Jump to content



Recommended Posts

Ουτε τα βασικα δεν ξερω ακομα xD 1) Πως ανοιγει ο task manager με shortcut ? Υπαρχει συνδιασμος κουμπιων? 2)Πως μπορω να βγαλω απο την αρχικη τα news που σου βγαζει και αυτα ? Που επιλεγεις πχ απο ποια σαιτ θελεις να εχεις νεα και ενημερωσεις. 3) Ταχυτερος browser και must have apps ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Ανοίγει με 2 φορες το δεξι touch κουμπι (στα κουμπια κατω απο την οθονη)

2. Δεν βγαίνει το blinkfeed, εαν δεν το θες για αρχικη τοτε κρατα το δάχτυλο στην οθονη σε καρτελα που δεν εχει το blinkfeed και οχι πανω σε app icon. Τοτε θα σου βγαλει ενα σαν μενου με επιλογες. Στο πανω μερος ειναι το +ADD PANEL που βαζεις οσες καρτελες θες αλλα και θα κανεις ΗΟΜΕ PANEL διαφορετικο απο αυτο που ειναι η καρτελα με το BLINKFEED. Στο κατω μερος ειναι τα WIDGETS.

Στο blinkfeed τραβα το με το δαχτυλο σου προς τα κατω να παει στην πρωτη ειδηση και θα κανει update και θα σου εμφανίσει δεξια 3 τσελίστες (topics and services πηγαινε)

3. Οσο για τον browser εχει τον ταχυτατο android αλλα και τον chrome προεγκατεστημενο. Δεν χρειαζεσαι καποιον αλλον αποψη μου!

Να κανεις update το τηλεφωνο πριν ξεκινησεις να του περνας διαφορα (settings->ABOUT->SOFTWARE UPDATES)

Οσο απο προγραμματα χρησιμ. τα εξης:

FOT MOD (για μπαλα),

Runtastic (για gym τρεξιμο),

Mx Player Pro (για αναπαραγωγη οποιοδήποτε βιντεο),

SoundHound

και αλλα για ειδησεις (sky news, bbc news, eurosport) και apps πανω στα οικονομικα (π.χ world data finder, oanda fx και λοιπά)

....γενικα εχει πραγμα μεσα η συσκευή και μπες στο PLAY STORE που έχει απειρες εφαρμογές. Πες μας τι θελεις να εχεις να το δω να σου πω...

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Εγινε το update. 4.1.2 μου βγαζει στο android version. Αυτη ειναι η τελευταια? Στην πρωτη φορτιση ποσες ωρες το αφησατε ? 8ωρο ή ουτε καν ? Απο εφαρμογες για productivity photos και ιστοριες παιζει τιποτα καλο? Παιζω με το Instagram αλλα ψαχνω κατι πιο ψαγμενο. Ωραιο και το Zoe btw :banging::dance3: Για το 4shared την εφαρμογη τι εχετε να πειτε? Αξιζει ή παιζουν virus μεσα και θα εχουμε θεματα? Ειναι εφαρμογη εμπιστοσυνης ? And last but not least φορατε antivirus ?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] :( Δεν σε παίρνει κανείς πια στο κινητό, να σου ένα 'γεια, βρε αδερφέ ? :( ούτε και μενα :(

Έλα εδώ βρε να σε κάνω μια αγκαλίτσα :hug:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2WXnaQc1NVI]AEGEAN Συνάντηση α λα ελληνικά - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγινε το update. 4.1.2 μου βγαζει στο android version. Αυτη ειναι η τελευταια? Στην πρωτη φορτιση ποσες ωρες το αφησατε ? 8ωρο ή ουτε καν ? Απο εφαρμογες για productivity photos και ιστοριες παιζει τιποτα καλο? Παιζω με το Instagram αλλα ψαχνω κατι πιο ψαγμενο. Ωραιο και το Zoe btw :banging::dance3: Για το 4shared την εφαρμογη τι εχετε να πειτε? Αξιζει ή παιζουν virus μεσα και θα εχουμε θεματα? Ειναι εφαρμογη εμπιστοσυνης ? And last but not least φορατε antivirus ?

