Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Σημερα στο Πλαισιο the mall εγινε χαμος.... εσκασα με HTC ONE, κοιταζανε το Xperia Z και το S4 και σκαω μύτη με το ONE...τα λόγια περιττεύουν!

Πηγα για ενα φιλαρακι που ηθελε να δει το Galaxy S4, τα κλασσικα παναγια μου amoled μια απο τα ιδια! Ασε που τελικά είναι too slow! Με τόσο φόρτωμα απο τα s-this, s-that. Το HTC one είναι ακαριαίο!

....και εριξε pre order για HTC ONE. Στην ουρα και αυτος για τελος Μαιου τον κοβω!

Ακομα μαζευουν τα σαγονια τους :p εκει στο καταστημα! Λουκουμαδες τα ματια τους!

Ουτε ο Τονυ Σταρκ να ημουν!

Με την La ferrari να εσκαγα λιγότερη εντύπωση θα έκανα :p!

Borg περνα απο ενα πλαισιο να μου πεις τις δικες σου εντυπωσεις...

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Kαλο θα ηταν να το βαλουν σε αλλο παγκο το HTC ONE και οχι κοντα στο S4 και Xperia Z γιατι αμα μπουν διπλα διπλα θα εχουμε θεμα. Ειδικα αμα ανοιξουν τα brightness τερματα ...αουτσ!

Link to comment
Share on other sites

Ελα borg πες του οτι πηγες σημερα και αγορασες το s4 να πεθανει... Μην το κρυβεις...

Σιγα μην πεθανω... ο καθενας με τα γουστα του!

Εχω κοσμο που περιμενει και εσυ το δινεις ξεκουδουνα... που εβαλες αγγελια ρε ?

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχα θα πηδηχτω απο το παραθυρο. Σας ευχαριστω για το γελιο που μου χαριζετε... Μπορω να παω για υπνο τωρα (αν θεωρηθουν offtopic ας σβηστουν γιατι με το θεμα μας δεν πολυεχουν σχεση τα τελευταια 5-6 ποστς)

Link to comment
Share on other sites

Βorg σε αγγελια το εδωσες ?

Tifosi δεν εχει κανενα αγωνα f1 βραδιατικα, στο RTL ισως να εχει κατι!

Αν το εχεις ακομα και θες να το δωσεις στειλε μου πμ να ενημερώσω τον κοσμο...ετσι και αλλιώς ημερών ειναι το δικο σου!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ποσταρω εδω και στου s4 ενα post απο αλλο φορουμ το οποιο πρεπει να βλεπουμε ολοι για το πως ΔΕΝ πρεπει να ειμαστε κολλημενοι και να μην προσπαθουμε να επιβαλουμε την δικη μας επιλογη στους αλλους ανεξαρτητα αν εχουν τα ιδια γουστα η οχι...

"Είναι 2 κορυφαίες συσκευές και τα + και τα - η κάθε μια....Και εκθιάζει ο καθένας μόνο τα +της συσκευής που έχει προτιμήσει...

Σήμερα λοιπόν μαζευτήκαμε 5 άτομα που έχουμε αλλάξει άπειρες συσκευές και έχουμε όλες τιςς ναυαρχίδες που κυκλοφορούν...

Ανάμεσα σε αυτές το s4 και το one...

Oι συσκευές είναι του φίλου ******* και θέλαμε να δούμε με ηρεμία, χαβαλέ και διάφορα τεστ ποια θα είναι η επόμενη συσκευή των υπολοίπων...

Το πόρισμα ήταν ένα!ΚΑΜΜΙΑ απο τις 2 δε ξεχώρισεκαι μας άφησε περισσότερο μπερδεμένους απο πριν!!!Η κάθε μια έχει την ομορφιά της αλλά και τα ελαττώματα της!Και αυτή είναι η πραγματικότητα!!!!

Οθόνη;Καλύτερη τη μέρα του one, τη νύχτα του s4.

Καλύτερος ήχος στο one αλλά καλύτερη κάμερα το s4.

Καλύτερο ποιοτικά το one αλλά πιο ελαφρύ το s4.

Καλύτερο μαύρο το s4 αλλά καλύτερο λευκό το one.

Και πάει λέγοντας....

Μπορείτε λοιπόν να λέτε ότι θέλετε, αλλά το ''μακράν καλύτερο το....'' δεν ισχύει με τίποτα..."

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο Πλαισιο the mall εγινε χαμος.... εσκασα με HTC ONE, κοιταζανε το Xperia Z και το S4 και σκαω μύτη με το ONE...τα λόγια περιττεύουν!

