Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Εντυπώσεις γιατι σκέφτομαι και γω να αλλάξω

 

 

To πληκτρολόγιο είναι πολύ καλοφτιαγμένο, άψογος φωτισμός με λευκό backplate, braided cable, από Ελλάδα μόνο cherry mx brown, θέλει οπωσδήποτε firmware update αλλιώς υπολειτουργεί, γενικα παρα πολυ ευχαριστημένος!

 

Το chroma για το χερι μου ειναι τέλειο αλλά με ψιλοαπογοήτευσε οτι το χρώμα της ροδέλας και του λογοτυπου, παρολο που εχω επιλεξει το ιδιο, υπάρχει διαφορα μεταξύ τους!

Έγινε επεξεργασία από Antisocial_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάποτε είχα αυτές με το μέταλλο. Καμμία σχέση όμως εγώ με αυτό που τάχα μου πρέσβευαν αυτά τα παπούτσια. Ήμουν φλωράκος μικρός.. :hehe: 

 

Αφήστε που ξύπναγα και κάνα μισάωρο νωρίτερα για να τις δέσω και να μην χάσω την πρώτη ώρα στο σχολείο..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σαν παιδί με έτρωγε και εμένα ο τώλος μου, και επειδή δεν έχω πάρει πισι εδώ και >6 χρόνια είπα να κάνω κάτι ψώνια.

 

Κρατάω PSU (1200άρι)/5870 (για τώρα) και χτυπάω τα εξής:

 

Πικς σοουν.

WTF? Γιατί 4χ2GB μνήμες και όχι 2χ4 ή καλύτερα 2χ8?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WTF? Γιατί 4χ2GB μνήμες και όχι 2χ4 ή καλύτερα 2χ8?

Μάλλον θα ταν κάποια προσφορά ή απλά του αρέσει να φαίνονται γεμάτα τα slots ;)

Εγώ πάντως θα έβαζα ένα i5 αν δεν ασχολείσαι ασχολείται με εφαρμογές που αξιοποιούν το Hyper Threading και να σπαταλήσω τη διαφορά σε άλλα parts. 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ένας απο τους λόγους που είπα να φτιάξω το desktop είναι γιατί θα αρχίσω πάλι να το κοπανάω με φωτοσαπούνια κλπ οπότε ήθελα cpu.

 

Για τα 4*2 ήταν προσφορά ναι, αν τώρα με φάει ο τώλος μου να το πάω στα 16 θα φύγουν 2ο χέρι εντάξει ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.