Πρεπει να σου κανει update στην 4.2.2 οπου ειναι το τελευταιο official update απο την HTC.

Στην πρωτη φόρτιση το αφησα ενα 10ωρο.

To 4shared ειναι ενα app που το χρησιμοποιει αρκετος κοσμος. Με θετικες εντυπώσεις για την χρηση του. Συγκεκριμένα δεν το εχω δουλέψει.

Οσο για antivirus δεν εχω περάσει κανένα τέτοιου ειδους app. Αισθάνομαι οτι δεν το χρειάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να αγορασω το κινητο και θελω να ρωτησω αν μετα απο την χρηση που του εχετε κανει υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο δεν αξιζει να το παρω.απο μπαταρια πως τα παει;

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να αγορασω το κινητο και θελω να ρωτησω αν μετα απο την χρηση που του εχετε κανει υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο δεν αξιζει να το παρω.απο μπαταρια πως τα παει;

ειμαι πραγματικά ευχαριστημενος, μικρα ασήμαντα με χαλάνε

ανάλογα την χρήση

σε εμένα κρατάει μιάμιση μέρα μέχρι 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

λοιπον,πηρα σημερα το κινητο αλλα αντιμετωπιζω ενα προβλημα.ενω ανοιγω τα δεδομενα κινητης τηλεφωνιας δεν συνδεεται με 3g ή οτιδηποτε αλλο.εχει 4 επιλογες στην λειτουργια δικτυου,μονο wcdma,μονο gsm,gsm/wcdma αυτ,gsm/wcdma/lte αυτ και σε καμια απ αυτες δεν καταφερνω να συνδεθω στο ιντερνετ,βγαζοντας μου την ενδειξη αποσυνδεδεμενο.τηλεφωνα μπορω να παρω κανονικα και η εταιρια κινητης ξεκιναει απο c.τι παιζει;

Έγινε επεξεργασία από johnymag
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι τα ιδια.μπορει να φταιει το οτι το πηρα απο σκρουτζομαγαζο με χωρα προελευσης την γερμανια;επισης μολις αλλαξα την σιμ σε μικροσιμ

Έγινε επεξεργασία από johnymag
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι τα ιδια.μπορει να φταιει το οτι το πηρα απο σκρουτζομαγαζο με χωρα προελευσης την γερμανια;επισης μολις αλλαξα την σιμ σε μικροσιμ

να μιλήσεις με τον παροχο σου

Link to comment
Share on other sites

επικοινωνησα και λυθηκε το προβλημα τελικα.ολα καλα.για να ειμαι και οντοπικ,μετα απο μια μερα που ασχολουμαι με το κινητο ειμαι πολυ ευχαριστημενος,δεν κολαει πουθενα,η αισθηση ειναι εκπληκτικη.2 πραγματα με χαλανε λιγο.το οτι (απ οτι εχω ψαξει μεχρι τωρα) το multitasking λειτουργει για μεχρι 9 εφαρμογες και το οτι οι καρτελες ειναι 4χ4 και δεν χωρανε περισσοτερα widgets/συντομευσεις ενω υπαρχει χωρος με τετοια αναλυση

Link to comment
Share on other sites

επικοινωνησα και λυθηκε το προβλημα τελικα.ολα καλα.για να ειμαι και οντοπικ,μετα απο μια μερα που ασχολουμαι με το κινητο ειμαι πολυ ευχαριστημενος,δεν κολαει πουθενα,η αισθηση ειναι εκπληκτικη.2 πραγματα με χαλανε λιγο.το οτι (απ οτι εχω ψαξει μεχρι τωρα) το multitasking λειτουργει για μεχρι 9 εφαρμογες και το οτι οι καρτελες ειναι 4χ4 και δεν χωρανε περισσοτερα widgets/συντομευσεις ενω υπαρχει χωρος με τετοια αναλυση

Τι έφταιγε τελικά;

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.