Jump to content



Cyberpunk 2077: An Open World Sci-Fi Epic


Shaman

Recommended Posts

Αν μιλήσω για το game (στις περίπου 17 ώρες που μέτρησα), οι φανς του θα με πάρουν με τις πέτρες οπότε απλά θα πω πως δεν θα το αγοράσω :bleh: 

Στο ίδιο θρεντ είχα βιαστεί να πω για "σίγουρη αγορά", κάνα χρόνο πριν. Not gonna happen, delete κλπ μέχρι να φτάσει στα 10-15€. Και δεν είμαι σίγουρος ούτε για τότε.

Don't ask me why, you're not gonna like the answer(s) :hehe: 

~34€ το βρίσκει κανείς σήμερα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εχω 89 ωρες και θελω κι αλλες. Καθομαι και κανω μεχρι και τα τις γαλαζιες κουκιδες στο μαπ.

Δεν ειναι κακο να μην σου αρεσει ενα παιχνιδι. Το θεμα ειναι τα επιχειρηματα σου να εχουν λογικη. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Well.. Ξεκινάω


Intro

 

2012 ανακοινώνεται μια ΙΔΕΑ, αυτή του Cyberpunk 2077. Αυτό ήταν τότε, μια ιδέα, η οποία κακώς ανακοινώθηκε.

 

2015 ξεκινάς την ανάπτυξη. 5 χρόνια ανάπτυξης, προβληματικά, με διάφορα σκαμπανεβάσματα, αλλαγές. Υπερβολικό hype που έχει ξεκινήσει ήδη από την ανακοίνωση του παιχνιδιού και κορυφώνεται πέρυσι με την εμφάνιση του Keanu. Κακό το hype. Πολύ κακό. Εντός αυτού κι εγώ, αλλά συγκρατημένα.

 

Στο δια ταύτα

 

Στα συν

 

Από performance είναι ΟΚ, 1440p, medium/high και πιάνω από 44-77 fps ανά περιόδους (σε κάποια φάση είχε ένα βύθισμα στα 32, αλλά για ελάχιστα δευτερόλεπτα). Mixed, με ένα Average 52 περίπου (cascade shadows και volumetric fog/shadows τα έχω στο low). Δεν είχα και περισσότερες απαιτήσεις. Σε 1080p αλλάζει ριζικά η απόδοση αλλά και η εμφάνιση του game.


Ωραία ιστορία, καλογραμμένη, εκτυλίσσεται καλά, οι χαρακτήρες είναι καλοί.

 

Καλοδουλεμένοι διάλογοι ( άσχετα με τα bugs που έχουν και ορισμένες φορές μπαίνει ο ένας διάλογος μέσα στον άλλον , στο τηλέφωνο μιλάνε 2 ταυτόχρονα κλπ κλπ) 

 

Εξαιρετική μουσική επένδυση. Κάθε είδους μουσική που υπάρχει είναι ευπρόσδεκτη. Από RNB, Jazz και Death Metal.

 

Ωραία (μόνο εικαστικά/οπτικά) η Night City. 

 

Κηάνου Ρήβς

 

Επιλογή χαρακτήρα male or female (διάλεξα Female).


Στα μείον


To gameplay, βασικό στοιχείο ενός παιχνιδιού, χωλαίνει. Generic, τίποτα το συνταρακτικό, να πω. Shooting & Driving κάτω του μετρίου. Μεγάλο μέρος του παιχνιδιού αυτά, αν και το hacking etc, επίσης μεγάλο (δεν είδα κάτι το τρομερό, ούτε κι εδώ, δεν τρελάθηκα, δεν ανυπομονούσα να χρησιμοποιήσω τα hacks μου, ούτε και τα πιστόλια μου).

 

Fighting (melee) μέτριο. Καλύτερο από το shooting part πάντως.

 

Minigames ανύπαρκτα, χωρίς ενδιαφέρον όσα είδα.

