Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ή απλα πατας το κουμπι απο το πενακι και το πιεζεις για λιγο στην οθονη.

Φτου ξελευθερια μολις διαβασα ολο το νημα και ειπα να κανω και εγω μια

ποστια...Κατοχος εδω και δυο μηνες πλεον (και ειμαι καλα , αν και εξαρτημενος ) και βρηκα την παρεα απο τον elthis στο myphone και ειπα να πω ενα γεια μετα απο τοσες σελιδες διαβασμα.

Sent from my iPad 2 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να φέρω την λίστα "Πιο συχνή επικοινωνία" στα αγαπημένω των κλήσεων στην πάνω μεριά όπως μπορούσα πχ με το Galaxy S;

Επίσης γιατί τα tabs (πληκτρολόγιο, αρχεία καταγραφής, αγαπημένα κτλ) όταν επιλέγω το τηλέφωνο είναι στρετσαρισμένα ενώ όταν επιλέγω το επαφές είναι φυσιολογικά;

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μία 32αρα Sandisk Class 10. Δεν ξέρω πως μπορώ να δω αν είναι καλή. Καλή μου φάνηκε αν και κάτι προσπάθησα να κάνω όταν την έβαλα επάνω και δεν δούλεψε σωστά. Πάντως με τις φωτόζ δεν έχω θέμα. Σε burst τραβάει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μία 32αρα Sandisk Class 10. Δεν ξέρω πως μπορώ να δω αν είναι καλή. Καλή μου φάνηκε αν και κάτι προσπάθησα να κάνω όταν την έβαλα επάνω και δεν δούλεψε σωστά. Πάντως με τις φωτόζ δεν έχω θέμα. Σε burst τραβάει κανονικά.

Γενικα αναφερονται διαφορα παραπονα με τις sandisk.

Κυκλοφορουν και πολλες μαιμουδες...

Μια αυθεντικη samsung micro sd θα σου παιξει αψογα.

Link to comment
Share on other sites

SanDisk 16GB Class 10 εχω εγω, την κοκκινογκρί. Μια χαρά παίζει και ταχύτητα.

In other news, πέρασα το official Γαλλικό firmware XXDMB6 και ειναι καλύτερο. Μην αγχώνεστε που δεν είναι Ελληνικό, ίδιο modem έχουν. Και ιδια υποστήριξη στα Ελληνικά.

Εννοείται πως αν το περάσετε με Odin δεν ανεβαίνει το Counter και δεν χάνεται η εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία για αρχή, και λιγότερο lag σε πολλές περιπτώσεις. Επίσης, μπορεί να είναι και placebo και εντελώς άχρηστο/τυχαίο, αλλα 800 μονάδες πάνω σε AnTuTu. 17544 απο 16700κατι που είχα με την Ελληνική XXDMB2.

Full wipe is advised.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ρουτάρεις, αλλάζεις recovery ή kernel (η βάζεις καποια custom ROM) ανεβαίνει το Custom Binary Download Counter

P1010325.JPG

Αυτό αν είναι οτιδήποτε αλλο απο "No" τότε εχεις χάσει την εγγύηση γιατι εχει περαστεί κάποιο μη-official λογισμικό. Υπάρχει τρόπος να το κάνεις reset αλλα αυτό ειναι εκτός ορίων συζήτησης (μάλλον).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.