Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

[MENTION=1199]Volrath[/MENTION] απο που φιλε μου?

Λες να παραλάβεις πιο γρήγορα απο μενα? :whip:

Μπααααα. Από visionstudio. Λογικά τέλη μήνα το κόβω. Άμα δε φάει άκυρο, γιατί δεν έχει έρθει ακόμα επιβεβαίωση.

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε παίδες πάντως η amd δεν παίζεται και εγώ 290 ήθελα να πάρω αλλα πούλησα από οκτώμβριο την 7970 που είχα περιμένοντας να βγει η 290 αλλα μετά από αρκετό καιρό δεν άντεξα και πήγα σε nvidia μεριά... λίγο το "μαμισανε" το θέμα, που η 780τι βγάλαν πολλές custom ψυχτρες χωρίς να είχα καν θέμα η reference .....

αλλα αξίζει την υπομονή σας παίδες είναι καρταρα η 290 :) άντε με το καλο να σας έρθει

:upside:να ξέρετε δέχομαι τα like σας :upside:

Link to comment
Share on other sites

και να γινει αυτο που λεει το λινκ τι θα κανουμε δεν θα παρουμε ποτε?

Αυτη ειναι η τεχνολογια κλαιν

EDIT Αφου η tri-x ειναι μια reference καρτα με custom ψυξη αργότερα δεν μπορω να την βάλω σε νερακι με block της reference?

Λογικα δεν εχουν καμια αλλαγη στο pcb αφου ειναι το ιδιο..

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

και να γινει αυτο που λεει το λινκ τι θα κανουμε δεν θα παρουμε ποτε?

Αυτη ειναι η τεχνολογια κλαιν

EDIT Αφου η tri-x ειναι μια reference καρτα με custom ψυξη αργότερα δεν μπορω να την βάλω σε νερακι με block της reference?

Λογικα δεν εχουν καμια αλλαγη στο pcb αφου ειναι το ιδιο..

Ναι, μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

@καναριναδες Οτιδηποτε Graphics score κατω απο 13000 και οι καρτες θα κατασχονται ... :hehe:

0kb9.jpg

AMD Radeon R9 290 video card benchmark result - Intel Core i7-4770K,ASUSTeK COMPUTER INC. MAXIMUS VI IMPACT

AMD's Mantle API: how it works and why PC developers will adopt it | PCGamesN

Link to comment
Share on other sites

Το νου σας καναριναδες :hehe: βουβουζελα εχω αλλα μπανανα δεν εχω ... :p

Εεε κόκκινε, δε θέλω να δει ο κόσμος το... φυστίκι μας!Αλλά θα το δει :hehe:

[ame=

]
[/ame] Έγινε επεξεργασία από AgMa
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] γιατι δε δινεις την 780 να πας για cross?

γιατι θα αποδημησει σε πιο τροπικα μερη μετα :hehe:

μονο και μονο οτι δειχνεις το hitman καταλαβενει ευκολα κανεις την ποιοτητα των ποστ σου και την αξιοποιστια τους.....(και με drivers 6μηνων πισω)

ξερω ξερω μονο εσυ πετιχενεις τα καλυτερα κομματια μονο σε σενα δουλευουν τελεια τα pc 3 μονο εσυ δεν κλεβεις απο τους drivers :hehe::T:

σιγουρα καποιος θα βρεθει να σου κανει support αλλα ουτε το 50% δεν κραταω απο αυτα που δειχνεις χρονια τωρα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

γιατι θα αποδημησει σε πιο τροπικα μερη μετα :hehe:

μονο και μονο οτι δειχνεις το hitman καταλαβενει ευκολα κανεις την ποιοτητα των ποστ σου και την αξιοποιστια τους.....

ξερω ξερω μονο εσυ πετιχενεις τα καλυτερα κομματια μονο σε σενα δουλευουν τελεια τα pc 3 μονο εσυ δεν κλεβεις απο τους drivers :hehe::T:

σιγουρα καποιος θα βρεθει να σου κανει support αλλα ουτε το 50% δεν κραταω απο αυτα που δειχνεις χρονια τωρα :hehe:

Εμενα παλι τα παιδια στο πλαισιο μου λενε οτι χρονια τωρα τους βγαζεις την παναγια πηγαινοντας το pc σου να σου αλλαξουν μνημες. :hehe:

Ελα αστρολαβε ξεκινα να σβηνεις ...

Link to comment
Share on other sites

Νταξει η μητρικη ειναι το τελευταιο ξερεις ποσοι σου ανταλλασουν hero για την impact?Το μισο Thelab που εχει hero και μια καρτα υποθετω :D

Καποιος ψηνεται για τραμπα βλεπω:p

Υ.Γ Σβησε κανενα Pm ρε μαν, γεμισε και δεν μπορω να σου στειλω:p

Link to comment
Share on other sites

Ερωτημα!!!!

Γιατι παντου μου την εμφανιζει σαν 7900 series? (cpuz-gpuz-sapphire trixx)

Εχω ιδιες η νεοτερες εκδοσεις των προγραμματων απο screenshots

που τις αναγραφουν σαν 200 series...

Τι εχει παιχτει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.