Jump to content



Πακέτα κινητής τηλεφωνίας (συμβόλαια - καρτοκινητά)


papajim

Recommended Posts

Μιας και πιάσαμε της συζήτηση στο ΠΟΘ ας το φτιάξουμε κι αυτό το θέμα.

Δε ξέρω αν είναι καλά εδώ, αλλά στο mobile computing νομίζω δεν πάει.

Με αφορμή τα παρακάτω πακέτα καρτοκινητής σκέφτομαι να διακόψω το συμβόλαιο γιατί είναι πολλά τα MB, δελεαστικά και σε καλή τιμή.

Φοιτητικές προσφορές | Vodafone CU

Super προσφορά What's Up για φοιτητές: Δώρο 600' και 600MB! | What's Up?

Η προσφορά της Voda μου φαίνεται πιο "καθαρή" και σταθερή απ' ότι της cosmote. Μέχρι στιγμής κλίνω προς Voda γιατί ότι δίνει είναι προς όλους κι όχι μόνο στο δίκτυό της. Διστάζω όμως, με το σκεπτικό μη σκάσει καμιά άλλη καλύτερη προσφορά με περισσότερα sms.

PS. Δεν ξέρω αν θεωρείται διαφήμιση ένα τέτοιο thread, αν ναι ας διαγραφεί. Δεν έχω να κερδίσω κάτι από τη δημιουργία του...

Link to comment
Share on other sites

έχω vodafone και η προσφορά ισχύει ακόμα και για σταθερά όπου δεν παίζει whatsup...

Επίσης, κοσμοτε εχουν ολοι οι μαθητες και φοιτητες, οι αλλες κοινωνικες ομάδες έχουν συνήθως αλλα δίκτυα...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και ενεργοποιησα τωρα το πρωι αυτο το φοιτητικο με τα 600+600ΜΒ.για να δουμε γιατι ειπε θα μου ερθει μηνυμα.αλλα τοσο αγενης που ηταν αυτος εκει ικανο τον εχω να την πεταξει την αιτηση...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και ενεργοποιησα τωρα το πρωι αυτο το φοιτητικο με τα 600+600ΜΒ.για να δουμε γιατι ειπε θα μου ερθει μηνυμα.αλλα τοσο αγενης που ηταν αυτος εκει ικανο τον εχω να την πεταξει την αιτηση...

Σε πρηξανε οταν πηγες να παρεις το ΠΑΣΟ ε? :p

Οταν παω αρχιζει ο τυπας: Εχεις κερδισει μια συνδεση CU!

Me: Εχω CU.

-Υπαρχει αυτο το προγραμμα exclusive για φοιτητες μπλα μπλα με 1 τρισεκατομμυριο λεπτα δωρεαν και 5 εκατομμυρια ταχυδρομικα περιστερια

-Δεν με ενδιαφερουν, μονο internet χρησιμοποιω

-Υπαρχει αυτο με 10€ που παιρνεις 5TB

-Το εχω ενεργοποιησει ηδη.

-Α, οκ. 56306d1348599090-memes-okay-okay_meme_tf2_version_by_jaymewes-d2y3ud5-2-.jpg

-Καλημερα...

Link to comment
Share on other sites

Σε πρηξανε οταν πηγες να παρεις το ΠΑΣΟ ε? :p

Οταν παω αρχιζει ο τυπας: Εχεις κερδισει μια συνδεση CU!

Me: Εχω CU.

-Υπαρχει αυτο το προγραμμα exclusive για φοιτητες μπλα μπλα με 1 τρισεκατομμυριο λεπτα δωρεαν και 5 εκατομμυρια ταχυδρομικα περιστερια

-Δεν με ενδιαφερουν, μονο internet χρησιμοποιω

-Υπαρχει αυτο με 10€ που παιρνεις 5TB

-Το εχω ενεργοποιησει ηδη.

-Α, οκ. 56306d1348599090-memes-okay-okay_meme_tf2_version_by_jaymewes-d2y3ud5-2-.jpg

-Καλημερα...

Δεν το εχω παρει ακομα το πασο...

σε γερμανο πηγα ,whats up εχω.

πρεπει καποτε να παω να παρω και το πασο βεβαια!λες να επειδη ειχα το πασο του προηγουμενου εξαμηνου να μην μου τα ενεργοποιησουν τα 600?

Link to comment
Share on other sites

Μου το ενεργοποιησαν...

καλη φαση.αν και με αυτο το κοβω να μην χρειαζομαι καν καρτα μεσα στο μηνα!

εχω και επιτελους ιντερνετ για να διαβαζω λαμπη και στη τουαλετα της σχολης :p

Link to comment
Share on other sites

Aμα συνηθισεις το mobile internet μετα δεν θα μπορεις χωρις αυτο.....:victory:

Δεν νομιζω γιατι και παλαιοτερα ετυχε να ειχα βαλει απο το reload it και δεν το χρησιμοποιουσα ιδιαιτερα...

Εμας στη σχολη δεν εχει πουθενα.πιανει μονο σε καποια σημεια απο την βιβλιοθηκη...

Link to comment
Share on other sites

Σε πρηξανε οταν πηγες να παρεις το ΠΑΣΟ ε? :p

Οταν παω αρχιζει ο τυπας: Εχεις κερδισει μια συνδεση CU!

Me: Εχω CU.

-Υπαρχει αυτο το προγραμμα exclusive για φοιτητες μπλα μπλα με 1 τρισεκατομμυριο λεπτα δωρεαν και 5 εκατομμυρια ταχυδρομικα περιστερια

-Δεν με ενδιαφερουν, μονο internet χρησιμοποιω

-Υπαρχει αυτο με 10€ που παιρνεις 5TB

-Το εχω ενεργοποιησει ηδη.

-Α, οκ. 56306d1348599090-memes-okay-okay_meme_tf2_version_by_jaymewes-d2y3ud5-2-.jpg

-Καλημερα...

sorry, αλλα νομιζω βιαστηκες να το απορριψεις εκτος και αν εχεις αυτο το συγκεκριμενο πακετο cu exclusive

o λογος ειναι πως μπορεις με 7 ευρω να εχεις 600' προς ολους+600mb internet (μεχρι τον Ιουνιο που τελιωνει το ακαδιμαικο ετος)

και παιρνεις και καποιον δωρεαν χρονο προς voda/cu με ανανεωση 10αρας καρτας

Εγω ψαχνω να βρω κανα φιλο φοιτητη που δεν το θελει για να το τσιμπησω για μενα :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ξεκαθαρος :)

Τα πακετα που δινουν δεν ειναι ασχημα (θεωρω πως αυτο με τα 5€ = 500' + 200mb data ειναι καλυτερο) αλλα δεν διαφερουν σε κατι με αυτα που υπαρχουν ηδη διαθεσιμα... και χωρις να χρειαζεται να εισαι φοιτητης.

Για μενα που θελω μονο data, το καλυτερο πακετο ειναι αυτο, 5€ gia 600ΜΒ :)

ΥΓ: To "έως 31/10/12" μαλλον δεν ισχυει γιατι ο τυπος μου ειπε πως θα μπορω να το χρησιμοποιω και το 2013.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.