Jump to content



CORSAIR OBSIDIAN 900D


osfp1980

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Πολλα. Αλλα μαλλον αξιζει. Γιατι ελεγα να δωσω καπου στα 250 να παρω το 800. Βεβαια, δεν θα βαλω ολα αυτα που εχεις βαλει εσυ(λεμε τωρα....). Ασχετα και οφφτοπικ, 32 γιγα εχεις για ποιο λογο???? αν θες απαντα με πμ. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Πολλα. Αλλα μαλλον αξιζει. Γιατι ελεγα να δωσω καπου στα 250 να παρω το 800. Βεβαια, δεν θα βαλω ολα αυτα που εχεις βαλει εσυ(λεμε τωρα....). Ασχετα και οφφτοπικ, 32 γιγα εχεις για ποιο λογο???? αν θες απαντα με πμ. :) :)
Γτ τις παίρνει η μητρική χαχαχαχα. Και εγω τόσα θα βάλω στο καινούργιο.
Link to comment
Share on other sites

Πολλα. Αλλα μαλλον αξιζει. Γιατι ελεγα να δωσω καπου στα 250 να παρω το 800. Βεβαια, δεν θα βαλω ολα αυτα που εχεις βαλει εσυ(λεμε τωρα....). Ασχετα και οφφτοπικ, 32 γιγα εχεις για ποιο λογο???? αν θες απαντα με πμ. :) :)

αν θες την γνωμη μου προσπαθησε να βαλεις καποια χρηματα παραπανω και

παρε το 900D το κουτι τα σπαει δεν παιζετε:hi: για τα 32 γιγα σου απαντησα σε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο ρε συ το "κουτάκι". :T:

Αδειο φαίνεται το άτιμο πάντως.

Ερώτηση: Απο που το αγόρασες; Aquatuning? (το είχε εμφανίσει κάποια στιγμή στο Site)

στα ματια μου μια χαρα φαινετε δεν θα το ελεγα αδειο:p:P:P απο caseking μεσω του γιαννη

<eworld> ευχαριστω για τις ευχες σου και για την προταση της λουπας!!!:T::T::T::inlove:

Link to comment
Share on other sites

Ε, με 2 Bluray(dvd), ενα fan Controller, sound card, γεμισε. Δεν κρινεται απο εκει το κουτι, προς θεου, απλα κοιταω τις οποιες επεκτασεις του. :)

αργοτερα σκεφτομαι να βαλω ακομη μια TITAN και αλλο ενα διπλο bay 5.25

με ενα τετραπλο ψυγειο κατω και να καταργησω τα bluray,καρτες ηχου και θα ειναι

μονο τα τανκ μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν παντρεμενος που εισαι φιλε OSFP, λογικα, θα πρεπει να εχεις πολλα πραγματα σπιτι σου. Οποτε, αν η γυναικα σου το βρει εξαιρετικα μεγαλο, και θες να σε απαλαξω, δεχομαι να σου το κανω ανταλαγη με το Lian Li μου, 2110, Ασημι κιολας, να μη φαινεται η σκονη. :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::p:P:P:P.....

Υ.Γ......εχω σαλταρει με το κουτι.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.