Jump to content



Dell Inspiron N5110 i5 με 2 χρόνια εγγύηση σε φοβερή τιμή!!!


SirGeorge

Recommended Posts

Το laptop είναι περίπου 1 έτους. Είναι σε εξαιρετική κατάσταση εξωτερική κατάσταση με κάποια απειροελάχιστα θέματα του στύλ ένα ακριανό κουμπί είναι λίγο ξεθωριασμένο στην άκρη του συμβόλου που δεν είναι είναι κάν άξια αναφοράς.

Λειτουργικά είναι σε υπεράριστη κατάσταση και τονίζεται ιδιαίτερα ότι δίνεται γραπτή εγγύηση 2 έτων από εταιρία πληροφορικής. Επίσης επειδή πολλοί ρωτάνε τι είναι η εγγύηση διευκρινίζω ότι υπάρχει τμήμα service στο οποίο στέλνει ο αγοραστής το laptop (δωρεάν) και επισκευάζεται κανονικά ή αντικαθίσταται.

Τα χαρακτηριστικά του:

Dell Inspiron N5110

Intel Core i5 E2410M 2.3Ghz

4GB DDR3

500GB HDD στις 7200 rpm

Intel HD 3000

DVD-RW

LED 15,6" monitor

Η μπαταρία διαρκεί περίπου 2 ώρες.

Δίνεται στην τιμή των 350 ευρώ.

post-1401-1416077692,5885_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

α ναι είχα βάλει τα στοιχεία μου από συνήθεια, ζητώ συγγνώμη, για οποιαδήποτε πληροφορία απευθείας στο thread για ενδιαφέρον αγοράς στέλνετε πμ αφού ενημερώσετε το thread.

[MENTION=4732]phantom[/MENTION] δέχεται αλλά με έξτρα mod που μπαίνει στην θέση του drive.

Link to comment
Share on other sites

να προσθέσω εγώ ότι ΟΛΑ τα Dell έχουν εγγύηση με την οποία έρχεται ο τεχνικός της Dell σπίτι σου για να διορθώσει το όποιο πρόβλημα, δεν χρειάζεται να πάτε εσείς στο service! :)

Γι'αυτο και όλα μου τα laptop ήταν Dell.

Link to comment
Share on other sites

να προσθέσω εγώ ότι ΟΛΑ τα Dell έχουν εγγύηση με την οποία έρχεται ο τεχνικός της Dell σπίτι σου για να διορθώσει το όποιο πρόβλημα, δεν χρειάζεται να πάτε εσείς στο service! :)

Γι'αυτο και όλα μου τα laptop ήταν Dell.

Εδώ να τονίσω ότι πλέον το On Site στα οικιακά μοντέλα της Dell (Inspiron) ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ, το στέλνει ο αγοραστής

στο service. Όπως και να έχει το service του εν λόγω προϊόντος που τίθεται προς πώληση είναι αμεσότατο χωρίς

ενδιάμεσους και καθυστερήσεις.

Link to comment
Share on other sites

να προσθέσω εγώ ότι ΟΛΑ τα Dell έχουν εγγύηση με την οποία έρχεται ο τεχνικός της Dell σπίτι σου για να διορθώσει το όποιο πρόβλημα, δεν χρειάζεται να πάτε εσείς στο service! :)

Γι'αυτο και όλα μου τα laptop ήταν Dell.

Δεν ισχυει σε ολα τα dell.

Η dell εχει 2 ειδων εγγυησεις

α) next business day: ερχεται την επομενη εργασιμη σπιτι σου τεχνικος

β) collect and return: ερχεται σπιτι σου κουριερ, το παραλαμβανει και αφου ειναι ετοιμο το λαπτοπ στο επιστρεφει διχως καποιο κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως γράφω στην αρχή του τόπικ η εγγύηση δεν παρέχεται από την Dell αλλά από συγκεκριμένη εταιρία, αλλά και αυτή είναι 2ετής collect and return ουσιαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.