Jump to content



Nintendo Wii U, κυκλοφορεί στις 30 Νοεμβρίου στην Ευρώπη


Recommended Posts

Κάτσε να δεις στο επόμενο Direct...κόλαση θα είναι.

Πάντως το ΒΑΥΟΝΕΤΤΑ 2 θα βοηθήσει τρελά τις πωλήσεις του Wii U:banging:

To BAYONETTA είχε πουλήσει σε PS3/XBOX360 σύνολο 2Μ, σε βάση 100Μ τότε. Γιατί να ωθήσει τις πωλήσεις στο Wii U;

Οι πωλήσεις στο Wii U θα ανέβουν όταν βγει το Super Mario 3D World.

Link to comment
Share on other sites

To BAYONETTA είχε πουλήσει σε PS3/XBOX360 σύνολο 2Μ, σε βάση 100Μ τότε. Γιατί να ωθήσει τις πωλήσεις στο Wii U;

Οι πωλήσεις στο Wii U θα ανέβουν όταν βγει το Super Mario 3D World.

Γιατί ακόμη και 1M κόπιες να πουληθούν στο Wii U, θα είναι θετικό πρόσημο μιας και είναι δυνατός τίτλος και αρκετοί XFAIL ONE και PS4 fans θα πάρουν δεύτερη κονσόλα ,βλέπε Wii U , προκειμένου να απολαύσουν τον εξαίσιο τίτλο αυτόν.

Σχετικά με το Super Mario 3D Wordl, θα θερίσει μάνες αλλά ας μην κολλάμε συνέχεια Mario, Mario.:D

Μην στέκεσαι αυτό πούλησε τάδε, αυτό έκανε τόσο incoming revenue, το Wii U θέλει τονωτικές ενέσεις σαν τον τίτλο "X" και Bayonetta 2

Προσωπικά περιμένω αυτόν τον τίτλο και μετά ας κλείσει η Nintendo:

http://www.ninty.gr/content.php?r=2347-Miyamoto-%CE%A3%CE%BA%CE%B5%CF%86%CF%84%CE%AE%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CE%B5-%CE%BD%CE%B1-%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CE%BE%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-Zelda-Wii-U-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CF%86%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%AE-%CE%953#.UdxfFfn0F8E

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Ο Πρόεδρος είπε ότι δεν βγάλανε πολλά στη φόρα γιατί αυτή την φορά δεν θέλουν να τους αντιγράψει κανείς. Αυτό και αν ισχύει τι να πω... αν το δηλώνουν επίσημα πλεον... Συγχαρητήρια Sony :clap::clap:

Το nitza όχι δεν το έχω προς το παρών πήρα αρκετά έχω to zombie u batman arkam city

και ο μικρος πήρε το lego city, sonic, smbu, και είναι υπεραρκετά. Βεβαια εκτός απο δυο όλα είναι μεταχειρισμένα αλλά δεν στοίχισαν και λίγο.

Το απόλαυσα πάντως πρώτη φορα που πέρνω μια κονσόλα με το που βγαίνει σχεδόν.

Link to comment
Share on other sites

Θα παει καλά πιστεύω. Σε εποχή που κάποιος θέλει να έχει και tablet ή smartphone θα προτιμήσει φθηνή κονσόλα αν και για απλό σερφάρισμα και youtube το wiiu είναι άψογο.

Απλά θέλει λιγο χρόνο να πάρει τα πάνω του. Εξάλλου θεωρώ ότι το καλο αργεί να γίνει.

Εχεί ένα δυο στοιχεία που το κάνουν πιο βολικό απο tablet σε κάποια πράγματα όπως τα βελάκια πλοήγησης κειμένου στο πληκτρολόγιο αφής , τα φυσικά κουμπια για ακρίβεια πυ χρειάζονται κάποιες φορές. Πιο γρηγορα πληκτρολογώ σε σχέση με το δεκάρι tablet που έχω και αυτή η γρήγορη ενναλαγή καρτέλών με τα shoulder είναι στοιχεία που το tablet μου ζηλεύει...

Η ταυτόχρονη προβολή youtube και στην TV χωρίς να είναι smart είναι απο τα δυνατά χαρακτηριστηκα. Καθόμαστε πάρέα καμοια φορά και πέρνω εγώ το χειριστήριο, βάζω ένα βίντεο. Μετα το δίνω σε άλλον να βρει άλλο και πάει λέγοντας.

Link to comment
Share on other sites

26/7 ειναι η επισημη ημέρα κυκλοφορίας, μου ειπανε 25 οτι θα το έχω μάλλον. Ελπίζω να αρέσει στο μικρό :)

04/08 είδα στο site της Nintendo. Τι μικρό βρε? Παίξε το εσύ να καείς:T:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qXf0dZ42T_M

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοείται πως θα έβγαινε, εδώ εβγαιναν στο wii αυτά τα αντοιστοιχα που ήταν μέγα ταλαιπωρία για τους προγραμματιστές.

Όντως...επίσης εντόπισα μία μεγάλη πατάτα...αν και fanboy του Wii και με πολλά Wii games στην κατοχή μου ...δεν είχα ακούσει ποτέ μου για το υπέρτατο Xenoblade....

Αίσχος μου..απλά αίσχος μιας και αποτελεί το κορυφαίο και καλύτερο JRPG στις προηγούμενες κονσόλες (PS3 & XBOX 360)

Λέω να το κάνω order αλλά ρε μαμώτο...αλλά το βρίσκω αρκετά ακριβά...

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.