 

Το RPG Implementation. WHAT RPG?
Skill Tree για να υπάρχει. Δεν ξέρω, αλλά τα crafting shit etc etc etc, δεν δίνουν πόντους για μένα. Ούτε τα όποια enhancements. Μου φαίνονται αδιάφορα, δεν μου δίνουν αυτή την αίσθηση ότι τα χρειάζομαι πραγματικά. Μετά τις 25 ώρες την δίνουν; Πότε ακριβώς;

 

Ανύπαρκτο πρακτικά stealth κομμάτι, ανύπαρκτο hiding system, προβληματικό to say the least.

 

 ΑΙ της πλάκας, πραγματικά. Ορισμένες φορές δεν καταλαβαίνω από που μου'ρχεται και άλλες φορές είναι τρεις λαλούν οι αντίπαλοι (αναπολώ την ΑΙ του F.E.A.R. του 2005 , αλήθεια).

 

"Γεμάτη" πόλη, από mindless npcs, τα οποία κάνουν κυκλικές και ανούσιες κινήσεις (έχω παρατηρήσει να περνάνε απέναντι τον δρόμο και τούμπαλιν, δίχως λόγο, τρακάρουν μεταξύ τους κλπ). 

 

Τα bugs αυτά καθ'αυτά, είναι αστεία, χρίζουν ιδιαίτερης προσοχής. (<< έχω δει ΑΠΕΙΡΑ παρόμοια εντός παιχνιδιού).


 Π.χ. κόλλησε σε ένα ασανσέρ ένας αντίπαλος και έκανε σαν δαιμονισμένος (πυροβολούσα ανενόχλητος ενώ του έκαναν εξορκισμό), πιστόλια στον αέρα να αιωρούνται, αυτοκίνητα, αντικείμενα - όλα με το last patch - τα βλέπεις, ορισμένα τα προσπερνάς,γελάς, δεν είναι game breaking όσο έπαιξα, ωστόσο δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ούτε ότι θα κάνουμε τα στραβά μάτια με τα απαράδεκτα physics (αν και δεν έπρεπε, τα κατατάσσω σε αυτή την κατηγορία).

Clipping εν έτει 2020 - ο τζάκι πέρασε ανενόχλητος μέσα από την πόρτα ενός ασανσέρ στα ξεκινήματα του παιχνιδιού - ας θυμίσω (ξανά) για πόσο καιρό ήταν υπό ανάπτυξη το παιχνίδι για να έχει τέτοιες αστειότητες.
 Και mind that, όσο προχωρούσα στο παιχνίδι, τόσο περισσότερα γίνονταν τα προβληματικά μέρη του και προς τα μισά και μετά του act I το performance χειροτέρεψε (κάτι το οποίο έχω στα θετικά αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ένιωθα ότι το παιχνίδι "βάρυνε" από κάποια φάση και μετά).

 

Στα ουδέτερα

 

Άπειρα side jobs, τα οποία μπορεί να επηρεάσουν το ending, μάλλον (?). Πολλά από τα τριτοτέταρτα που σου δίνονται όμως, πχ από τηλέφωνο, έρχονται σε ακατάλληλες στιγμές, μπερδεύονται διάλογοι κλπ, πράγμα που δεν είναι ό,τι καλύτερο. 

 

Easter Eggs. Δεν με ενδιαφέρουν, οπότε δεν το βλέπω ως θετικό ή αρνητικό, κάποιοι γράφουν εκθέσεις για αυτά.

 

Graphicswise, δεν είναι κάτι εξωπραγματικό, αν δεν έχεις RTX για να δεις όλα τα benefits. Είναι just another good looking game, με πολλά σημεία, not so good looking. Δοκίμασα και Ultra για να δω κάτι διαφορετικό, δεν τρελάθηκα. 
Το RTX makes a huge difference (και δεν έχουμε όλοι RTX). Αλλά και στην απόδοση. Και μιας και το immersion παίζει ρόλο στο game, αυτό το immersion από τη μία στο φτιάχνει το εικαστικό κομμάτι, από την άλλη στο γκρεμίζουν τα άπειρα bugs και το ρηχό gameplay.
 


