Jump to content



Game of Thrones - Spoilers μέχρι τρέχον επεισόδιο


Recommended Posts

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Και εγω ανησυχω για τον littlefinger astro,δεν μπορω να κοιμηθω λεμε.:kiss:

 

Καλο το επεισοδιο,καμια σχεση το υφος της σειρας πλεον με παλαιοτερες σεζον.

Το σεναριο πηγαινει μαμιοντας και ουαου σκηνες σχεδον σε καθε επεισοδιο.

Σαφεστατα περισσοτερο φανταστικο στοιχειο η σειρα.

Λιγο ξυλο παραπανω(η πολυ) και θα  αρχιζει να θυμιζει Epic Fantasy:kiss:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος kazabubu έγραψε:

Και καλα το προκαλεσε ο bran εκουσια αυτο στον hodor ε? Καμια καλυτερη ιδεα/ερμηνεία?

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/watchlist/game-of-thrones/to-gnwmiko-otan-kleinei-mia-porta-anoigei-mia-allh-molis-apekthse-kainourio-nohma.4075388.html

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, virus777 said:

Υπεραναλυση για κατι που το εχουμε ξαναδει μονο σε ΚΑΘΕ ταινια που εχει να κανει με time travel:hehe:

ειμαι σιγουρος οτι τα millions τελειωμένα fanboys του got θα ουρλιαζουν ποσο πρωτότυπη και εξυπνη ειναι η σειρα που αγαπανε:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος jesus έγραψε:

Υπεραναλυση για κατι που το εχουμε ξαναδει μονο σε ΚΑΘΕ ταινια που εχει να κανει με time travel:hehe:

ειμαι σιγουρος οτι τα millions τελειωμένα fanboys του got θα ουρλιαζουν ποσο πρωτότυπη και εξυπνη ειναι η σειρα που αγαπανε:hehe:.

Γιατί, τί είναι πρωτότυπο σήμερον ημέρα? Το θέμα είναι να είναι "ευχάριστο" και να περνάς καλά βλέποντάς το.

Η 6η σαιζόν πάντως πάει με τα φρένα σπασμένα, αν συνεχίσει έτσι έχει τα φόντα να γίνει η καλύτερη της σειράς.

 

Μερικοί κάνετε λες και σας έχουν δέσει στην καρέκλα και σας κρατάνε ανοιχτά τα μάτια α λα clockwork orange και σας τη βάζουν να την βλέπετε με το ζόρι :D

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με την αηδία…  να αναγκάζομαι να σηκωθώ έξη ώρα το πρωί της Δευτέρας  με την τσίμπλα στο μάτι …όχι τίποτα άλλο αλλά να ξέρω πόσο σίχαμα είναι το επεισόδιο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκοψα από την 4η. Περίμενα να τελειώσει η 5η για να τη δούμε όλη μαζί και @@καν όλοι στα spoilers στο Fb με τον Snow.

Τα πήρα και δεν την ξαναβλέπω.

Έτσι κι αλλιώς, μια σαπουνόπερα με σπαθιά και ζόμπι είναι...

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, virus777 said:

Γιατί, τί είναι πρωτότυπο σήμερον ημέρα? Το θέμα είναι να είναι "ευχάριστο" και να περνάς καλά βλέποντάς το.

Η 6η σαιζόν πάντως πάει με τα φρένα σπασμένα, αν συνεχίσει έτσι έχει τα φόντα να γίνει η καλύτερη της σειράς.

 

Μερικοί κάνετε λες και σας έχουν δέσει στην καρέκλα και σας κρατάνε ανοιχτά τα μάτια α λα clockwork orange και σας τη βάζουν να την βλέπετε με το ζόρι :D

 

Μου αρεσε το επεισοδιο ρε καλο ηταν και μια χαρα περασα!

Και το σημειο με τον χοντορ μου αρεσε!Απλα ηταν cheesy και χιλιοπαιγμενο.

Και δεν μπορω να βλεπω τυπακια σαν αυτο στο αρθρο που κανουν λες και επαθαν πολιτισμικο σοκ

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^Τύπισσα* :p Νταξ στο oneman δουλεύει, όλο το σαιτ έχει ένα "ελαφρύ" και clickbait στυλάκι.

 

Τα σύννεφα, πάντως, πυκνώνουν πάνω από το westeros και πιστεύω οτί θα δούμε επικές σεκανς μάχης μέσα στη σαιζον.

Επίσης, μου έχει καρφωθεί η ιδέα οτί μόλις σκάσει μύτη η Khaleesi στα πάτρια εδάφη θα έχουμε ολοκαύτωμα των walkers από τους δράκους. Για κάτι τέτοιες στιγμές ζω :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.