Jump to content



Coolermaster cosmos II η Obsidian 900d?


chek2fire

Recommended Posts

Απο σήμερα τέλος η δωρεάν αποστολή από amazon.

Ωx έχεις δίκιο:

FREE Super Saver Delivery on eligible orders over £25 is currently available to Belgium, Denmark, Finland, Gibraltar, Iceland, Republic of Ireland, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal and Sweden. FREE Super Saver Delivery to Italy, Spain, Andorra, Greece, Liechtenstein, Norway, San Marino and the Vatican City on eligible orders over £25 was available on orders placed up to and including June 11, 2013 (GMT).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
οποτε απο εκει σου παει ο κουκος αηδονι το 900αρι:TD:

Μπά και πρίν μην νομίζεις πάλι μεταφορικά είχε. Είχα βάλει παλαιότερα (πρίν 20-25 μέρες) το 800d και είχε αποστολή 89 λίρες.Τους ρώτησα και μου απάντησαν ότι σε ορισμένα πακέτα μεγάλου μεγέθους δεν υπάρχει free super save delivery.

Link to comment
Share on other sites

Μπά και πρίν μην νομίζεις πάλι μεταφορικά είχε. Είχα βάλει παλαιότερα (πρίν 20-25 μέρες) το 800d και είχε αποστολή 89 λίρες.Τους ρώτησα και μου απάντησαν ότι σε ορισμένα πακέτα μεγάλου μεγέθους δεν υπάρχει free super save delivery.

μα και εμενα μου φανηκε περιεργο που δεν βαζουν μεταφορικα:hmm::hmm:

Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια επειδη την παρασκευη πρωτα ο θεος θα εχω το 900d θελω να ρωτησω το εξης ψυγειο ut60 τριπλο 6cm παχος fans 2.5cm παχος συνολο 8.5cm παχος οταν μπει το ψυγειο μαζι με τους ανεμιστηρες στο πανω μερος του κουτιου θα υπαρχει χωρος να περασουν τα πανω καλοδια της μητρικης αναμεσα απο το ψυγειο και απο την μητρικη? η ερχαιτε προσωπο και δεν θα χωρανε?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Link to comment
Share on other sites

11 εκατοστά έχει άερα στο επάνω μέρος ΑΝ δεν με γελούν τα μάτια μου.

Οπότε ναι θα χωρέσει και θα περάσεις και καλώδια.

Αλλά δε καταλαβαίνω τη βιασύνη σου.

Πάρε το κουτί, μέτρα το, δες το και μετά παράγγειλε τα πράγματά σου.

Link to comment
Share on other sites

11 εκατοστά έχει άερα στο επάνω μέρος ΑΝ δεν με γελούν τα μάτια μου.

Οπότε ναι θα χωρέσει και θα περάσεις και καλώδια.

Αλλά δε καταλαβαίνω τη βιασύνη σου.

Πάρε το κουτί, μέτρα το, δες το και μετά παράγγειλε τα πράγματά σου.

τα εχω παραγγειλει και θα ερθουν ολα μαζι γιαυτο και η ερωτηση μηπως δεν χωραγαν για να αλαξω το ψυγειο:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.