Επίλογος

 

Σε αυτό το state, το παιχνίδι το σώζει η ιστορία του και μόνο, το οποίο game όμως διαφημίστηκε ως Next Gen Action RPG που δεν έχουμε ξαναματαδεί.

 Σε 3-6 μήνες από τώρα δεν ξέρω πως θα είναι, αλλά η ΑΙ δεν νομίζω να φτιάχνεται τόσο απλά ούτε να αλλάζει το gameplay του, για αυτό και δεν με βλέπω να το ακουμπάω ξανά. Το πήρα στραβά (και όχι από την αρχή αλλά στην πορεία) και that's all for me.

 

Είναι λογικό να απορώ πως κάποιος επιλέγει να κλείσει τα μάτια σε όλα αυτά (αν και γούστα είναι αυτά) που κατά την ταπεινότατή μου γνώμη, θεωρώ όχι και τόσο καλά.
Μία εξήγηση είναι ότι αν ζοριστεί κάποιος, θα του αρέσει πολύ περισσότερο, λόγω του hype του οποίου έπεσε θύμα ή λόγω των χρημάτων που έσκασε και πρέπει να δικαιολογήσει ή επειδή έχει θετικά reviews στο steam, παρασύρθηκε (όλα αυτά μπορούν να συμβούν - όπως και κάποιος να κράξει επειδή θεωρεί πως πέταξε τα χρήματά του , απλά ο συνδυασμός hype, positive reviews και χρήματος, έχει αντίστροφα αποτελέσματα :p).
Ωστόσο, από την άλλη, χαίρομαι που κάποιοι δείχνουν πραγματικά να το απολαμβάνουν (γούστα είναι αυτά όπως είπα - και εμένα μου είχε αρέσει το LULA όταν είχε πρωτοβγει :p ).
Αν η εταιρεία βέβαια, δεν ήταν η CDPR (που έδειξε εξαιρετικά δείγματα γραφής με το W3) και το παιχνίδι το ανακοίνωναν 1 Δεκέμβρη 2020, θα ήταν ίδια η αντίδραση; Εύλογα τα ερωτήματά μου.

 

Αν κάποιος μπορεί να πει ότι τα βλέπω στραβά για τον χ,ψ λόγο, you're welcome για συζήτηση, αλλά έχει 5 μέρες που το σταμάτησα και δεν μου έλειψε καθόλου. Σε φάση που ξανακατέβασα στο steam τα Deus Ex (HR και MD)και ψήνομαι να τα ξεκινήσω... 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

To gameplay, βασικό στοιχείο ενός παιχνιδιού, χωλαίνει. Generic, τίποτα το συνταρακτικό, να πω. Shooting & Driving κάτω του μετρίου. Μεγάλο μέρος του παιχνιδιού αυτά, αν και το hacking etc, επίσης μεγάλο (δεν είδα κάτι το τρομερό, ούτε κι εδώ, δεν τρελάθηκα, δεν ανυπομονούσα να χρησιμοποιήσω τα hacks μου, ούτε και τα πιστόλια μου).

Μπορεις να αναλυσεις λιγο αυτο?

 

πριν 12 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το RPG Implementation. WHAT RPG?
Skill Tree για να υπάρχει. Δεν ξέρω, αλλά τα crafting shit etc etc etc, δεν δίνουν πόντους για μένα. Ούτε τα όποια enhancements. Μου φαίνονται αδιάφορα, δεν μου δίνουν αυτή την αίσθηση ότι τα χρειάζομαι πραγματικά. Μετά τις 25 ώρες την δίνουν; Πότε ακριβώς;

Εχεις καταλαβει πως δουλευει το συστημα?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Εχεις καταλαβει πως δουλευει το συστημα?

 

Στις πόσες ώρες το καταλαβαίνω; :hehe: :p 

Όπως και να δουλεύει, προσωπικά, το feeling/vibe που έλαβα, ήταν αυτό που περιγράφω! 

Φυσικά και είναι προσωπική άποψη, δεν περιμένω να συμφωνήσουν όλοι :)

 

 

πριν 32 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Μπορεις να αναλυσεις λιγο αυτο?

