Jump to content



Πληρες PC+32"+Z5500


johngamer

Recommended Posts

Πωλειται το PC της υπογραφης μου, οπως το βλεπετε ολοκληρο μονο στα 2300€ ακατεβατα. Διαθεσιμο για σημερα μονο. Μετα θα πωληθει σε υποψηφιο αγοραστη εκτος φορουμ.

CASE THERMALTAKE VI90001W2Z SPEDO ADVANCE PACKAGE

PSU OCZ Z1000

M/B ASUS RAMPAGE 2 EXTREME

CPU INTEL CORE I7 950

CPU COOLER CORSAIR HYDRO (δεν θυμαμαι μοντελο)

RAM OCZ DDR3 PC3-16000 3X2GB CAS 7 BLADE SERIES

HDD OCZ VERTEX EX 128GB + 2xSEAGATE BARRACUDA 7200.12 1TB

VGA 2X XFX 4890 BLACK EDITION 1GB

SOUNDCARD CREATIVE SOUND BLASTER X-FI TITANIUM FATAL1TY CHAMPION (ναι περιλαμβανεται και το Ι/Ο)

TV SAMSUNG LE32B530

SPEAKERS LOGITECH Z5500 5.1 (να σημειωθει οτι εχουν αλλαχθει σχεδον ολοι οι πυκνωτες της πλακετας του ενισχυτη και τα opamps με αλλα καλυτερα τα οποια εχουν κανει τα Z5500 να ξεφυγουν απο την κατηγορα "ηχεια υπολογιστη" εντελως, και ακουγονται πλεον σαν ενα σετ home cinema αξιας 1000€ και ανω).

+Ασυρματο πληκτρολογιο-ποντικι microsoft

+Δωρο headset AKG 518DJ

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει πρόβλημα με την τιμή ή γενικότερα με μια αγγελία, μπορεί να κάνει report και ανάλογα οι moderators/administrators θα πράξουν. 'Οσοι έκαναν hijack, κέρδισαν κάρτα !

Το θέμα θα καθαριστεί απο τα Offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναγραψω λοιπον τις εξτρα πληροφοριες. Η αγγελια θα κρατηθει για σημερα μονο. Ολα τα μερη ειναι εκτος εγγυησης, η χρηση του ηταν αποκλειστικα video/audio editing και προβολη ταινιων.

Αυτο που προστεθηκε αργοτερα αλλα ξεχασα να το γραψω ειναι οτι ο επεξεργαστης ψυχεται με ενα συστημα υδροψυξης της corsair (δεν θυμαμαι ποιο). Επισης περιλαμβανονται πληκτρολογιο και ποντικι ασυρματα της microsoft.

Δωρο ενα ζευγαρι headphones της AKG, 518 DJ.

Link to comment
Share on other sites

Την τηλεοραση την δινεις ξεχωριστα??αν ναι ποσο....και εγω απο τρικαλα ειμαι. αν ειναι να την παρω

Οπως ειπα και στον παραπανω φιλο θελω να φυγει πακετο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.