Jump to content



Digital-Master


wesker

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες! Μια ερώτηση. Εδώ και μέρες βλέπω οτι το Digital-Master βγαζει όλα τα προϊόντα του απο το site του. Καμία κατηγορία σχεδόν δεν εχει προϊόντα, πέραν των προσφορών. Πάνε για κλείσιμο και αυτοί, ξέρει κανεις κάτι;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Είχα παραγγείλει κάτι πράγματα πριν ένα μήνα αν θυμάμαι καλά και δεν είχα καμία ενημέρωση όσον αφορά την παραγγελία..

Σε mail που έστειλα 2 φορές δεν απάντησαν, δυστηχώς μάλλον κλείσιμο και αυτοί..

Στο παρελθόν εξυπηρετικότατοι., με άμεση απάντηση, τηλέφωνα κλπ

Link to comment
Share on other sites

πριν μια βδομαδα αγορασα για φιλο μου ενα s3 mini ολα κυλησαν κομπλε οπως και τις υπολοιπες φορες αλλωστε! πολυ κριμα αν συμβαινει κατι τετοιο γιατι ηταν απο τα μαγαζια που προτιμουσα.

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνικός μου είπαν για αναβάθμιση του σάιτ τους γιατι ψάχνω για μια προσφορά για το μαγαζί μου.δεν μου φενεται λογικό αυτό που είπε.κρίμα παντός και είχα αρχίσει να το συμπαθώ το μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνικός μου είπαν για αναβάθμιση του σάιτ τους γιατι ψάχνω για μια προσφορά για το μαγαζί μου.δεν μου φενεται λογικό αυτό που είπε.κρίμα παντός και είχα αρχίσει να το συμπαθώ το μαγαζί.

Ψάχναμε για μια κάρτα γραφικών για τον κολλητό μου. Πήρα τηλέφωνο την περασμένη Τρίτη και μου ειπαν το ίδιο ακριβώς πράγμα. Αλλα δεν μου φαίνεται λογικό τόσες μέρες.

[MENTION=16578]pmakr[/MENTION] και άλλα μαγαζιά δεν στοκάρουν, αλλά δεν αδειάζουν το site τους απο όλα τα προϊόντα. Και δεν μιλάμε να τα έχουν στο site κατόπιν παραγγελείας, αλλά δεν έχει το site τους καν προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου φενεται λογικό αυτό που είπε.

Βασικά βγάζει νόημα.

Αν δεις μόνο οι προσφορές δουλεύουν αλλά το κάθε item δε μπορείς να το βρεις στην κάθε κατηγορία του ξεχωριστά. Πχ. μια 7750 που μπορεί να έχει προσφορά θα έπρεπε να φαινόταν και κάτω από τη κατηγορία ΑΜD VGAs, κάτι τέτοιο όμως δεν ισχύει λες και απλά δεν έκανε τη σύνδεση ο webmaster.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ βρε παιδιά και να κλείσει τι σας νοιάζει? Το μόνο που θα έπρεπε να σας νοιάζει (γιατί έχω πάρει και εγώ κανα 2 πραματα από εκεί) είναι η εγγύηση.. Και να κλείσει θα ανοίξει άλλο.. Δεν μπορώ να πω ότι είχε και τις φθυνότερες τιμές αλλά σε κάποια όντως ήταν μαμάω ταω! Και το άλλο καλό ήταν το Courier που δεν σε έβαζε έξοδα.. (έβγαζες τον καφέ και τα τσιγάρα..) Κρίση υπάρχει όλα είναι πιθανά.. Που ξέρεις μπορεί να έχει πνιγεί στα δάνεια πολλά παίζονται μπορεί να παίθανε και να θέλουν να το κλείσουν.. Να λέτε (άμα κλείσει) να υπάρξουν και άλλα σαν και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Είναι siteπρέπει να δείχνει τι προϊόντα φέρνει, Αλλιός πως θα πουλήσει??? Άρα αυτό που λες δεν γίνεται.απλά αν δεν τα έχει στην αποθήκη, γράφει κατόπιν παραγγελίας. Το ότι κλείνει....εμένα με πειράζει, τα έχουν κάνει οι από εκει πάνω τελείως...@@@@!!!! Για πιο λόγο να μένουν άνεργοι????

Link to comment
Share on other sites

Να το θέσω Αλλιός.....σίγουρα κλείνει για χψ λόγους....όπως και το eshop είχε δηλώσει πτώχευση και. Αρκετά αλλά μαγαζιά.το θέμα είναι ότι η αγορά στερεύει και το χρήμα.στο τέλος θα μηνουν 1-2 μαγαζιά τα οποία θα είναι απλησιαστα στις τιμές.+ ότι θα κάθεται πολύς κόσμος από την ανεργεια,και θΑ έχουν κάτσει τα πάντα στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ βρε παιδιά και να κλείσει τι σας νοιάζει? Το μόνο που θα έπρεπε να σας νοιάζει (γιατί έχω πάρει και εγώ κανα 2 πραματα από εκεί) είναι η εγγύηση.. Και να κλείσει θα ανοίξει άλλο.. Δεν μπορώ να πω ότι είχε και τις φθυνότερες τιμές αλλά σε κάποια όντως ήταν μαμάω ταω! Και το άλλο καλό ήταν το Courier που δεν σε έβαζε έξοδα.. (έβγαζες τον καφέ και τα τσιγάρα..) Κρίση υπάρχει όλα είναι πιθανά.. Που ξέρεις μπορεί να έχει πνιγεί στα δάνεια πολλά παίζονται μπορεί να παίθανε και να θέλουν να το κλείσουν.. Να λέτε (άμα κλείσει) να υπάρξουν και άλλα σαν και αυτό!

Δυστυχώς δεν ανοίγουν αλλά. Θα δεις καινούργια μαγαζιά αλλά χρονο δε βγάζουν. Ειτε θα είναι χρόνια ειτε αν ανοίξουν τώρα στο 6μηνο θα κλείσουν.

*GNex*

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ανοίγουν αλλά. Θα δεις καινούργια μαγαζιά αλλά χρονο δε βγάζουν. Ειτε θα είναι χρόνια ειτε αν ανοίξουν τώρα στο 6μηνο θα κλείσουν.

*GNex*

@mokou μόνος σου τα ειπες μονο σου τα ακούσες..

Αυτό που θέλω να πω και στον swatoner κοίταξε καταρχήν εξαρτατε την επιχηριση αλλά αμα μιλάμε για τα ηλεκτρονικά ναι εκεί είναι δύσκολα τα πραγματα.. Όσο για τις τιμες @mokou απλα δεν σε νοιάζει.. Γιατί δεν κατάλαβα πρεπει να ψωνισεις απο ελληνικό μαγαζί τι τα έχουμε τα amazon και όλα τα αλλά?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσω το offtopic που έχετε αρχίσει, και θα πω ότι σαφώς πρέπει να σας νοιάζει και να σας κόβει αν κλείνουν τόσα μαγαζιά και δεν είναι η λύση του Amazon. Και ο λόγος είναι απλός : αν αύριο δεν έχω λεφτά εγώ και το μαγαζί μου, δεν θα έχεις και εσύ που έχεις ζαχαροπλαστειο και ψωνίζω από εσένα. Μετά δεν θα έχει ο περιπτεράς γης γειτονιάς σου κτλ...

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.