 

Δεν χρίζει και μεγάλης ανάλυσης. Ένιωθα ότι έπαιζα κάτι που έχω παίξει ξανά πολλές φορές σε ότι αφορά τον τομέα shooting & driving. Αυτό που λέω ακριβώς. Generic. Ναι μεν κάνεις approach με διαφορετικούς τρόπους (και επαναλαμβάνεις), αλλά πχ άκουγα κάτι για stealth. It doesn't work (Not for me anyway ). 

Ξέχασα στα συν να πω για κάποιους χαρακτήρες που συνάντησα, αν και το κάνω summarize στην ιστορία/διαλόγους. 

 

Όπως είπα αν πέσει στα 15€ και φιξάρουν πολύ πράγμα, θα το σκεφτώ, προς το παρόν θεωρώ πως κοροϊδεύω τον εαυτό μου και δεν θέλω να συνεχίσω να το παίζω sideways, οπότε και έφυγε από το PC μου. Έχω και μεγάλο backlog (Horizon Zero Dawn, RDR2 που άφησα στην μέση, περιμένω και το Hitman 3). 

 

Ελπίζω πραγματικά να νιώσω πως θα πρέπει να του δώσω μια ακόμη ευκαιρία. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Στις πόσες ώρες το καταλαβαίνω; :hehe: :p 

Όπως και να δουλεύει, προσωπικά, το feeling/vibe που έλαβα, ήταν αυτό που περιγράφω! 

Φυσικά και είναι προσωπική άποψη, δεν περιμένω να συμφωνήσουν όλοι :)

 

 

Δεν χρίζει και μεγάλης ανάλυσης. Ένιωθα ότι έπαιζα κάτι που έχω παίξει ξανά πολλές φορές σε ότι αφορά τον τομέα shooting & driving. Αυτό που λέω ακριβώς. Generic. Ναι μεν κάνεις approach με διαφορετικούς τρόπους (και επαναλαμβάνεις), αλλά πχ άκουγα κάτι για stealth. It doesn't work (Not for me anyway ). 

Ξέχασα στα συν να πω για κάποιους χαρακτήρες που συνάντησα, αν και το κάνω summarize στην ιστορία/διαλόγους. 

 

Όπως είπα αν πέσει στα 15€ και φιξάρουν πολύ πράγμα, θα το σκεφτώ, προς το παρόν θεωρώ πως κοροϊδεύω τον εαυτό μου και δεν θέλω να συνεχίσω να το παίζω sideways, οπότε και έφυγε από το PC μου. Έχω και μεγάλο backlog (Horizon Zero Dawn, RDR2 που άφησα στην μέση, περιμένω και το Hitman 3). 

 

Ελπίζω πραγματικά να νιώσω πως θα πρέπει να του δώσω μια ακόμη ευκαιρία. 

Μηπως απλα βαριεσαι να παιξεις και σου φταινε ολα? Εμενα αυτο μου δειχνεις τουλαχιστον. Γενικα δεν ειναι ρηχο παιχνιδι θελει ψαξιμο.

Τι εννοεις δεν δουλευει το stealth? Εγω που παιζω stealth  οπως ακριβως το εκανα και στο deus ex πως μου δουλευει? Ουτε οπλα δεν θες και μπορεις να μπεις και να βγεις χωρις να πειραξεις και κανεναν.

 

Για τα σκιλ το ιδιο. Δεν καταλαβαινω τι δεν σου δουλευει, αν δεν βαλεις τα περκ εκει που θες, βαση του τροπου παιχνιδιου σου απλα δεν μπορεις να παιξεις.

Δεν μπορεις να μπεις με οπλα πουθενα αν δεν εχεις cool + cold blood, δεν κανεις hack χωρις intel + quickhacnig και πρεπει να εχεις τασεις αυτοκτονιας να παιξεις melee χωρις reflexes + blades.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι εξηγώ λάθος.

Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν πράγματα να κανεις. Λέω ότι δεν είναι η επανάσταση που παρουσιάζετε, τα 9ρια και 10ρια. Για μένα, έτσι;  

 

Έπαιξα στο normal όσο έπαιξα και, ένιωθα ότι τα skill tree, perks etc είναι περιττή προσθήκη, δεν μου κάνουν αίσθηση. Είτε έχεις enhanced τα hacks είτε όχι, προχωρας, δεν χρειάζονται τα πάντα .. και αν κάνεις μερικά craft & upgrades, σύντομα είσαι op. 

Κάτι δεν μου κολλάει, πως να το πω. Και μια χαρά έπαιζα με unspent skill points φαντάσου (επίτηδες , να δω τα όρια μου ).

Εκτός και αν στις ~30 ώρες κατάφερνα να χρειαστώ όσα λες.Τοτε πάω πάσο. 

Για αυτό, λέω πως, το implementation κάπου με χαλάει. Είναι ξεκάθαρα δική μου άποψη.

 

Αν βαριόμουν δεν θα είχα back log ένα σωρό πράγμα.. Να μου πεις ότι δεν έχω χρόνο ελέω δουλειάς και κούρασης, ναι..

 

Δεν υπάρχει proper hiding system σε ότι αφορά το stealth κομμάτι. Άλλοτε δουλεύει και άλλοτε οχι, συν ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα γιουρούσι.

Κολλάει και η ΑΙ εκεί, όπου μπορεί να μη γίνεις αντιληπτός ή να ρίξεις κλανιά αθόρυβη και να σε πάρουν πρέφα. Μόνο σε εμένα τύχαινε; 

 

Τα προβλήματα του παιχνιδιού είναι πάρα πολλά ώστε να περνάνε απαρατήρητα σε 3 και 4 playthrough... Νομίζω πως εδώ είμαστε για να τα λέμε όλα. Όταν είδα διθυράμβους, τότε αποφάσισα πως " time has come" για να ξεκινήσω.

 

Ύστερα με ενόχλησε το όλο "next gen thing " το οποίο απευθύνεται σε λίγους και όταν μου λες next gen και το διαφημίζεις ως επανάσταση, θέλω το πλήρες πακέτο. Να συνάδουν γραφικά με την ζωντανή πόλη. Να μην είναι μια πόλη με χαζά npc all over the place. 

 

Θα συμφωνήσω ωστόσο πως το παιχνίδι θέλει ψάξιμο από πλευράς ιστορίας ώστε να εκτυλιχθεί πλήρως. Μέχρι εκεί όμως 

 

Να σημειώσω ότι ξεκίνησα nomad. Πρώτου ξεκινήσω είδα πως οι διαφοροποιημένες απαντήσεις ανάλογα με την επιλογή αρχικά, δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία (βλέπεις μερικούς διαφορετικούς διαλόγους and that's that), οπότε διάλεξα ότι μου έκανε περισσότερο κλικ. Όπως είδα, η συνέχεια είναι ίδια για όλους. 

 

Αυτά από μένα 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tommybertsen said:

Ύστερα με ενόχλησε το όλο "next gen thing " το οποίο απευθύνεται σε λίγους και όταν μου λες next gen και το διαφημίζεις ως επανάσταση, θέλω το πλήρες πακέτο. Να συνάδουν γραφικά με την ζωντανή πόλη. Να μην είναι μια πόλη με χαζά npc all over the place.

 

Αυτο εγραψα κ γω οταν το δοκιμασα με RTX Ultra etc. Τα γραφικα ειναι τοσο καλα (σε πολλα σημεια), που ασυναισθητα περιμενεις κ τα αναλογα animation, physics k destructability, που ομως ειναι κατω του μετριου εως ανυπαρκτα.

Δε ξερω ομως κατα ποσο θα ηταν εφικτο κατι τετοιο. Δλδ εδω εχουμε μια στατικη πολη με χαζα bots να κανουν loops κ τα pcs γονατισαν, πως θα ετρεχε με καλα ΑΙ bots, physics κ σχετικο destruction?

 

(αν το εφτιαχνε καποια μεγαλυτερη εταιρια με εμπειρια, budget, προσωπικο κλπ, ισως να ηταν σε καλυτερο τεχνικα επιπεδο.)

