Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

OK. Οποτε το καλοκαιρι, που δεν παιζει υγρασια. Τι κανεις? Την πας στο υπογειο σου (αν εχει το σπιτι?)

(Kατσε να δει ο ιρλανδος mod τον διαλογο, κ θα αρχισει να γκρινιαζει παλι :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

OK. Οποτε το καλοκαιρι, που δεν παιζει υγρασια. Τι κανεις? Την πας στο υπογειο σου (αν εχει το σπιτι?)

(Kατσε να δει ο ιρλανδος mod τον διαλογο, κ θα αρχισει να γκρινιαζει παλι :hehe:)

αστον να γκρινιαζει κατα βαθος ειναι μαλαμα:) ,ακριβως βρισκεις ενα μερος που δεν εχει τοσο μεγαλη ζεστη,αλλα μποριες να βρεχεις με ενα σφουγαρακι το χωμα οταν στεγνωνει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Με βλεπω σημερα να πηγαινω για pet :D

Thanks Λευτερη για τις συμβουλες...

νασαι καλα,αντε περιμενω φοτο αν το αποφασισεις και γω εδω ειμαι:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Χθες, στις 10:26]

λοιπον εχουμε και λεμε

ταραντουλα CHILEAN ROSE(ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ)προτεινετε για αρχαριους επειδη εχει πολυ ηρεμο χαραχτηρα 20ΕΥΡΟ

τροφη γρυλους-κοματια 20=4 ευρο

γυαλα αναλογα με το μεγεθος της αραχνης εμενα για αρχη εκανα μονος μου χορητικοτητας 12lt 20EYRO

ΘΕΡΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΟ,το κολλας εσωτερικα μεσα στην γυαλα και κραταει την αραχνη ζεστη,εχει μπριζα=24ΕΥΡΟ

πιατακι για να πινει νερο 2,5ΕΥΡΟ

και μια σπηλια για να κρυβεται 5 ΕΥΡΟ

και ενα ειδικο χωμα 3ΕΥΡΟ

αν θελεις τωρα να διακοσμησεις με κανενα ψευτικο λουλουδι την γυαλα ειανι πολυ φτηνα

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ 24-28ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 65-75%

εεε αυτες που δεν εχουν ηρεμο χαρακτηρα πως το "εκδηλωνουν"?θελω να πω θα πας να τις ταισεις και θα τσιμπησουν κατιτις κι απο σενα η απλα αν τσαντιστουν ...?

του αδελφου μου παντως τουχει τυχει να το σκασει το ιγκουανα...δεν θελω να φανταστω παρομοια φαση με το Μητσαρα....

(φανταζεστε ??:στην κοπελα "μωρο μου αν το βραδυ αισθανθεις τιποτα τριχωτο και σκληρο....μπορει και να μην ειμαι εγω..."

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas [Χθες, στις 20:22]

μωρο μου αν το βραδυ αισθανθεις τιποτα τριχωτο και σκληρο....μπορει και να μην ειμαι εγω..."

Ενώ όλες τις υπόλοιπες βραδιές το σκληρό και τριχωτό (σικ)πράγμα είσαι εσύ????? :hehe:

Εντάξει..by far το τρομακτικότερο πράγμα στο όλο thread :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεννήσαμε! :p

Όποιος ενδιαφέρεται για ασπρόμαυρα γατάκια ας ενημερώσει και είναι πραγματικός φιλόζωος.. σε 40 μέρες που θα μεγαλώνουν μπορείτε να έρθετε να τα δείτε :)

90926589jl3.jpg

63242215fm7.jpg

86616087be8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χαρίζονται 4 ασχημογατάκια περίπου 1,5 μήνα! Αν είναι κανείς πραγματικά φιλόζωος και ενδιαφέρεται.. ενημερώστε με :)

1 - Θηλυκό

1a.jpg

1b.jpg

2 - Θηλυκό

2a.jpg

2b.jpg

3 - Αρσενικό

3a.jpg

3b.jpg

4 - Αρσενικό

4a.jpg

4b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήξερα μια κότα ένα φεγγάρι που όταν την τράβαγες φωτογραφία με φλάς έβγαινε σαν κουκουβάγια από την Κόλαση....πολύ χειρότερη απο τα χαριτωμένα γατάκια σου Κώτσομ

Link to comment
Share on other sites

Τι ασχημογατακια....εγω τα λατρεψα κι εσεις λετε οτι θελετε....ας μην ειχα την ψωναρα την ψιψινα μου και θα ταπαιρνα ολα....

BTW ασχετο...προχθες μες στα σκοταδια ειδα εναν ασπρο γατο στην οροφη ενος αυτοκινητου ναχει λυγισμενη πλατη σαν ναχει τσαντιστει και να κοιταει κατω....κι ηταν μονος του...πλησιασα και ειδα οτι απο κατω του ηταν μια μαυρη γατα....lol

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από DJD

Δύο γατάκια έχουν μείνει... Κανένας καλός άνθρωπος να υιοθετήσει κανένα; :D

Αν δεν έχεις συμπληρώσει τα απαραιτητα ποστ + χρονο, πες μου να σου ανοίξω μία αγγελία φίλε μου.

Αρχική απάντηση από darkCount

Ήξερα μια κότα ένα φεγγάρι που όταν την τράβαγες φωτογραφία με φλάς έβγαινε σαν κουκουβάγια από την Κόλαση....

Να αποφεύγεις τις παρέες με κότες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Αν δεν έχεις συμπληρώσει τα απαραιτητα ποστ + χρονο, πες μου να σου ανοίξω μία αγγελία φίλε μου.

Rofl, νομίζω Administrator πράμα κάτι μπορεί να κάνει και μόνος του... :p:hehe::p

Κι εγώ θέλω γατί γμτ, αλλά που.... δεν παίζει με την καμία. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.