Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Χθεσινο Challenge βγηκε στο 40 λεπτο.Θελει group με καλο gear και πολυ movement.Γενικα το AI αν κινεισαι συγχωρει αρκετα.Αντιθετα αν εισαι στασιμος αστα βραστα και δε δινουν στοχο και εχουν και απειρα πυρομαχικα HP DMG κλπ ...αργα η γρηγορα WIPE

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οσοι ποστάρατε τα uplay, σας έχω κανει add, troopergr είναι το δικό μου.

 

Μετά από 40+ ώρες, πολύ καλοφτιαγμένο το παιχνίδι, πολυ ωραία ατμόσφαιρα. 

 

Το end game του μου θύμισε diablo, δηλαδή πας σχετικά γρήγορα μαξ λέβελ, και μετα πρεπει να φαρμάρεις υλικά ή currency ή όπως θες το λες για να κανεις upgrades.

 

Το μόνο κακό του ειναι οτι πρέπει να κάνεις τα 4-man challenges αλλιώς δε μαζεύεις γρήγορα τα phoenix credits και έτσι θα σου παρει πολύ καιρό να αγοράσεις τις συνταγές ή τα όπλα που θες.

 

Επίσης, το Dark Zone ωραίο και με αδρεναλίνη, αλλά και εκεί καλό είναι να είσαι με παρέα, γιατί και τα elite είναι πολλά, αλλά και έχει και αρκετούς που κανουν pvp και συνήθως δεν είναι μόνοι τους. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kyr.. said:

το steam 60e δεν αξιζει

 

απο εδω το πηρα

https://www.skroutz.gr/s/7096619/Tom-Clancy-s-The-Division-PC.html?from=adam_recent

μετανιωσα που δεν πηρα την gold οταν ηταν στα 75e

 

Τοσο εχει τωρα στο amazon.co.uk η gold που ειδα.

Και εγω νομιζω οτι 45 απο Public θα το παρω

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.