 

Για το game δε μπορω να γραψω ακομα πολλα, μιας κ εχω λιγη ωρα παιχνιδιου (~6 ωρες) κ ειμαι απασχολημενος με το RDR2 ending. Ομως μου αρεσε για οσο το επαιξα.

 

ΥΓ. σωστη η Judy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι απλα. Το παιχνιδι δεν επρεπε να βγει τωρα. Ηθελε ενα 6μηνο ακομη(τουλαχιστον) να δουλευτει.

 

Προσωπικα ειμαι απο τους τυχερους που δεν εχω αντιμετωπισει καποιο game breaking bug και μετα απο 153 ωρες συνεχιζω να το λατρευω σαν παιχνιδι. Με χαλαει ομως οτι στην ουσια ειναι στην παρουσα φαση μισο παιχνιδι οσον αφορα το content του. Ειμαι σχεδον σιγουρος ομως οτι μεσα στους επομενους μηνες θα το φερουν στα ισια του.

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ARMAGEDDON said:

εμένα μου την σπάει που βρίσκω πόρτες και δεν μπορώ να μπω μέσα !

 

 

αυτός είναι λόγος για refund μετά από 60 κάτι ώρες ?

αισθάνομαι ότι λείπει content το οποίο έχω αγοράσει και δεν το έχω :p

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2021 at 4:34 ΜΜ, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Οι χαρτογιακάδες θέλουν σφάξιμο !

 

https://archive.is/fOLcG

https://www.dsogaming.com/news/cd-projekt-red-debunks-cyberpunk-2077-latest-development-post-launch-support-rumored-troubles/

Και η αναμενόμενη διάψευση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

 

ναι αλλά δεν μπορώ να μπω στις πόρτες λέει locked

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εφτασε η ωρα να γινει το ονειρο πραγματικοτητα.

judy-alvarez-sex-cyberpunk-2077-make-v-1
WWW.GAMEWORLD.GR

Οι προτιμήσεις της Judy δεν επηρέασαν τους modders, οι οποίοι δημιούργησαν mod, με το οποίο μπορείτε να κάνετε σεξ και σχέση μαζί της ακόμα κι αν έχετε ανδρικό χαρακτήρα.

 

p.s. Θα μαθω εγω αν καποιος που σταματησε να το παιζει και το κατηγορει

με σεντονια το παιχνιδι αν το ξεκινησε ξανα.. ονοματα δεν λεμε ετσι Τομμυ :p

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Εφτασε η ωρα να γινει το ονειρο πραγματικοτητα.

judy-alvarez-sex-cyberpunk-2077-make-v-1
WWW.GAMEWORLD.GR

Οι προτιμήσεις της Judy δεν επηρέασαν τους modders, οι οποίοι δημιούργησαν mod, με το οποίο μπορείτε να κάνετε σεξ και σχέση μαζί της ακόμα κι αν έχετε ανδρικό χαρακτήρα.

 

p.s. Θα μαθω εγω αν καποιος που σταματησε να το παιζει και το κατηγορει

με σεντονια το παιχνιδι αν το ξεκινησε ξανα.. ονοματα δεν λεμε ετσι Τομμυ :p

Έτσι κι αλλιώς με γυναικείο χαρακτήρα είχα ξεκινήσει :hehe: :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Για να ξεκινήσω ξανά, προϋποθέτει να το αγοράσω. Παραπλεύρως δεν αφήνω τον εαυτό μου να παίξει περισσότερο :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οριστε η παιχνιδαρα σας!!!
29+ E 
 

cyberpunk-2077-discount-pre-order-cd-key
WWW.CDKEYS.COM

Buy Cyberpunk 2077 PC ✔️ CD Key ✔️ Instant download ✔️ Fantastic price ✔️ Digital Download ✔️


Και επειδη ειμαι πειραχτηρι, θα πω το εξης
Αν ηταν καλο δε θα επεφτε τοσο η τιμη!!
..Τωρα μπορειτε να σφαχτειτε ?

 

Spoiler

Για την τιμη το ανεβασα μηπως ενδιαφερει κανεναν.. Οχι για flame ε ?

 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.