Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Bασικα [MENTION=188]yanni[/MENTION] για να σου δωσω να καταλαβεις πληρως τι εννοω θα σου πω οτι με καλυψε απολυτως ο [MENTION=4489]Venisk[/MENTION]

Tωρα αν εσυ δε μπορεις να καταλαβεις και δεχεσαι τα κομπλεξικος-ατομα που κλαιγονται ως χαρακτηρισμο ως προς το ατομο σου κατι κανεις λαθος. :|

Οσων αφορα το fanboy ναι ειμαι fanboy της nvidia και αν σκοτωνει η 290x θα γινω της AMD.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] αν βγει η απΑΤΙ και ειναι καλη σου κανω την τιμη να παρω τον ΤΙΤΑΝΑ σου να κανω triple αχαχαχχα

Αμα ειναι καλη η ΑΤΙ, λεω να παρω εναν Τιτανα απο σενα. Τωρα που ειναι κομπλε με τασακι! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Bασικα [MENTION=188]yanni[/MENTION] για να σου δωσω να καταλαβεις πληρως τι εννοω θα σου πω οτι με καλυψε απολυτως ο [MENTION=4489]Venisk[/MENTION]

Tωρα αν εσυ δε μπορεις να καταλαβεις και δεχεσαι τα κομπλεξικος-ατομα που κλαιγονται ως χαρακτηρισμο ως προς το ατομο σου κατι κανεις λαθος. :|

Οσων αφορα το fanboy ναι ειμαι fanboy της nvidia και αν σκοτωνει η 290x θα γινω της AMD.

Ρε συ, εγώ απλά σου είπα να μην τσουβαλιάζεις τον κόσμο με χαρακτηρισμούς fanboys κ.τ.λ., να αφήσεις στην άκρη τα εμπάργκο στην AMD επειδή εσύ έχεις βολευτεί μια χαρά με ultra hi end Intel+Nvidia hardware(οκ αυτό στο λέω τώρα) και εσύ κάθισες και μου έγραψες ένα ολόκληρο βιβλίο το οποίο μάλιστα πάει ακόμα παραπέρα τις αναλύσεις και τα υπονοούμενα περί κομπλεξικών και ατόμων που κλαίγονται.

Είσαι σίγουρος ότι εγώ πρέπει να καταλάβω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες εχετε χασει την ουσια...:turn:

Καινουρια καρτα απο την AMD δεν εχουμε δει ακομη...:hang2:

ΜΟΝΟ "new names" βλεπουμε στις (νεες) καρτες..:wall:

Δεν αλλαξανε το παραμικρο στις καρτες παρα μονο το name...!!!!!?

*To εκανε και η NvIDIA αυτο ΑΛΛΑ εβαλε καλυτερες μνημες και παραπανω OC...:turn:

Μιλανε για την 290χ... και εχουνε αλλαξει 10 φορες τα δηθεν specs...:suicide2:

που στην ουσια αυτην ειναι η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ GPU της AMD... αλλα που..??:...:

edit: επισης και το pcb της 770 με το pcb της 680 δεν εχουνε καμια απολυτος σχεση μεταξυ τους. ( για reference μιλαω)

Έγινε επεξεργασία από Da_KiLLA
Link to comment
Share on other sites

edit: επισης και το pcb της 770 με το pcb της 680 δεν εχουνε καμια απολυτος σχεση μεταξυ τους. ( για reference μιλαω)

Οταν λες οτι το pcb δεν εχει καμια απολυτως σχεση,τι εννοεις;

Γιατι εχω την εντυπωση οτι διαφορα δεν εχει καμια.Τουλαχιστον της lightning 770 ειναι ολοιδιο με της 680.

Γι αυτο κ φοραει το ιδιο waterblock...

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερη τιμη με μεταφορικα για Ελλαδα αποδω στα 277 τελικη :

Powercolor R9 280X

277 βγαινει επισης η Sapphire Dual-X απο το Γαλλικο amazon :

[ame=http://www.amazon.fr/Sapphire-11221-00-20G-Carte-graphique-Express/dp/B00FL8H57W/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1381530824&sr=8-2&keywords=r9+280x]Sapphire R9 280X Dual-X[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Blinky
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.