Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

Τζίμης, αλανιάρης και φευγάτος, ετών υπολογίζω όχι πάνω από 3. Όταν μετακόμισα τον βρήκα στην αυλή του σπιτιού και από τότε κάνουμε παρεούλα. Και δε μασάει με μουσική, και Cannibal Corpse τσίτες να παίζει δε χαμπαριάζει...φωτό από πέρσι, τώρα φανταστείτε πως είναι λίγο πιο καλοταισμένος :)

wmitjfmogr4ziiwodkog.jpg

ymmqqmjhtzymmx5otni3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αρχική απάντηση από darkCount

Niceeeee!!!!! Και τι τρώει ρε συ? Με γιουρβαλάκια την παλεύει ή θέλει ζωντανό πράμα?

γριλους,και μικρα ποντικακια αναλογα με το μεγεθος,η δικια μου(θυληκια)εχει μεγεθος οσο ενα πακετο τσιγαρα

Link to comment
Share on other sites

Θυληκιά και την λένε Μήτσο ωρέ????? Must be a spider thing....

Κάτσε κάτσε γιατί εσύ θα με τρελλάνεις...θες να μου πεις ότι εσύ, ώς γνωστόν, ένας βαθιά θρησκευόμενος άνθρωπος...ταϊζεις ζωντανά ποντίκια στην Μήτσους και την βλέπεις να τους ρουφάει το αίμα μέχρι να στεγνώσουν?????:blink:

Γουστάρω αράχνες και γω ρε συ...αλλά το παραπάνω είναι ο μόνος λόγος που δεν πήρα ποτέ. Δεν μου κάνει καρδιά να τις ταϊζω άλλο ζωντανό ζωάκι. Εντάξει μου κάθεται κάπως....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 13:07]

γριλους,και μικρα ποντικακια αναλογα με το μεγεθος,η δικια μου(θυληκια)εχει μεγεθος οσο ενα πακετο τσιγαρα

Να θεωρήσω δεδομένο οτι δεν την πιανεις με τα χέρια την αράχνη ε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Θυληκιά και την λένε Μήτσο ωρέ????? Must be a spider thing....

Κάτσε κάτσε γιατί εσύ θα με τρελλάνεις...θες να μου πεις ότι εσύ, ώς γνωστόν, ένας βαθιά θρησκευόμενος άνθρωπος...ταϊζεις ζωντανά ποντίκια στην Μήτσους και την βλέπεις να τους ρουφάει το αίμα μέχρι να στεγνώσουν?????:blink:

Γουστάρω αράχνες και γω ρε συ...αλλά το παραπάνω είναι ο μόνος λόγος που δεν πήρα ποτέ. Δεν μου κάνει καρδιά να τις ταϊζω άλλο ζωντανό ζωάκι. Εντάξει μου κάθεται κάπως....

γουστα ειναι αυτα,δλδ οταν ειναι ελευθερα στην φυση δεν σκοτωνουν?και επειδη ειμαι θρησκευομενο ατομο δεν επιτρεπεται να εχω αραχνη?τσπ ειναι γνωμη σου και την σεβομαι:)

ειναι λεσβεια και την λεω Μητσο:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Να θεωρήσω δεδομένο οτι δεν την πιανεις με τα χέρια την αράχνη ε?

την πιανω,και τις αρεσει που την χαιδευεις

Link to comment
Share on other sites

Καλά το τι γίνεται στη φύση με το τι γίνεται μεσα στο σπίτι είναι αλλουνού παπά Ευαγγέλιο(ωπ ταίριαξε κιόλας)

Και τα ανακόντα ή τα κροκοδείλια καταβροχθίζουν ολόκληρους ανθρώπους στα τροπικά δάση της Νέας Γουινέας(πχ)...αλλα δεν φέρνουμε μέσα στο σπίτι μας τον κορκόδειλα ή τον Διαμαντή να τον ταϊζουμε συναδελφους απο τη δουλειά που μας τη σπανε.

Πολιτισμός νομίζω...καπως έτσι το λένε....

Καλά βέβαια "γούστα" είναι αυτα...αλίμονο, κουβέντα κάνουμε. Αλλά πραγματικά με έχεις αφήσει άναυδο....εξεπλάγην που λενε...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,εχω και 5 σκυλους δεν λεω οτι εχει τα ιδια συναισθηματα η αραχνη με τα κατοικιδια,αλλα ειναι κατι το εξοτικο και μενα με συναρπαζει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Καλά, η καλύτερη συζήτηση εδώ και καιρό, έτσι;

ΑΑΑ

ενταξει δεν ειναι κατι σπουδαιο, αλλα συζητηση κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 11:47]

μα δεν εχεις επαφη με το ζωο οπως αραχνη. του μιλας και σε κοιταει , παιζει μαζι σου, ερχεται να ξαπλωσει στα ποδια σου , σε ψαχνει?

δεν νοιωθει λεμε .

το σχολιο αυτο φερνει στο νου κατι αμπελοφιλοσοφιες του αδελφου μου οταν μιλαγε με εναν τυπο που θελε να παρει ιγκουανα... "η σαυρα ουτε παιζει μαζι σου,ουτε σε κοιταει ουτε κανει τιποτα περιεργο............απλα υπαρχει...."

Link to comment
Share on other sites

Βρε def, δεν παίζει να σου κόψει κανένα κομμάτι όταν την ακουμπάς την Mήτσο?

Αρχική απάντηση από Chosen

Καλά, η καλύτερη συζήτηση εδώ και καιρό, έτσι;

ΑΑΑ

i++

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.