Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Και μην ξεχνατε οτι στο Last Stand οτι gear κ να εχετε γινεται normalized. Οταν μπαινεις να παιξεις εχεις το καλυτερο δυνατο απο το build σου...einai min-maxed δηλαδη

Εγω εχω κατευχαριστηθει στο Last Stand.
Επιτελους ριχνω ξυλο. Παιρνω το αιμα μου πισω, απο το πολυ που εχω φαει στη dz, αφου τριγυρναω συνηθως solo και πεφτω πανω σε groups.

Σιγουρα βοηθαει οτι ειμαι παντα πλεον σε ομαδα και τρεχω με αλλους μαζι και οχι μονος.

Eνα αλλο καλο του Last Stand ειναι οτι μαθαινεις να παιζεις ξυλο. Πολυ καλη προπονηση για τη dz μετα.

 

Θελω κιαλλα modes και αλλα maps (και εκτος dz)

 

ΥΓ: Μια απορια που εχω απο την αρχη που ξεκινησα το game.

To enemy armor damage ισχυει και για τους παικτες ή ειναι μονο για τα npc?

Τωρα με το 1.6 τι εχει αλλαξει σε αυτο?  Συνεχιζουμε να το θελουμε ή οχι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αλλά πια σε πολυ μικρο βαθμο...μην το κυνηγας δηλαδη...καλυτερα Exotic Damage Resilience και Burn Resistance @wolves 

 

(για PVP παντα μιλαμε)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα και ομορφα, αλλα κατι πρεπει να κανουν με τα μ@#$##?!να τους glitchers στο last stand.

Χτες στα περισσοτερα rounds παιζαμε 4 ή στην καλυτερη 6 vs 8.

Ελεος με τα κwλοζωα :angry:

Link to comment
Share on other sites

Quote

Here is the change to be implemented with the March 9th maintenance.
 

  • Fixed a bug where players in Last Stand could score points for healing skills.<--- That was fast :T:
  • Fixed an issue where Last Stand matchmaking would sometimes place you in a full session.
  • Improved the Last Stand matchmaking by increasing the priority of grouping you with other players from the same geographical region.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.