Πηγα για ενα φιλαρακι που ηθελε να δει το Galaxy S4, τα κλασσικα παναγια μου amoled μια απο τα ιδια! Ασε που τελικά είναι too slow! Με τόσο φόρτωμα απο τα s-this, s-that. Το HTC one είναι ακαριαίο!

....και εριξε pre order για HTC ONE. Στην ουρα και αυτος για τελος Μαιου τον κοβω!

Ακομα μαζευουν τα σαγονια τους :p εκει στο καταστημα! Λουκουμαδες τα ματια τους!

Ουτε ο Τονυ Σταρκ να ημουν!

Με την La ferrari να εσκαγα λιγότερη εντύπωση θα έκανα :p!

Borg περνα απο ενα πλαισιο να μου πεις τις δικες σου εντυπωσεις...

εχεις ξεπεσει τοσο πολυ που θες να κανεις εντυπωση με ενα κινητο..πφφφφ αμαν ρε σεμπ.

σοβαρεψου

να πω οτι μαζευες δραχμη δραχμη για 2 χρονια με κοπο και ιδρωτα για να το αποκτησεις , να δικαιολογησουμε τον ενθουσιασμο σου.αλλα σε 6 μηνες θα λες αλλα για αλλο κινητο

Link to comment
Share on other sites

εχεις ξεπεσει τοσο πολυ που θες να κανεις εντυπωση με ενα κινητο..πφφφφ αμαν ρε σεμπ.

σοβαρεψου

να πω οτι μαζευες δραχμη δραχμη για 2 χρονια με κοπο και ιδρωτα για να το αποκτησεις , να δικαιολογησουμε τον ενθουσιασμο σου.αλλα σε 6 μηνες θα λες αλλα για αλλο κινητο

Σοβαρα μιλας τωρα ? Η Sammy να δεις ποσο εχει ξεπεσει που αρχισε τις μισθοδοσιες...

Gomar ξερω πολυ καλύτερα το τι θα βγει και ποτε, αλλα δεν με ενδιαφερει! Ξερει οτι δεν τιθεται θεμα χρηματων...

Λες και εχω αναγκη να δειχτω.... εδω 17 μηνες εμεινα με το Galaxy Note! Ας ειναι καλα τα XDA, 100 roms σε 15 μηνες! Αυτο ειναι after sale support! Εννοείται πως κανω πλακα, αγανάκτησα!

Το φιλαρακι μου λεει βγαλε το να κανουμε συγκριση και τι να κανω ειχε 2-3 πωλητες εκει γυρω και 5-6 ατομα... Τι να του πω περιμενε να αδιασει το μαγαζι γιατι θα μας δουνε ?

Για νεο κινητο παω σε 20 μηνες απο τωρα...δεν αλλαζω κινητα σα τα σώβρακα οπως πολλοί κάνουν! Βρήκα το λιμάνι μου στο ONE!

Εσυ δεν εχεις ξεπεσει που εκανε το Galaxy Note III γοτι τοκι εποχής δεκαετίας 1930, που αποθεώνεται amoled pentile :p to 2013, σου αρέσουν ολα αυτα ? Να δω τι θα πάρεις... 5,9 φετος-> 6,2 του χρονου -> 6,5 του παρα χρονου και παει λέγοντας!

Ας μας πει ο Elthis για το απόγευμα ποια ειναι καλυτερη οθονη ? Μήπως του Xperia Z! .....παρηγοριά στον άρρωστο τα λόγια του!

Eχουμε και τη Νοκια με τα κολπα της...

http://youtu.be/Z19vR1GldRI

Σκηνικο με το φιλο στο Πλαισιο

Λοιπον, ο φιλος μολις τα βλεπει τα XPERIA Z, Galaxy SIV και το βαζω διπλα με το HTC one. Μου λεει κατι παίζει! Του λεω τι εννοεις ?

Μου απανταει, κατσε να τα βαλω και τα αλλα 2 τερμα φωτεινοτητα!

Του απανταω με σιγουρια -> Τερμα τα εχουν, τσαμπα θα κανεις τον κοπο !

Μου λεει κατσε να το δω, μπαίνει στα menu και τρώει την κρυάδα! :p

...και ψελιζει τις εξής λεξεις -> Μα στo gsmarena λεει αυτο!

Του απανταω, τα ματια σου τι λενε ομως ? Ασε το gsmarena ;) κανει τη δουλεια του!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

2 photo στο Auto

View image: IMAG0038

http://postimg.org/image/4d8xm9phz/

....σε εκτυπωση που εκανα σε 10χ15 χαρτι δειχνουν αψογες (οχι αυτες) αλλα αλλες φωτογραφιες (για τεστ, το εκανα)

Καπως καμένες μου φαίνονται τουτες που εβγαλα...

Eδω μια normal photo:

http://postimg.org/image/57bzofgt9/

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.