Jump to content



Recommended Posts

κουφια τα mhz της κουτσης (1359/1902)! :hehe:

1200/1852.....μιλανε τα shaderonia τωρα!

Το ασχημο ρε συ Ορεστη ξερεις πιο ειναι ;

Βλεπω τα δυο run και σκεφτομαι ...

Μαιμουδοτατιανα των 900 ευρω να καιγεται και να τσιριζει για 58 καρεδακια.

Μαιμουδοκουτση των 600 ευρω στο νερακι να γελαει ...

Link to comment
Share on other sites

Μαιμουδοκουτση των 600 ευρω στο νερακι να γελαει ...

Εσφιξα λιγο καλυτερα το μπλοκ Γιαννη οπως μου προταθηκε, αλλα τα 58 καρε της τιτανοτεραστιας δεν τα εχω με τιποτα:hehe:

Πρεπει να παω πανω απο 1359Mhz, τρελη δυναμη η τατιανα:hehe:

5ssq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Εσφιξα λιγο καλυτερα το μπλοκ Γιαννη οπως μου προταθηκε, αλλα τα 58 καρε της τιτανοτεραστιας δεν τα εχω με τιποτα:hehe:

Πρεπει να παω πανω απο 1359Mhz, τρελη δυναμη η τατιανα:hehe:

gpu: GTX 780 W/C To rule the TITAN

Τωρα το ειδα ... :hehe:

:T:

Link to comment
Share on other sites

Το ασχημο ρε συ Ορεστη ξερεις πιο ειναι ;

Βλεπω τα δυο run και σκεφτομαι ...

Μαιμουδοτατιανα των 900 ευρω να καιγεται και να τσιριζει για 58 καρεδακια.

Μαιμουδοκουτση των 600 ευρω στο νερακι να γελαει ...

καλά ρε Γιάννη ποιο θύμα βρήκες να σου πουλήσει GTX 780 με ΜΠΛΟΚ ΥΔΡΟΨΥΞΗΣ αλλα και ολο το σύστημα της ΥΔΡΟΨΥΞΗΣ παρέα στα 600 ευρω ? :hehe:

Τιτανες δεν θα γινετε ποτε, ποτε, ποτεεεεε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλπεω παντος 780 στο νερακι και ολα καλα αλλα οι τατιανες μας στον αερα! Ας εξετασουμε και την περιπτωση που μουσκεψουν οι τατιανες να δουμε 8ερμοκρασιες και νουμερα εφοσον 8α μπορουμε να δωσουμε ρευμα χωρις να τις σκισουμε!

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε Γιάννη ποιο θύμα βρήκες να σου πουλήσει GTX 780 με ΜΠΛΟΚ ΥΔΡΟΨΥΞΗΣ αλλα και ολο το σύστημα της ΥΔΡΟΨΥΞΗΣ παρέα στα 600 ευρω ? :hehe:

300 ευρω αερα εχω να την βαλω στο νερακι και να γελαω και εγω ...

Τιτανες δεν θα γινετε ποτε, ποτε, ποτεεεεε... :hehe:

Η original κουτση μου δινει 50 καρεδακια στα 1200/1800 οσο δλδ και η original τατιανα. :T:

Link to comment
Share on other sites

9000+rpm στα minimum fps τρως ξύλο πάντως....η τατιάνα δεν πέφτει κάτω απο 30 καρέ και η κουτσή σου είναι στα 13. :p

edit: και επιπλέον στο δικό σου run λεει tesselation: not supported και στου sebastian tesseletion: very high?

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

9000+rpm στα minimum fps τρως ξύλο πάντως....η τατιάνα δεν πέφτει κάτω απο 30 καρέ και η κουτσή σου είναι στα 13. :p

edit: και επιπλέον στο δικό σου run λεει tesselation: not supported και στου sebastian tesseletion: very high?

κοβει οτι μπορει μπας και παρει κανενα νουμερο.... :hehe:

Η κάρτα του παρέδωσε πνεύμα από τα αλλεπάλληλα NUCLEAR VOLT στον πυρήνα!

