Jump to content



Motorola Moto G


Volrath

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Το έχω ψήσει για την κοπέλα μου, μαζί με 2ο καπάκι απο amazon το 8αρι βγαίνει στα 177€.

Υπάρχει κάτι άλλο ανταγωνιστικό ή να μείνουμε σε αυτό;

Ε, το samsung galaxy sΙΙΙ στα 205 από ελλαδιστάν (πώς έχουν πέσει έτσι οι τιμές στα κινητά..)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ψήσει για την κοπέλα μου, μαζί με 2ο καπάκι απο amazon το 8αρι βγαίνει στα 177€.

Υπάρχει κάτι άλλο ανταγωνιστικό ή να μείνουμε σε αυτό;

Αν εχεις καποιον γνωστο ή φιλο Αγγλια που να μπορει να σε εξυπηρετησει η Ο2 το εχει στις 99 λιρες το 8αρι. :D:D Γιατι απ οσο ειδα στο αμαζον το εχουν 130 λιρες. Αρα γλιτωνεις καμποσα λεφτα :)

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα απο amazon τελικά και περιμένω να έρθει, πήρα και ένα βιολετί καπάκι.

Ποιές θήκες έχετε δοκιμάσει; Είδα αυτή και μου φαίνεται καλή, έχει και διάφανη πλάτη που είναι ένα +, με προβληματίζει όμως το οτι μάλλον δεν έχει εγκοπές για τα κουμπιά.

GENUINE ORZLY MOTOROLA MOTO G HYBRID FUSION BUMPER WITH CLEAR REAR PANEL | eBay

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Παιδιά μια ερώτηση μιας και έχω καταλήξει στο συγκεκριμένο κινητό.. Το βλέπω στα 160 ευρώ απο μαγαζιά στο σκρούτζ, όχι όμως απο γνωστά καταστήματα. Ψωνίζω άφοβα απο τα πιο φτηνά ? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να περάσω την 4.4.4 ή να αφήσω την 4.4.2;

Όχι. Το 8άρι 3G τσίμπησα.

Το ίδιο κ εγώ πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις.

Τελικά περνάμε την 4.4.4 η αφήνουμε όπως έχει γιατί η μπαταρία έχει φοβερή απόδοση?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω σε αρκετές κλήσεις το πρόβλημα με τον ήχο. :/

Το ίδιο κ εγώ πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις.

Τελικά περνάμε την 4.4.4 η αφήνουμε όπως έχει γιατί η μπαταρία έχει φοβερή απόδοση?

Εγώ την έβαλα και είμαι OK.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.amazon.fr/Motorola-4G-Smartphone-d%C3%A9bloqu%C3%A9-Ecran/dp/B00KGA1PEO/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1409351229&sr=1-2&keywords=moto+g]Motorola G 4G Smartphone débloqué 4G (Ecran: 4.5 pouces: Amazon.fr: High-tech[/ame]

Ακόμα πιο φτηνά απο εδώ. Και εγώ ψήνομαι, απλά τον Σεπτέμβρη θα βγάλει τα νέα μοντέλα η motorola..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.