Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

δεν με βλέπω να παίζω. είχα βάλει 2step verification που πλέων δεν υσχίει. έστειλα email  και θέλουν cd key και αποδείξεις.. το πήρα απο κλειδάδικο όμως και δεν νομίζω να το δεκτούν... oh well   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φανταζομαι απο τωρα τι εχει να γινει με την προσθηκη του ninjabike(ευτυχως που κρατησα ενα για καβατζα)

 

Στην ουσια θα σου δινει ενα ακομη piece σε καθε συνδιασμο

 

Δηλαδη ας που με οτι εχεις 3 Alpha & 2 Tactician. Αν βαλεις το ninjabike θα σου δινει τα talents απο 4 Alpha & 3 Tactician:wub:

 

Φανταστικη ιδεα(αν λειτουργησει οπως πρεπει). Απο οτι φαινεται δεν το παρατησαν το παιχνιδι....κ σε συνδιασμο με αυτα που ερχονται στην 1.8 το βλεπω να ανεβαινει πολυ :T::T::T:

 

@kyr.. σκεψου τι εχει να γινει με 3 pιece Banshee κ 2 piece Tactician μαζι με ninjabike

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα και εγω, μπορω να πω οτι κολλησα λιγο με το παιχνιδακι....αξιζει να αγορασω season pass καποια στιγμη στα 18 ευρω για PVE πιο πολυ?

 

Με το FOV εχετε κανει τιποτα εσεις? Μου εφερνε λιγο ζαλαδα στην αρχη.

 

Και ενα perfomance test, στο division δεν αρεσει το relive, μολις παταω εγγραφη εχω λιγο stutter, δεν ειναι ετσι κανονικα.

 

Έγινε επεξεργασία από LocoDiceGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αξιζει το season pass οποιο κ να ειναι το στυλ παιχνιδιου σου

 

Αν κολλησες τωρα περιμενε να δεις τι θα παθεις σε λιγο καιρο με τα νεα gearsets κ προσθηκες σε PVE κ PVP

 

Προσωπικα απο την 1.5 μεχρι τωρα εχω 1000 ωρες....μεγαλο καψιμο το παιχνιδι

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

Πηγα και λεβελ 30 πριν λιγο, μου εχουν μεινει ακομα 2 αποστολες....μετα τι κανουμε οεο?

 

Αναγκαστηκα μπαινω DZ?

Οχι. Μπορεις να μπεις survival, incersions underground η να κανεις βολτες στο χαρτη και να σκοτωνεις τα bosses. Οποτε βαριεσαι μπαινεις και dz και να παιζεις κρυφτουλι μεχρι να σε βρουν να σε καθαρισουν κλπ. 

Παιδες το γυρισα σε DX12 και εχω την εντυπωση οτι και φαινεται καλυτερα και τρεχει πιο σωστα. Εχετε ακουσει τπτ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fatalara said:

Οχι. Μπορεις να μπεις survival, incersions underground η να κανεις βολτες στο χαρτη και να σκοτωνεις τα bosses. Οποτε βαριεσαι μπαινεις και dz και να παιζεις κρυφτουλι μεχρι να σε βρουν να σε καθαρισουν κλπ. 

Παιδες το γυρισα σε DX12 και εχω την εντυπωση οτι και φαινεται καλυτερα και τρεχει πιο σωστα. Εχετε ακουσει τπτ;

Απο την αρχη που το πηρα το τρεχω σε dx12 και τρεχει παρα πολυ καλα σε εμενα!

 

Ναι εμφανιστηκαν dailys/Incursions και ιστοριες τωρα, εχει πολυ πραμα το παιχνιδι για end game, ειμαι 92% main story...οποτε τελειωνω με τα κλασσικα quest και μετα μπαινω

στα υπολοιπα...ε καποια στιγμη θα μπω και DZ να δω τι γινεται και εκει..

 

Ειχα καιρο να κολλησω ετσι με παιχνιδι...:wub:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.