Jump to content



Recommended Posts

Μα ποια νουμερα ειχατε?Δεν βλεπω...

down 13950 kbps

up 14486 kbps

ping 23 ms

σαν και αυτα που ποσταρα πιο πανω...

50.000+ που μου ελεγε δεν ειδαμε και μου λεει κατι ισως να εχει το δικτυο... καλα του λεω και εφυγα!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλα οτι ναναι σου λενε για το δικτυο. Εγω καθημερινα που ειμαι με το αμαξι κανω τεστ. Βεβαια τωρα πια μου τελειωνουν τα mb του data plan. Με 1-2 μπαρες (παιζει η ενδειξη) πιανω 26mbit/18mbit. Οπου εχω απο 3 μπαρες και ανω παω γυρω στα 40-50. Αυτα ειναι βλακειες που λενε οι "τεχνικοι" των εταιριων...

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάει και τόσο καλά το πράμα

HTC in disarray: staff departures, 'disastrous' First, and production problems cloud company's future | The Verge

όχι τίποτ' άλλο, αλλά και το One και τα περσινά One X / S ήταν κινητάρες με ωραίες οθόνες και ποιότητα, ενώ σίγουρα άξιζαν καλύτερη τύχη στην αγορά. Ελπίζω το επερχόμενο One 4.3" να βοηθήσει κάπως.

Έγινε επεξεργασία από Andeus
Link to comment
Share on other sites

Θα τα αναλάβουν οι devs (xda κτλ) αυτά να τα φέρουν και στο Google Play HTC One Nexus. ByTheWay θα είναι διαθέσιμο ΜΟΝΟ από το google play USA, τουλάχιστον στην αρχή.

HTC One Nexus experience coming June 26 for $599 - GSMArena.com news

The device will have 32GB of internal storage and will be available on June 26 through the Google Play store (in the US only) for $599. That's 50 bucks cheaper than the Google Edition of the Samsung Galaxy S4, which will also be selling starting June 26.
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο seb. Τρεχα παρε και ενα δευτερο σε μαυρο να τα εχεις σετ... Ελεος μας επρηξες με το xda...Μπορει να γουσταρουμε που ξερεις εσυ?Παντως σιγουρα εγω γουσταρω σε σχεση με το One X που απλα δεν μπορουσα να του κανω πολλα πραγματα...Στο ΟΝΕ καπως εχει στρωσει το θεμα στο xda παντως. Παλι καλα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.