Jump to content



θελει κανεις τιποτα απο performance-pcs.com?


redbighunter

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

παρακαλουνται οι [MENTION=1298]WizarD[/MENTION], [MENTION=135]cherryman[/MENTION], [MENTION=5271]sstav[/MENTION], [MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION], [MENTION=10170]swatoner[/MENTION], [MENTION=2053][MENTION=5811]junior-21-[/MENTION] να:

α) επιβεβαιωσουν οτι ειναι ακομη μεσα για την παραγγελια

β)επιβαιβεωσουν τα πραγματα που θελουν τελικα

ωστε να δουμε βαρος και κοστος για να ξεκινησουμε την παραγγελια!

φιλε [MENTION=14120]narta[/MENTION] εγω δεν εχω προσωπικα προβλημα να μπεις κι εσυ! δεν εχουν πολυ βαρος τα πραγματα που θελεις!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

sorry αυτο με το @ δεν το ηξερα!:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

φιλε [MENTION=14120]narta[/MENTION] εγω δεν εχω προσωπικα προβλημα να μπεις κι εσυ! δεν εχουν πολυ βαρος τα πραγματα που θελεις!

No problem θα το καθυστερήσω λίγο προχώρατε χωρίς εμένα :Τ:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τα παρακάτω τελικά (δε θα βρώ άλλη ευκαιρία για το hot swap)

Lian Li Solid Aluminum Black Anodized Casters Products Model: WB-01B [WB-01B] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

Lian Li EX-H33SB 3 x 5.25" Bay Device Holding Three Hot Swap 3.5" SATA/SAS HDD Products Model: EX-H33SX [EX-H33SX] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come

Προς Θεού μην παρεξηγηθώ narta. Γενικά το είπα για το τελωνείο. Δεν πήγαινε για σένα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8424]redbighunter[/MENTION] επιβεβαιώνω για

- NZXT Sleeved LED Cable Kit - 1M - Blue Products Model: NZXT-LED-KIT-1M-BL [NZXT-LED-KIT-1M-BL] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come ενα απο αυτο

- NZXT Sleeved LED Cable Kit - 1M - Green Products Model: NZXT-LED-KIT-1M-GN [NZXT-LED-KIT-1M-GN] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come και ενα απο αυτο :yu:

δοσμου λογαριασμο και σε ποια τραπεζα και το ποσο να σου βαλω τα λεφτα ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

με ξεσκισες! και μολις ειχα τελειωσει με το βαρος, τα μεταφορικα του καθενος μας! σε λιγο σας στελνω σε ολους πμ με τις λεπτομεριες!

edit: ευτυχως δεν αλλαξε τιποτα! μονο το ποσο σου!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχω στηλει σε ολους pm εκτος του [MENTION=10073]MAKHS LIMENIKOS[/MENTION] ο οποιος δεν δεχεται pm κι ετσι του εστηλα στο gmail του! zampONakiaskiou η αλλαγη σου εγινε! [MENTION=10170]swatoner[/MENTION] και [MENTION=135]cherryman[/MENTION] ηδη με ενημερωσαν οτι ειναι οκ! αναμενω οκ και απο [MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION] , [MENTION=5271]sstav[/MENTION] , [MENTION=173]Wizard![/MENTION] , [MENTION=5811]junior-21-[/MENTION] και [MENTION=10073]MAKHS LIMENIKOS[/MENTION] !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.