Link to comment
Share on other sites

9000+rpm στα minimum fps τρως ξύλο πάντως....η τατιάνα δεν πέφτει κάτω απο 30 καρέ και η κουτσή σου είναι στα 13. :p

edit: και επιπλέον στο δικό σου run λεει tesselation: not supported και στου sebastian tesseletion: very high?

Το tessalation ειναι στο very high fαινεται και στο screenshot που εχω δωσει απο τα settings που τρεχω..

Δεν πιστευω να νομιζει οτι παιρνω τοσα καρε με κλειστο Tessalation:hehe:

Tα min fps του εν λογο bench ουδεμια σχεση εχουν με την πραγματικοτητα.

Αν διαβασεις το νημα απο την αρχη θα δεις οτι υπαρχουν τεραστιες αποκλισεις με ιδιες καρτες σε διαφορετικα συστηματα στο εν λογο Bench..

Ακομγ περιμενω απο τον seb να δωσει κατι καλυτερο απο τα 84,8 καρε μου στο πολυαγαπημενο του valley:hehe:

Link to comment
Share on other sites

9000+rpm στα minimum fps τρως ξύλο πάντως....η τατιάνα δεν πέφτει κάτω απο 30 καρέ και η κουτσή σου είναι στα 13. :p

Καί????.Ισως είχε drops frame για 1" .Το average κάνει την διαφορά κ αυτό βλέπουν όλοι.....

edit: και επιπλέον στο δικό σου run λεει tesselation: not supported και στου sebastian tesseletion: very high?

Πιθανολογώ το not supported οφείλεται στο οτι δέν έχει περάσει το τελευταίο update.

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα του παρέδωσε πνεύμα από τα αλλεπάλληλα NUCLEAR VOLT στον πυρήνα!

Εσυ περιμενε την εποχη των παγετωνων μπας και πιασει κανενα mhz παραπανω η τατιανα να περασει την κουτση, προς το παρον δες τα νουμερα μου απο τον ...παγκο:hehe:

Πιθανολογώ το not supported οφείλεται στο οτι δέν έχει περάσει το τελευταίο update.

Παρη σιγουρα δεν εχω περασμενο το τελευταιο Patch μιας και δεν εχω ασχοληθει με το παιχνιδι!

Αν γνωριζεις και δεν βαριεσαι, στειλε μου pm με Link για το τελευταιο Patch:T:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Παρη σιγουρα δεν εχω περασμενο το τελευταιο Patch μιας και δεν εχω ασχοληθει με το παιχνιδι!

Αν γνωριζεις και δεν βαριεσαι, στειλε μου pm με Link για το τελευταιο Patch:T:

Done!!!

Πάνο πόσταρε screen να δούμε αν όντως μετά το update τροποποιεί το tesseletion support καθώς κ άν κερδίζει κανα καρεδάκι...:p

Link to comment
Share on other sites

Done!!!

Πάνο πόσταρε screen να δούμε αν όντως μετά το update τροποποιεί το tesseletion support καθώς κ άν κερδίζει κανα καρεδάκι...:p

Δοκιμασα Παρη με το προ-τελευταιο update, οντως τροποποιει το tesseletion support, αλλα διαφορα στα καρε δεν βλεπω.

Θα δοκιμασω μια και το τελευταιο Patch πιο μετα:T:

0w3a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) Γιαννη το διάγραμμα στο metro lats light το επηρεάζει το overclocking στη vga ? ....δεν θυμάμαι τι ειχε ειπωθεί σε αυτο! Βλεπω το δικο σου και του [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION].

Link to comment
Share on other sites

([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) Γιαννη το διάγραμμα στο metro lats light το επηρεάζει το overclocking στη vga ? ....δεν θυμάμαι τι ειχε ειπωθεί σε αυτο! Βλεπω το δικο σου και του [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION].

Φρεσκα windows Ορεστη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.