Jump to content



Πλακάκι με προσωπικότητα!


Seafalco

Recommended Posts

Έχω ένα πλακάκι που με βασανίζει!

Το κοιτάω και κάθε φορά … με κοιτάει κι εκείνο! :...:

Και μάλιστα με άλλο πρόσωπο!!! :hmm:

Δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει μόνο σε μένα και είπα να δοκιμάσω αν κοιτάζει και εσάς!

Για δέστε μήπως κάποιος σας κοιτάζει μέσα από το πλακάκι αυτό;

Plakaki%20me%20prosopikotita_02_1954.JPG?m=1371064024 Plakaki%20me%20prosopikotita_01_1954.JPG?m=1371064012

ΑΝ τον βρείτε , ζωγραφίστε τον και ποστάρετε πάλι το πλακάκι να δούμε αν είναι .....ο ίδιος! ! !

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Κάτι τέτοιο είδες;

Face_02_.jpg?m=1371073327

Ούτε και αυτό το είχα δει!!!

Το επόμενο που θα βρεις , ζωγραφισέ το δεν ειναι δυσκολο και κανεις δεν θα το κρινει καλιτεχνικα!!!

Link to comment
Share on other sites

θα είναι διπλοπρόσωπο, πρόσεχε : p

Η πλάκα είναι ότι μετά από αρκετό χρόνο παρατήρησης, έχω βρει καμιά τριανταριά πρόσωπα και πίστευα ότι δεν υπάρχουν άλλα , μια διμοιρία μου φάνηκε αρκετή!!!

Αλλά από ότι φαίνεται έχω πέσει ποοολύ έξω!!! :yu:

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε αμέσως....το thread έχει χιουμοριστικό χαραχτήρα.:)

edit: συνήθως ρακές κοπανάει:p

Νίκο , άσε τις ρακές και πιάσε κανα "μολύβι"!!!! :hehe:

Α!!!

Και να σε ευχαριστήσω από εδώ για την ιδέα που έριξες να ανέβει αυτο το θέμα!!!:mamba:

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι μετά από αρκετό χρόνο παρατήρησης, έχω βρει καμιά τριανταριά πρόσωπα και πίστευα ότι δεν υπάρχουν άλλα , μια διμοιρία μου φάνηκε αρκετή!!!

Αλλά από ότι φαίνεται έχω πέσει ποοολύ έξω!!! :yu:

Σε καταλαβαίνω, βάζω στοίχημα ότι το πλακάκι αυτό είναι ακριβώς απέναντι από την λεκάνη της τουαλέτας σου...

Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινής και εγω εχω ενα περίεργο αλλα εμενα ειναι γυμνό γυναικείο σώμα και αν το δεις αλλιώς μιαζει με μ****. Αμα το θυμηθώ σε 10 μέρες ανεβάζω και φωτο :hang3:

Τουλάχιστον χαίρομαι που δεν ειμαι ο μόνος ψιχακιας εδώ μεσα. :computer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.