Jump to content



Απιστευτη Ταμπελα στο Colin mc rae 4


ison

Recommended Posts

Αυτο το ειδα σε ενα ελληνικο forum αλλα επειδη δεν εχω το παιχνιδι ας το επαληθευσει καποιος και αν μπορει να ποσταρει φωτο(απο περιεργεια και μονο αν ισχυει)

παιδια παιξτε την 4 ειδικη του παιχνιδιου στην Ελλαδα και στη μεση της ειδικης εκει που ξεκιναει η ασφαλτος πιο κατω εχει αυτο το σπιτακι.

για οποιος δεν καταλαβαινει τι λεει: EΛΗΝΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕ

ΡΟΥΦΙΑΝΕΨΕ ΤΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ

ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡ

Τι αλλο θα δουμε:woot::wall:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Αν δεν κάνω λάθος ρε παίδες η διαδρομή είναι αναπαράσταση κάποιας πραγματικής διαδρομής στη χώρα μας (όπως συμβαίνει με όλες τις πίστες του CM). Προφανώς κάπου υπάρχει και αυτό το σπιτάκι και το έβαλαν τα παλικάρια αυτούσιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 23:41]

Αν δεν κάνω λάθος ρε παίδες η διαδρομή είναι αναπαράσταση κάποιας πραγματικής διαδρομής στη χώρα μας (όπως συμβαίνει με όλες τις πίστες του CM). Προφανώς κάπου υπάρχει και αυτό το σπιτάκι και το έβαλαν τα παλικάρια αυτούσιο!!!

Με όλο το θάρρος, μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο αυτό που λές.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου.

Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο ισχύει απο το πρώτο CM αυτό και απλά προσπάθησαν να βελτιώσουν το ρεαλισμό της αναπαράστασης και να προσθέσουν και άλλες πίστες στις επόμενες εκδόσεις.

Χωρίς να είμαι σίγουρος βρήκα αυτό απο review του CM3:

"The entire game will take you through six countries: Australia, Japan, Greece, Sweden, Finland, United Kingdom, Spain, and US. Each of the tracks is a spitting image of the real rally tracks, which makes all of them rather lengthy and extremely challenging. "

http://console.actiontrip.com/reviews/colinmcraerally3.phtml

Πάντως ξέρω 100% από το CM2 ότι οι Super-Eιδικές (SS πίστες) είναι "φτυστές" οι κανονικές!!

Link to comment
Share on other sites

προφανώς γιατί και οι ίδιοι οι δημιουργoί δε ξέραν τι γράφει... δε καταλαβαίνω γιατί προσβάλλεστε αν δηλαδή επιβεβαιώσετε ότι είναι όντως έτσι γραμμένο στο σπιτάκι πως θα νιώσετε?

’ποψη δική μου είναι ένα μήνυμα από τα πολλά που γράφουν οι Έλληνες , είναι στα ελληνικά (πάλι καλά γιατί εδώ απαγορεύονται τα greeklish και θα έπρεπε να κατέβει και η φώτο) και απευθύνεται στους Έλληνες, γιατί μπλέκεται πάλι τους ξένους...?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 01:09]

κάτσε να φτιάξουμε τα μπλουζάκια πρώτα, για να μη χρειάζεται να στοιχιζόμαστε για να μας μετρήσουν οι admin έχουν και ευθύνη στις μανάδες μας...

:worship: :worship: :worship:

:rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 01:09]

κάτσε να φτιάξουμε τα μπλουζάκια πρώτα, για να μη χρειάζεται να στοιχιζόμαστε για να μας μετρήσουν οι admin έχουν και ευθύνη στις μανάδες μας...

ετσι νεε μου, ετσι, το ηξερα πως μια μερα θα δικαιωνες την επιλογη μου :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.