Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Μήπως τελικά έκανα βλακεία; Προλαβαίνω και δε προλαβαίνω να πω σε φίλο - σήμερα θα είναι Βερολίνο - να του πω να μου κρατάει μία;

Ξέρει κανείς κάνα φυσικό κατάστημα κει δώθε που να έχει την τρίχ-α;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά έκανα βλακεία; Προλαβαίνω και δε προλαβαίνω να πω σε φίλο - σήμερα θα είναι Βερολίνο - να του πω να μου κρατάει μία;

Ξέρει κανείς κάνα φυσικό κατάστημα κει δώθε που να έχει την τρίχ-α;

Caseking.de » Grafikkarten » Alle Grafikkarten » Sapphire Radeon R9 290X, Tri-X OC, 4096 MB DDR5, DP, HDMI, DP

--> Gaußstraße 1 D-10589 Berlin

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και πληρωσα για μια Gigabyte 290 Windforce 3x OC αλλά σημερα που ανοιξα το κουτι της μεταφορικης βρηκα μια Gigabyte 290X Windforce OC(BF4 edition) :jester:

Ρίξε και κάνα Τζόκερ ωρε!!

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και πληρωσα για μια Gigabyte 290 Windforce 3x OC αλλά σημερα που ανοιξα το κουτι της μεταφορικης βρηκα μια Gigabyte 290X Windforce OC(BF4 edition) :jester:

Απο ποιο ναηαζι ? Μεχρι και τα λογια μου εχασα μαγαζι*

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικο μαγαζι που τις εφερε προσφατα....αλλά κρυβε λογια σου λεω :hehe:

Ε να παραγγειλω και εγω αν ειναι και να δωσω την 280χ στειλε pm

Αν και πρεπει να καταλαβα οτι ειναι αυτο που αντι να μου φερει rev 1 εφερε rev 2

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα ένα waterblock.. πολλοί το λένε εδώ κ "τασάκι".

Θα πάρεις το μέγιστο από την κάρτα σου, με όσο το δυνατόν καλύτερες θερμοκρασίες.

Το o/c δεν μειώνει την διάρκεια της κάρτας θεωρώ.. το extreme o/c ναι. Από την άλλη η συγκεκριμένη κάρτα είναι φτιαγμένη να δουλεύει στους 90 βαθμούς, οπότε μη σκας για τη διάρκεια ζωής.. πάντως με waterblock και καλό ο/c θα δεις επιδόσεις κατά πολύ καλύτερες μιας 290x.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.