Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
47 minutes ago, sstav said:

έχει ψοφήσει τούτο δω; βρίσκω κωδικό με 10ευρώ...αξίζει μεχρι τα χριστούγεννα που θα πάρουμε το bf1 ?...

Για 10€ πάρε το και παίξε 4 φορές το single (μπορείς να έχεις 4 χαρακτήρες).

Για εμένα το multi/online δεν αξίζει για πολλούς λόγους.

Φυσικά, δοκίμασέ το και κρίνε μόνος σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μία απορία σχετικά με τα FPS του παιχνιδιού.

 

Είχα την εντύπωση ότι με το σύστημα της υπογραφής μου θα μπορούσα να τρέχω το Division σε Ultra και με 60fps. 

 

Δυστυχώς η πραγματικότητα δεν είναι έτσι.

Με max settings και auto optimization έχω σταθερά 60fps αλλά αν τα ανεβάσω σε Ultra και βρεθώ σε μάχη πέφτω κατευθείαν στα 50fps και αυτό φυσικά έχει τις ανάλογες συνέπειες στο gameplay.

 

Είναι κάτι που θα μπορούσα να κάνω από μεριά μου ή η συγκεκριμένη GPU δεν έχει να δώσει παραπάνω?

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος env0y έγραψε:

Μία απορία σχετικά με τα FPS του παιχνιδιού.

 

Είχα την εντύπωση ότι με το σύστημα της υπογραφής μου θα μπορούσα να τρέχω το Division σε Ultra και με 60fps. 

 

Δυστυχώς η πραγματικότητα δεν είναι έτσι.

Με max settings και auto optimization έχω σταθερά 60fps αλλά αν τα ανεβάσω σε Ultra και βρεθώ σε μάχη πέφτω κατευθείαν στα 50fps και αυτό φυσικά έχει τις ανάλογες συνέπειες στο gameplay.

 

Είναι κάτι που θα μπορούσα να κάνω από μεριά μου ή η συγκεκριμένη GPU δεν έχει να δώσει παραπάνω?

 

Ουτε εγω δεν πιανω καλα fps με τα preset του παιχνιδιου αλλα καταφερα να παιξω μπαλιτσα με tweeks που εκανα. Δεν τα θυμαμαι απεξω γτ ειναι πολλα αλλα θα σου πω μολις κατσω σε pc.

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2016 at 5:42 ΜΜ, το μέλος env0y έγραψε:

Ρε fatalara θα το εκτιμούσα πολύ να ανέβαζες 2 με 3 screenshot αλλά απ'οτι βλέπω το σύστημά σου έχει 1080 πάνω. Τι να συγκρίνουμε με την R9?

Γενικα στο παιχνιδι αυτο FPS ριχνουν πολυ τα shadows το ΑΑ και το view distance.

Μερικα pc εχουν θεμα και με το wind affected snow.

Ακομα και με την 1080 με τα preset δεν εβλεπες πανω απο 75-80 fps, μολις εβαλα το shadow στο high και οχι σε αυτα τα περιεργα που εχει της Nvidia πηρα 10-12 fps πανω ακομα και οταν τερματισα στο view distance. Γενικα θελουν ψαξιμο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sstav said:

αφού απογοητεύτηκα με τις τιμές του BF1 που είναι ακόμα αδικαιολόγητα ψηλά σκέπτομαι να το τσιμπήσω στην απόλυτα φθηνότερη τιμή που βρω...

Αν σε ψήνει
https://www.kinguin.net/gr/category/24885/tom-clancy-s-the-division-uplay-cd-key/

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι είναι 10 $ για PS4...για PC είναι στα 17$....μπορεί κάποιος να το αγοράσει για μένα;  συνεννόηση με πμ

Διαφορετικά ποια είναι η διαδικασία για να μπορέσουμε να πάρουμε τον κωδικό ; ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.