Jump to content



Thief 4


Helly

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Δυστυχώς μου φάνηκε αρκετά γραμμικό.

Πολλά QTE's ακόμα. Χρήση του καταραμένου Focus (ευτυχώς απενεργοποιείτε)

Οχι τοσο moody γραφικά, ειναι αρκετά πιο ζωηρά και καθαρά απόσο θα ήθελα.

Εχει κάποιος άλλος να προσθέσει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Deadly Shadows για προθέρμανση (μετά απο 10 χρονια το ξαναπαίζω)

να μπαίνουμε στο κλίμα σιγά,σιγά

βάλτο ατο δύσκολο και αν περάσεις απο το ορφανοτροφείο πές μας μετά ψυχολογία σου :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Το 'εβάλα' στο 360 αλλά το έβγαλα ASAP γιατί μου φάνηκε ως ενας ανέμπνευστος και μονότονος κλώνος του dishonored...ειναι και ψιλοκακό port οπότε για να μη φάω νίλα, θα το δοκιμάσω αργόοοοτερα στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Τα παλιά δε τα έχω παίξει καθόλου :hehe:

Οσο για το feeling γενικά στην κονσόλα, τα βιντεακια κολλάνε, που & που crashes, υποτιτλοι εκτος χρόνου.Οποτε αστο καλυτερα να το απαντησει καποιος αλλος που θα το εχει στο pc και θα εχει παιξει τα παλια.

Κριμα πάντως γιατί φτάνουμε μάρτιο και δεν εχουμε μεγαλό παιχνίδι μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα εγω προσωπικα ειχα καει με τα πρωτα τα παιζα μεχρι και σε καθυστηρημενα επιπεδα δυσκολιας ειδικα το 2ο αλλα ειμαι και λιγο μαζοχα γιατι μου αρεσε και το deadly shadows κυριως λογω exploration -γραφικων και επειδη ειχε ολοκληρη την πολη σαν ατμοσφαιρα.Σα lore δε επιανε τα 2ο πρωτα αλλα δε το λεγες και ασχημο γενικα εκλεινε καλα τον κυκλο της τριπλετας Pagans-Hemmerites-Keeper οτι δε υπαρχει καλος και κακος οπαδος αλλα καλος και κακος ανθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει το Preload από χθες και δε νομίζω να έχω ενθουσιαστεί τόσο πολύ για κυκλοφορία παιχνιδιού, μετά το BF4, όσο για το Thief 4. Ελπίζω μην γίνει καμιά στραβή όπως με το BF4. :rip:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.