Jump to content



VGA Διαξιφισμοί


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply
Λάθος, είναι απλά ο μπασίστας της μπάντας του ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ, παίζει ηρωϊκά μέχρι να βυθιστεί...

2po8o40.jpg

biqzxw.jpg

χαχαχαχαχα λολ!!

ο seb είναι ο όρθιος αλαφιασμένος στην αριστερή βάρκα!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ειναι Enthusiast Gamer οχι fanboy. αν αυριο η ATI εβγαζε την γρηγοροτερη single gpu on planet πχ την 390X , νομιζεις θα καθοταν με τον τιτανα η με την 780τι....Οχι βεβαια. Αλλα μεχρι να γινει αυτο το στεματακι μενει στην Πρασινη.

Κ εγω οταν ειδα τα πρωτα νουμερα της 290χ σε σχεση με την 780 των 650-700 ευρω εκλαψα. Λεω αν δεν απαντησει η πρασινη με βλεπω για κοκκινη με το νεο ετος...αλλα η απαντηση ηταν αμεση κ τα νουμερα ικανοποιητικα οποτε...

O Enthusiast θα παρει 4 780ti για να κανει 4 way sli να παιζει crysis 3 με 200frames δεν τον ενδιαφερει αμα κανει 50 η 100ευρο παραπάνω απο την αντιστοιχη καλυτερη της κοκκινης.

Δλδ Enthusiast=κοροιδο.OK.

Δεν παει ετσι φιλε μου και ενας που θα σκεφτει και λιγο πιο Value for money και θα παρει πχ

μια 290 παλι Enthusiast λεγετε.Μην μπερδευουμε τα πραγματα.

Αυτος που θα παει να παρει το καλυτερο nomatterwhat και ας κανει ξερω 2Χ τιμη και ας βγαζει μισο frame παραπανω απο τον αντγωνισμο δεν λεγετε Enthusiast καπως αλλιως λεγετε και παιζουν σε μια κατηγορια μονοι τους.

Link to comment
Share on other sites

συγμωμη πιο βγαζει μισο frame παραπανω??η 290χ σε σοβαρη υλοποιηση κανει κοντα στα 600ευροπουλα ενω η 780ti κανει 640 πχ η jetstream και 600 η superclock evga . δεν ειναι κ φτηνιαρα η ναυρχιδα της ΑΤΙ με λεμε οτι θελουμε. αλλο καπελο η 290 custom που εκει οπως ειδαμε κ πιο πανω απο παλικαρια που την πηραν αυτες τις μερες 420++ δεν ειναι κ λιγα αφου λες οτι Enthusiast= κοροιδο τοτε με 350 ευρο βρισκεις απειρες 780 (λιγο χειροτερη απο την 290 αλλα η διαφορα ειναι αξιολογη)

αλλο Enthusiast και αλλο best value for money που λες εσυ.:sorry:

Στα λεφτα της η 290 ειναι η καλυτερη αλλα δεν ειναι η καλυτερη γενικα :)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ειναι Enthusiast Gamer οχι fanboy. αν αυριο η ATI εβγαζε την γρηγοροτερη single gpu on planet πχ την 390X , νομιζεις θα καθοταν με τον τιτανα η με την 780τι....Οχι βεβαια. Αλλα μεχρι να γινει αυτο το στεματακι μενει στην Πρασινη.

Κ εγω οταν ειδα τα πρωτα νουμερα της 290χ σε σχεση με την 780 των 650-700 ευρω εκλαψα. Λεω αν δεν απαντησει η πρασινη με βλεπω για κοκκινη με το νεο ετος...αλλα η απαντηση ηταν αμεση κ τα νουμερα ικανοποιητικα οποτε...

O Enthusiast AMERIKANOS θα παρει 4 780ti για να κανει 4 way sli να παιζει crysis 3 και αλλα games με 200frames και 3x290x για να κανει mining

*fixed

Link to comment
Share on other sites

PCs sales may suck, but people still are buying Nvidia GPUs | Business Tech - CNET News

εγκαταλειψτε το ΤΙΤΑΝΙΚΟ δεν χωραει αλλους :hehe:

The company reported that its GPU revenue totaled $947 million, up 14 percent from the year-earlier period. Graphics sales were particularly strong for desktop PCs, the company said, with its GeForce GTX GPU sales jumping nearly 50 percent.

Link to comment
Share on other sites

PCs sales may suck, but people still are buying Nvidia GPUs | Business Tech - CNET News

εγκαταλειψτε το ΤΙΤΑΝΙΚΟ δεν χωραει αλλους :hehe:

The company reported that its GPU revenue totaled $947 million, up 14 percent from the year-earlier period. Graphics sales were particularly strong for desktop PCs, the company said, with its GeForce GTX GPU sales jumping nearly 50 percent.

Τελικα δεν κλεινει η Nividia ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά βλέπει η nvidia και κοστολογεί τις κάρτες στο θεό.:whip:

Βλέπω ο επόμενος Τιτάνας να κοστίζει 2000 για πλάκα...:big_boss:

2000 οχι αλλα 1200-1300 και θα εχει γελιο .Και το πιο μεγαλο γελιο θα πεσει γιατι ξερω οτι θα παει κοσμος να τον παρει μεσα σε αυτους λογικα θα ειμαι και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν κλεινει η Nividia ? :hehe:

Ένα "bug" περιμένουμε να διορθωθεί για να κλείσει, αλλά είναι και το θέμα με την έλλειψη εξαρτημάτων θα μου πεις. Άρα χλομό για φέτος πάμε για του χρόνου. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

2000 οχι αλλα 1200-1300 και θα εχει γελιο .Και το πιο μεγαλο γελιο θα πεσει γιατι ξερω οτι θα παει κοσμος να τον παρει μεσα σε αυτους λογικα θα ειμαι και εγω!

απο σένα περιμένω καμία 290x με waterblock να δούμε κάνα o/c και bench της προκοπής στο thelab απο AMD μεριά :D

Link to comment
Share on other sites

απο σένα περιμένω καμία 290x με waterblock να δούμε κάνα o/c και bench της προκοπής στο thelab απο AMD μεριά :D

....με καρτα της A-M-D :hehe:

Με κλειστά τα tessellation και η γάτα μου benchaρει...ακούς μάγε του lab! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.