Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kallileo [Χθες, στις 22:31]

Απο λενε θα τρεχει σε καρτες που υποστηριζουν απο Dx7 και πανω......και πριν μισο χρονο σε επισημα απαιτουμενα για να τρεξει ειχαν ανακοινωσει 9700 με P4 2000 GHz......για full detail σε 1024.

Μπα δε νομίζω το Demo που είχα δεις σε μια MSI 5900 Ultra αν θυμάμαι δεν ήταν καθόλου χαλαρό, και ήταν και AA off και γενικά φαινόταν όχι τέρμα detail.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Μπα δε νομίζω το Demo που είχα δεις σε μια MSI 5900 Ultra αν θυμάμαι δεν ήταν καθόλου χαλαρό, και ήταν και AA off και γενικά φαινόταν όχι τέρμα detail.

Δεν ηταν demo, και σε 9700pro stock πηγαινε μια χαρα, χαλαρα οχι αλλα καλυτερα απο το doom3 σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

όπως και να χει, δε πιστεύω ότι το game δε θα παίζει αξιοπρεπώς σε 9700pro σε High detail 1024 (σε σειρά 5 FX δε θα παίζει καθόλου), και σε σειρά 6 και Χ θα παίζει το ίδιο (εξ άλλου αυτό δήλωσαν και οι ίδιοι οι δημιουργοί για την διαφορά επιδόσεων στις καινούργτες σειρές)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

..............εξ άλλου αυτό δήλωσαν και οι ίδιοι οι δημιουργοί για την διαφορά επιδόσεων στις καινούργτες σειρές......

link? γιατι εγω μονο το 30% πανω η Χ800 εχω δει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

που? έχεις link γιατί εγώ γι αυτό που έγραψα δεν έχω και βαριέμαι να το ψάξω που ήταν :o (μάλλον σε κανένα μ θα ήταν, γράφει πολλά για την ATI τελευταία).

Παρε και ακριβη results

http://www.driverheaven.net/showthread.php?p=423812#post423812 :worship: :worship:

κοιταχτε και τα sreenshots λιγο πιο κατω :jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Τι κάθεστε και παιδεύεστε με frames και benches αφού σας το έχω πεί και παλιότερα.....

Η καλύτερη κάρτα που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή διεθνώς είναι μία Leadtek 5900 ΜyVIVO και φυσικά κατά τύχη είναι δικιά μου.......

Ολα τα άλλα είναι παραμύθια......:hehe: :hehe:

Δηλαδή Ασταμάτητε θές να μας πείς ότι έχεις και γ΄@μώ τις κάρτες ?????

Μπαααααα δεν το πιστεύω.........:wall: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

...............

Δηλαδή Ασταμάτητε θές να μας πείς ότι έχεις και γ΄@μώ τις κάρτες ?????

Μπαααααα δεν το πιστεύω.........:wall: :wall: :wall:

Oχι, ποτε, και εγω την leadtek ηθελα αλλα δεν την βρηκα πουθενα, εισαι για καμια ανταλλαγη?:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τυχερός Ασταμάτητε ..... :T:

Δέχομαι την ανταλλαγή γιατί ξέρω ότι είσαι καλό παλικάρι και είσαι και από την ΠΑΤΡΑ και αυτό και μόνο μου αρκεί..... :T: ¨

Ερχομαι από εκεί να κάνουμε την ανταλαγή..........

:X: ΠΟΥΦΦΦΦΦΦ και μετά ξύπνησα.... :wall: :wall:

Τοο GOOD TO BE TRUE....... :giveup: :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Παρε και ακριβη results

http://www.driverheaven.net/showthread.php?p=423812#post423812 :worship: :worship:

κοιταχτε και τα sreenshots λιγο πιο κατω :jump: :jump: :jump: :jump:

Kαλα ειναι απιστευτη η διαφορα μεταξυ των δυο καρτων!!! 65% πανω η Χ800ΧΤ PE απο την 6800ULTRA σε full quality απλα απιστευτο!!!

Οσο για τα screens ειναι σκετη μαγεια!

Link to comment
Share on other sites

Αστο ρε kallileo, το F.E.A.R. θα ειναι απιστευτο, δες και τα videos του gamespot - αν δεν τα εχει δει - και τοτε ειναι που θα παθεις ακομα περισσοτερο.Τεσπα, ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα, αλλωστε εχω ηδη topic για το F.E.A.R.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Για τη διαφορα τι να φταιει? Λετε ο μεγαλυτερος χρονισμος μνημης της x800xt?

Η μνημη τρεχει ελαχιστα πιο πανω οποτε δεν δικαιολογειται τετοια διαφορα, απο εκει και περα μιλαμε για 2 διαφορετικες αρχιτεκτονικες και απο την στιγμη που υπαρχει optimization για την αρχιτεκτονικη της ΑΤΙ η διαφορα ειναι σχετικα φυσιολογικη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.