Jump to content



Gran Turismo 6


virus777

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Αν και έχω καταστραφεί στο 5, έχω 2 ΜΕΓΑΛΑ θέματα με τα GT...

α) ΔΕΝ έχει Porsche και αυτό μου στοιχίζει πιο πολύ απο το ότι δεν μπορώ να φάω ένα πιτόγυρο στην γαμωχώρα.

β) Ο ήχος απο την κάμερα που παίζω (αυτή που κοιτάει τον δρόμο σαν να είναι στον προφυλακτήρα) είναι ίδιος είτε οδηγώ Yaris είτε Ferrari.

2 πράγματα που στο FM δεν πρέπει να ανησυχώ...

Με βλέπω με Xbox1 για FM μόνο και PS3 για τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

β) Ο ήχος απο την κάμερα που παίζω (αυτή που κοιτάει τον δρόμο σαν να είναι στον προφυλακτήρα) είναι ίδιος είτε οδηγώ Yaris είτε Ferrari.

Ίσως το μεγαλύτερο πρόβλημα του gt.

Αν παίζεις gt5 και στα καπάκια πας στο forza είναι σαν να βγήκες από το fiat 500 και μπήκες στην Enzo!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου της Sony στη Gamescom 2013, ανακοινώθηκε πως το πολυαναμενόμενο Gran Turismo 6, θα ξεκινήσει να πωλείται από τις 6 Δεκεμβρίου του 2013 σε όλο τον κόσμο.

Η Sony επιβεβαίωσε επίσης πως ετοιμάζει και η Gran Turismo ταινία, παραγωγοί της οποίας θα είναι οι Mike De Luca και Dana Brunetti, παραγωγοί των ταινιών The Social Network, Moneyball, καθώς και της ταινίας Fifty Shades of Grey που ετοιμάζεται αυτό το καιρό και θα βγει στις κινηματογραφικές αίθουσες την 1η Αυγούστου του 2014.

moar

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το πήρα από μικρό μαγαζί της περιοχής που μένω σε τιμή πολύ χαμηλότερη από του Π, σε σημείο να νομίζω ότι μας κοροϊδεύουν!!! Το κίτρινο δεν το έχει καν.

Παίζω ήδη. Έφτιαξα και θέμα, αλλά επειδή υπάρχει αυτό, μάλλον θα το φάει η τρύπα.

Για πείτε εντυπώσεις!! Πως σας φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το παιχνίδι έβγαλε update 1,2GB.

Οι εντυπώσεις μέχρι τώρα είναι καλές, ο χειρισμός πολύ σαν του 5, εκτός από μικροδιαφορές. Π.χ. γνωστό μου αυτοκίνητο το οδήγησα αλλά στο όριο, μόλις έφευγε, ήταν κάπως πιο δύσκολο να μαζευτεί.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω.....ΑΝ θελετε ρεαλισμο οδηγησης, παρτε αλλο παιχνιδι....Βλεπε Φορζα :baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby:

Εξακολουθει ο ορισμος ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ & SIMULATION να παραμενουν αγνωστα για τα GT. Δεν γινεται με 100 να τραβας χειροφρενο και να σταματας στα 2 μετρα. ακομα και με WRC. Να βρασω τα ''φανταστικα'' αυτοκινητα της PD και τα απειρα GTR - AMUSE - κλπ κλπ που εχει σε 1000 χρωματα. Ιδιες βελτιωσεις, ιδια κοστη, σε ολα τα αμαξια , μονο τα αλογα διαφερουν μεταξυ τους.

FAIL.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OZYmJ-C_Ky8]GT6 Demo - Nissan GTR Black Edition - Silverstone - GT Academy 2013 - YouTube[/ame]

Δες βιντεο......

Νομιζω οτι ειμαι μεσα σε Gran Turimo 3, με γυαλισμενα γραφικα!!!!

Αν εισαι γνωστης της οδηγησης στην πραγματικοτητα, και εχεις οδηγησει Πραγματικα αυτοκινητα....... Δεν το λες το GT simulator

Simulator το λενε οσοι εχουν παιξει NFS..... (ειδικα τα τελευταια, γιατι τα παλια, ηταν καλυτερα)

Και αν θες, δες και στα φορουμ τι λενε.....

NO feel of Turning, ABS is unreal in most off the 50% of cars(Does NOT appear at the supercars Lambo, Ferrari, etc)

...............You must have a steering wheel at the price of 500-1200Euros to feel the car

Tune? What Tune? Everything looks like Gt5. Unofficially upgrades, bad prices, but by the way u need a million credits to tune a simple car. OMG what r u doing there P.D. ???

Και μπορω να σου ποσταρω καμια 1000αρια ακομα σχολια δυσαρεστημενων απο το παιχνιδι αυτο

ΟΚ, Γραφικα, Ηχος, πανε αλλου :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.