Jump to content



CORSAIR OBSIDIAN 900D


osfp1980

Recommended Posts

Με κανεις πλακα???:haha: Τουμπανο ειναι απο φωτισμο 8ελω να το δω και εννοειτε οτι 8α ερ8ω να το δω και live και να κανουμε τα δικα μας!!!

αχαχααχααα οποτε θελεις :T: για τον φωτισμο σκεφτομαι πολλα:innocent:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
γιαυτο δεν αλλάζω κουτι γιατί αμα ειναι μεγαλο αντε να το γεμίσεις μετα :hehe:

Bλέποντας το αποτέλεσμα αυτό παρατηρώ και εγώ. Για κάποιον όπως ο ts που έχει αρκετό hardware να στεγάσει είναι καλό (αν και πάλι δεν γεμίζει εύκολα). Για εμένα που δεν ασχολούμαι καν με νερά θα δείχνει υπερβολικά άδειο. Μάλλον θα μείνω στο Stacker club για κάποιο διάστημα και θα ξανασκεφτώ το θέμα σε νέα βάση.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι τελικα ετσι Παναγιωτη τα καλωδια τελικα ειχε δικιο ο φιλος πιο πανω!:agree:

Να σου πω κουκλα ειναι η Μαριτσα δεν την αφηνεις λιγο να χαρεις λιγο τον τιτανα σου να δουμε κανα νουμερο ?????αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι τελικα ετσι Παναγιωτη τα καλωδια τελικα ειχε δικιο ο φιλος πιο πανω!:agree:

Να σου πω κουκλα ειναι η Μαριτσα δεν την αφηνεις λιγο να χαρεις λιγο τον τιτανα σου να δουμε κανα νουμερο ?????αχαχαχα

ακομα κανω μαζεματα....... ολα θα γινουν:p:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Να σου προτείνω και εγώ τα πάνω καλώδια να περνάνε μαζί. Να φαίνεται σαν ένα όχι δύο και τόσο πολύ.

Όσο λιγότερο καλωδιωμάνη φαίνεται τόσο καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Θες άλλον έναν τιτάνα (τουλάχιστον) , vga blocks , άλλο ένα τέρας ψυγείο (κάτω) , blocks gia mem , northbridge κ.λ. και τέλος ένα ωραίο φωτισμό και πας για υποψήφειο rig of the month...:T:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=z-hf7O8v0g0]A.M.A.N.[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.