Jump to content



Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης από LIDL


SirDiman

Recommended Posts

Τα σπαει. Το χω απο τον μαιο και παιζω σε τηλεοραση panasonic, tv monitor samsung, z906, sony hifi και crypto ψηφιακο δεκτη. Μονο το aircondition δεν δουλεψε. Θα παρω αλλο ενα για το δωματιο της αδερφηε μ.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο τηλεκοντρολ εχει παιξει σε προσφορα τουλαχιστον 4 φορες κατα περιοδους, αλλα αν δεν κανω

Εχω παρει κανα 2 , αλλα δυστυχως στην τηλεοραση για την οποια το προοριζα αρχικα, δεν επαιζε μπαλα (μια United της κακιας ωρας)

Το καλο που εχει ειναι πως εχει πολλους κωδικους για παρααααααα πολλες συσκευες και ακομα και αν δεν εχει τον κωδικο που θελεις στο μανουαλι, μπορει και να τον βρεις στο ιντερνετιον.

Προγραμματιζσεις δηλαδη την καθε συσκευυη αυτοματα με ενα σκαναρισμα :smoke:

Link to comment
Share on other sites

LIDL. Αν δεν κάνω λάθος προσέχετε την συσκευασία σαν τα μάτια σας και αν δεν δουλέψει απλά το πάτε πίσω και σας επιστρέφουν τα λεφτά.

Produktdetails Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης

Περισσότερες πληροφορίες και manual

Link to comment
Share on other sites

Οποιον κωδικο δεν βρισκει, του τον μαθαινεις εσυ, αρκει να εχεις το γνησιο τηλεκοντρολ.

Εγω του εχω μαθει τα logitech z906 και τον crypto δεκτη που εχω.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως χρησιμεύει το γνήσιο ?

αν εχει χαλάσει?

Tα βαζεις απεναντι και του λες τωρα θα μαθεις μια εντολη, και περιμενει την εντολη απο το γνησιο, πατας το κουμπι απο το γνησιο και αυτο το αποθηκευει.

Link to comment
Share on other sites

Για playstation 3 λετε να κανει?? Ωραια Δευτερα πρωι δεν θα χει μεινει τιποτα!

Το συγκεκριμενο το φερνουν συνεχεια σε αυτην την τιμη (αν θυμαμαι καλα ηταν πιο φθηνο τις προηγουμενες φορες ομως, καπου στα 7 ευρω, αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος)

Οποτε ακομα και αν δεν το προλαβεις αυτην την φορα, καποια στιγμη θα το ξαναβαλλουν σιγουρα, μετα απο καποιους μηνες :T:

Link to comment
Share on other sites

Tα βαζεις απεναντι και του λες τωρα θα μαθεις μια εντολη, και περιμενει την εντολη απο το γνησιο, πατας το κουμπι απο το γνησιο και αυτο το αποθηκευει.

εκπαίδευση, καλή φάση .

να σε ρωτήσω κάτι . εγω το θέλω κυρίως για το τηλεχειριστήριο του FC-10 controller το οποίο χάλασε ύστερα απο πολύ λίγο καιρό χρήσης και τώρα δε μπορώ να ελεγξω τους ανεμιστήρες. υπάρχει λύση λες?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.