Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από enduracell

Κοίτα εδώ προφανώς είναι σε γερατειά, ρυτίδες, ξερή μύτη, αδύνατος και άσπρα μούσια, σε πληροφορώ ότι αν είσαι fan των boxer ήταν πολύ high class και δεν άφηνε θηλυκιά γάτα στο ίσιωμα, αν βρω καμιά που είναι πιο νέος θα postάρω :p

Τα καλυτερα σκυλια τα boxer

Ειχα ενα...ονοματι gomar....Αλλα....μαλλον τωρα εχει πεθανει.τον εδωσα ( μη με ρωτησετε γιατι και πως - επρεπε ) στα 8 χρονια...plz.οχι σχολια πανω σε αυτο

Οριστε :

post-5513-1416073229,5799_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Τα λογια ειναι περιττα...Αρχοντας 7 κιλων τυπου garfield...Ο καλυτερος που εχει περασει απο τα χερια μου..Αν και ο μισος μισθος παει στις κονσερβες του εφοσον ερχετε καθε μηνα το τριαξονικο της gourmet με γατοτροφες και γεμιζει το γκαραζ του σπιτιου μου:rofl::rofl:...Χαλαλι του...τον εχω κανει ομως για πολλα γουστα:banging:

post-9921-1416073580,1324_thumb.jpg

post-9921-1416073580,1613_thumb.jpg

post-9921-1416073580,1805_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αχαχα οι κοκκινοι ειναι η αδυναμια μου. ειναι ωραια γατια και πολυ υγιη .

το δικο μου εχει και κλιση στη τεχνολογια , εδω φαινεται να τσεκαρει αν βαζω σωστα τα timings στην dfi :rofl:

dsc00210ch0.jpg

dsc00210ch0.4574b0c5f1.jpg

Μην την ψαχνεις ιντελας ειναι ο γατος σου:happy2::happy2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καρακουκλί είναι!!!!!

Εγώ δυστυχώς κατοικίδια δεν έχω γιατί μένω σε πολυκατοικία και δεν θέλω να τα ταλαιπωρώ τα καημένα, τι μου φταίνε :hehe:

Παλιά όλο και κάτι είχα (ψαράκια,παπαγαλάκια,χελώνες τα κλασσικά) αλλά όλα απεβίωσαν με πολλούς και μυστήριους τρόπους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.