Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά, με έχετε παρεξηγήσει λίγο... Εγώ ένα forum της κακιάς ώρας ζήτησα από το jconserv.net, πήρα ένα forum με έτοιμα τα βασικά και απλώς το ρύθμισα όπως ήθελα με τις επιλογές που ήθελα μέσω web. Δεν έχω ασχοληθεί παραπάνω οπότε μην με πολυρωτάτε... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά, λίγο off-topic (τι να πει κανείς άλλωστε για το θέμα!), αλλά αν οι admins δουν το thread, εγώ προτείνω ο helloween να γίνει news poster... Αφού φαίνεται το παιδί ότι έχει ζήλο και του αρέσει... Ε, κάντε τον news poster για να δούμε και καμιά είδηση στην αρχική....

’ντε γιατί οι ήδη υπάρχοντες news posters τεμπελιάζουν... :devil: :nuke: :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 13:58]

’ντε γιατί οι ήδη υπάρχοντες news posters τεμπελιάζουν... :devil: :nuke: :whistling

δεν νομιζω οτι εισαι σε θεση να κρινεις κατι τετοιο..............

εσυ οταν δεν κανεις κατι ο μονος λογος ειναι οτι βαριεσαι και τεμπελιαζεις?εκτος βεβαια και αν δεν εχεις προσωπικη ζωη.......δουλεια/σχολειο/πανεπιστημιο ή δεν ξερω και γω τι αλλο και τα ξυνεις καθε μερα.........

εγω σε πληροφορω οτι δεν τα ξυνω σαν και σενα και βαζω νεα οποτε προλαβαινω...........:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

θα ξαναγραφτώ ως ΑΝΝΑ μπας και μου απαντάτε και μένα:p

Αρχική απάντηση από sotiris

μ' αυτό το nick τι περίμενες? :p

Δεν ξερω αν θα σου απαντανε αλλοι αλλα ο sotiris σιγουρα:hehe: :whistling :tongue:

Αν θες να σου απαντανε ΟΛΟΙ γραψου με nick ΕΜΜΑΝUELA!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Δεν ξερω αν θα σου απαντανε αλλοι αλλα ο sotiris σιγουρα:hehe: :whistling :tongue:

Αν θες να σου απαντανε ΟΛΟΙ γραψου με nick ΕΜΜΑΝUELA!!:hehe:

δεν κάνω διακρίσεις σε ονόματα.

για άμεσες απαντήσεις πάντως βάλε paola-17

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.