Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

On 18/2/2016 at 2:01 PM, minast said:

Μεγειά το 3011! Δε σε βόλευε να πάρεις κάποιο με ενσωματωμένο ασύρματο για να γλιτώσεις το UniFi?

Έχεις κανένα παλιότερο RB για να το συγκρίνεις με τον ARM?

 

thanχ. Είναι σε διαφορετικό χώρο το UniFi και ήθελα Ubiquiti. Έχει ωραίο sw. RB έχω αρκετά 951 τα οποία ειναι rock stable και με cpu usage 1-10%.

Το torch ειναι ολα τα $$

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, suboy said:

 

thanχ. Είναι σε διαφορετικό χώρο το UniFi και ήθελα Ubiquiti. Έχει ωραίο sw. RB έχω αρκετά 951 τα οποία ειναι rock stable και με cpu usage 1-10%.

Το torch ειναι ολα τα $$

 Ευχαριστώ. Κι εγώ συμπαθώ και τα Ubiquiti και τα Mikrotik, ρώταγα περισσότερο για τη σύγκριση του 3011 με προηγούμενα, μια και είναι το πρώτο με ARM CPU, σημαντικά πιο γρήγορο από τα προηγούμενα, αλλά έχω πετύχει και λίγη γκρίνια για μικροπροβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, YDinopoulos said:

Αλλαγη πλευσης. Ειχα σαν firewall ενα alix 2d13 με ipfire.  

 

Μιας και εχω 2 Access Points της Unifi σπιτι, ειπα να παρω και το Security Gateway μα συμπληρωσω το καρε και θα εχω και πιο ολοκληρωμενο control μεσω του software.
 

Μεγειές. Πες καμιά εντύπωση όταν το δουλέψεις λίγο...

Link to comment
Share on other sites

141.50 απο xpatit ελλαδα. Θα το αγοραζα απο Hellas Digital , που εχω και εκπτωση, αλλα θα το εφερναν σε 203 εβδομαδες. Ε και για 7-8 Ευρω δεν προκειται να περιμενα, ειδικα για gadgets...:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.