Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

Εγω παλι σκεφτομαι ποσο πρασινος μπορει να ειναι καποιος για να προτεινει πρασινη σημερα στο BF4.

Eξαρταται που θα κατσει η μπιλια στη ρουλετα.

Εγω εκανα καβα και το κουπονακι του BF4 απο τη 290Χ οποτε προτινω κοκκινη αφοβα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Eξαρταται που θα κατσει η μπιλια στη ρουλετα.

Εγω εκανα καβα και το κουπονακι του BF4 απο τη 290Χ οποτε προτινω κοκκινη αφοβα! :hehe:

...για τα κουπονακια ειναι μονο η κοκκινη, στο μηχανημα μονο πρασινη! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eξαρταται που θα κατσει η μπιλια στη ρουλετα.

Εγω εκανα καβα και το κουπονακι του BF4 απο τη 290Χ οποτε προτινω κοκκινη αφοβα! :hehe:

Κωδικός Προϊόντος: 001-24655

AMD Radeon R9 290X, 1000MHz, 4GB GDDR5 512bit, 5.00GHz (GDDR5), 1x Dual-link DVI-D, 1x HDMI, 1x Displayport, GIGABYTE Radeon R9 290X 4GB - Battlefield 4 limited edition, Battlefield 4 game NOT included, Powered by AMD Radeon R9 290X, Integrated with 4GB GDDR5 memory, 512-bit memory interface, Core Clock: 1000 MHz, System power supply requirement: 600W, Features 1x Dual-link DVI-D / 1x HDMI / 1x Displayport, OC GURU ll, AMD Eyefinity, AMD Cross Fire, DirectX 11.2, 4K Ultra HD Support, 28 nm Process Techonology

Msystems.gr - Εμφάνιση προϊόντων για Gigabyte Radeon R9 290X 4GB - Battlefield 4 limited edition

Link to comment
Share on other sites

UPDATE: It is reported GALAXY official has released a formal announcement, said 2013 sales between 11.7-11.10 GTX 780 Ti existence of quality defects, serial number 13B0020705-13B0020759 a total of 55 cards between the user can call the official customer service phone 400-700 -3933 for a free replacement.

Google Translate

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις για τους ανάπηρους?

Ενας φιλος ειχε παρει 3 καρτες της MSI 580gtx ΟC Edition (reference edition).

Oi 2 καρτες δεν ειχαν το OC EDITION BIOS αλλα το NVIDIA reference bios και τρεχανε στα 772mhz αντι στα 815 mhz και ειχε ενα τσίμπημα πιο πάνω το stock ρεύμα στον πυρήνα!

Οταν μιλησαμε με το service της MSI μας στείλανε το BIOS να τις φλασάρουμε εμεις ή να της επιστρέψουμε και να πάρουμε αλλες....

Oποτε καταλαβαινεις...για να επειλεγεις τετοιες OC EDITION REFERENCE πρεπει να εισαι ανάπηρος! Ο συγκεκριμένος μάλιστα μια σχετική αναπηρία την είχε μιας και ολη την ωρα ηθελε να κανει unboxings.... :p

Link to comment
Share on other sites

και η 780ghz ταχυτερη απο την 290χ out of the box(χωρις σειρηνες) και μια σταλα κατω απο την 780ti

Gigabyte GTX 780 Ti OC & Gigabyte GTX 780 GHz Edition Review > The New High-End Graphics Mark - TechSpot

γι αυτο εχουν ξεφυγει εκει στην amd και χαζοτρολαρουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

και η 780ghz ταχυτερη απο την 290χ out of the box(χωρις σειρηνες) και μια σταλα κατω απο την 780ti

Gigabyte GTX 780 Ti OC & Gigabyte GTX 780 GHz Edition Review > The New High-End Graphics Mark - TechSpot

γι αυτο εχουν ξεφυγει εκει στην amd και χαζοτρολαρουν :hehe:

:T: ... :hehe:

rpe9.jpg

Gigabyte GTX 780 Ti OC & Gigabyte GTX 780 GHz Edition Review > Benchmarks: Battlefield 3, Battlefield 4 - TechSpot

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι σκεφτομαι ποσο πρασινος μπορει να ειναι καποιος για να προτεινει πρασινη σημερα στο BF4.

ποσο κοκκινος μπορει να ειναι καποιος που προμοταρει μια καρτα για ενα παιχνιδι :hehe::hehe::hehe:

Εγω ξανα αυτη την υλοποιηση καρτας γραφικων Gigabyte GTX 780 Ti OC & Gigabyte GTX 780 GHz Edition Review > The New High-End Graphics Mark - TechSpot δεν την ξαναβαζω στο μηχανακι μου.

Μπλε pcb :TD: μπλιαχ

καμια σχεση δεν εχει μπλε pcb :p ουτε εχει σχεση με την παλια version που κυκλοφορουνε ακομα καρτες gigabyte amd πχ...280χ

Link to comment
Share on other sites

ποσο κοκκινος μπορει να ειναι καποιος που προμοταρει μια καρτα για ενα παιχνιδι :hehe::hehe::hehe:

Εγω δεν προμοταρω τιποτε.

Εσκασα την 700αρα μου στην πρασινη.

Σκαω τωρα την 430αρα μου στην κοκκινη.

Ψηνομαι για την Ti αν δω συμπεριφορα 780 ... δλδ 1200/1800 με official bios no throttle.

Και απλα :hehe: με καποιους κολλημενους.

Link to comment
Share on other sites

ερε ξυλο που πεφτει out of the box :whip::p

Gigabyte GeForce GTX 780 Ti WindForce 3X OC review - Introduction

Mιλαμε οτι σκοτωνει η συγκεκριμενη καρτουλα μονο να μην εχει ελπιδα μνημες και θα φταει στον θεο!Ισως τιμησω μια τετοια για το δευτερο συστημα μου ....για ταινιες και τα σχετικα:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.