Jump to content



Game of Thrones - Spoilers μέχρι τρέχον επεισόδιο


Recommended Posts

55 minutes ago, jesus said:

Μετριο και το speech της καλισι στο τελος

Δεν το χει η τυπισσα.

Μου χαλασε ολο το επεισοδιο.

Αν έχεις δράκο, τι να το κάνεις το speech... Και σκέψου ότι ήταν το καλό κομμάτι του επεισοδίου :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Σκοπίμως δεν το διευκρινίζει. Μην ανησυχείς, δεν είναι κάτι που υποτίθεται ότι έπρεπε να θυμάσαι. Υποψιάζομαι 1-2 πράγματα, αλλά δε νομίζω ότι έχει νόημα να μοιραζόμαστε προβλέψεις. Το είχαν αφήσει να αιωρείται από τότε που αποκάλυψαν τα "πουλάκια" του Varys (pun intended).

 

Που παρεμπιπτόντως θεωρώ ότι ήταν ατυχής και αδιάφορη αποκάλυψη με τον τρόπο που συνέβη. Απομυθοποιεί άτεχνα τον καραφλό και υποβαθμίζει τη μυθική ικανότητά του να συλλέγει πληροφρίες. "Σε ποιον αρέσουν οι καραμελίτσες;" ρωτάει ο ανώμαλος και κατευθείαν στήνει την ΜΙ6.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η μαχη οντως ηταν καλη , αλλα αυτος ο γιαννης ειναι ντιπ ηλιθιος . Η σανσα μου εδωσε την εντυπωση σε αυτο και στο προηγουμενο επισοδειο οτι πλεον ειναι ετοιμη να παιξει σημαντικο ρολο στην ιστορια 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τεραστιος σκακιστης οχι μ@λ@κιες!

Ας ειναι καλα η σανσα γιατι ο γιαννακης τα κανε μανταρα.

Δυνατο το επεισοδιο με μεγαλη διαφορα απο τα καλυτερα της σειρας για μενα(ισως το καλυτερο)

Ο λογος προφανης πιστευω ειδαμε μετα απο πολυ καιρο large scale μαχη και πολυ πολυ βια!:metal:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.