Jump to content



Recommended Posts

Αυτα ειναι ενα default αποτελεσμα με stock ρολογια σε GTX680

lastl.jpg

και εδω ενα 1920x1080 , ολα Full εκτος απο Advanced PhysX ωστε να εχουμε βγαλει τα "extra" της Nvidia εναντι της ΑΤΙ ;)

lastl1.jpg

Έγινε επεξεργασία από stratos1978
Link to comment
Share on other sites

Ποιον να βαλω? Διαφωτισε με ......δεν κανω καλαμπουρι ...... Εδω και 10 χρονια δεν ασχοληθηκα ποτε με προβληματα - drivers - Overclock κτλ κτλ στην "πρασινη εταιρια" :D

http://us.download.nvidia.com/Windows/320.14/320.14-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-beta.exe

[ driver for Metro Last Light ]

Link to comment
Share on other sites

Εδω η καρτα στα ρολογια της απλης 680 για τον [MENTION=981]stratos1978[/MENTION] να δει τις διαφορές, που λογικα λογω πλατφορμας πρεπει να βγαλεις παραπανω.

capture1ls.jpg

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9802]takis-pa[/MENTION] Εδω ενα ακομα με τους 320.14beta. Λογο πλατφορμας δεεεεεν βλεπω διαφορα εκτος και αν δοκιμασω να clockαρω την 680.

lastl3.jpg

Έγινε επεξεργασία από stratos1978
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε official whql driver για καλο SLI support, +10 fps θα επρεπε να ειναι το 690 gtx!

Και εμεις ναρκωτικο μου :D περιμενουμε κανα καλο οδηγο αλλα ποσταρουμε .... χωρις να φοβομαστε μηπως εκθεσουμε την αγαπημενη μας καρτουλα.

Ποσταρεεεεε τοοοοοοοοο ..... το @αμημενοοοοο... δεν μπορωωωω δεν μπορωωωωω να περιμενωωωωωω. :hehe:

Καλημερααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λεει καλα ο titan-ας....

τα αποτελεσματα της GTX680 Lightning με στοκ συχνοτητες και bios και τους τελευταιους beta της nvidia.

2z5u179.png

Mωρε η Τατιανα μια χαρα τα λεει... Η δικια σου γιατι ειναι 25% πανω απο την απο κατω 680 lightning δεν μπορω να καταλαβω.. :hehe:

captureypa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τον takis-pa γι' αυτο. Δεν ειναι δυνατον 1000€ καρτα γραφικων και να δινει 9fps πανω απο μια μια των 430€ (την εφερα απο Αμερικη). Σου στοιχησε 63€ το fps.... μην μου πεις οτι τα αξιζει η Τitan....

Link to comment
Share on other sites

Hρθε ξημερωματα ο θειος!

ΤΙΤΑΝ με ρολογια της SC.

SLI αλλα με προβληματακια στο scaling.

Τεμπελχανιo :D αν δεν βαριεσε δωσε μου τα ιδια screenshot αλλα με hyper threading OFF.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τον takis-pa γι' αυτο. Δεν ειναι δυνατον 1000€ καρτα γραφικων και να δινει 9fps πανω απο μια μια των 430€ (την εφερα απο Αμερικη). Σου στοιχησε 63€ το fps.... μην μου πεις οτι τα αξιζει η Τitan....

2ο ποστ και αρχισες το τρολαρισμα φιλος...

Ειναι προφανες οτι δεν εχεις επιλεξει tess very high...

Τεμπελχανιo :D αν δεν βαριεσε δωσε μου τα ιδια screenshot αλλα με hyper threading OFF.

Γιαννο σε καμια ωριτσα...

Link to comment
Share on other sites

2ο ποστ και αρχισες το τρολαρισμα φιλος...

Ειναι προφανες οτι δεν εχεις επιλεξει tess very high...

Δεν τρολλαρω καθολου...

Γιατι εχεις βαλει εσυ tess?

30c7o2f.png

Έγινε επεξεργασία από peskolos
Link to comment
Share on other sites

Δεν τρολλαρω καθολου...

Γιατι εχεις βαλει εσυ tess?

Ολοι ρε μαν με very high τρεχουμε... Μην κοιτας που γραφει "not supported"... Δουλευει κανονικα.

Στο λεω γιατι το διαγραμμα σου ειναι ακριβως ιδιο με 7970 με tess off.

Tρεξτο μια να δεις και μονος σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.