Jump to content



Motorola Moto G


Volrath

Recommended Posts

Και γω παρέλαβα χτες για την κοπέλα μου!

Πήγα και το είδα σε κατάστημα της o2 και ήταν σφαίρα. Το 16αρι το έψαχνα μέρες και δεν υπήρχε πουθενά. Εντωμεταξύ με τα χρωματιστά καπάκια είναι λουκούμι για κοπέλες.

Όσο για το nexus 4 δεν υπάρχει πουθενά σε τιμή κοντά στα £200, ξεκινάει από £250 περίπου, δηλαδή £90 πάνω από το moto g.

Το άλλο καλό είναι ότι ο χειρισμός με το ένα χέρι είναι πολύ εύκολος, γιατί και το μέγεθος βοηθάει, αλλά και το rubber πίσω καπάκι.

Περισσότερες λεπτομέριες σε καμιά βδομάδα.

Μονές μου επιφυλάξεις για την μπαταρία και την κάμερα, που από και λήψεις που έκανα εντός καταστήματος ήταν παραπάνω από ικανοποιητική.

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Και εμένα για δώρο είναι αλλά το έπαιξα λίγο στα χέρια μου, χωρίς όμως SIM μέσα.

Όντως πολύ γρήγορο, θα έλεγες lag free. Μου αρέσει πολύ που ακόμα και η εφαρμογή της κάμερας γίνεται update από το Play. Πολύ ωραίο design και μέγεθος, αν και το αρχικό καπάκι είναι μαγνήτης δαχτυλιών. Η οθόνη του πάρα πολύ καλή και η μπαταρία του χωρίς δίκτυο κινητής αλλά μόνιμα το wifi ανοιχτό έβγαλε 2 μέρες.

Η συσκευασία ότι πιο απλό υπάρχει, μόνο με ένα καλώδιο USB. Ούτε ακουστικά ούτε αντάπτορα για την πρίζα. Νομίζω για γυναίκα είναι ιδανικό. Λίγο καλύτερη κάμερα να είχε (πχ 8MP) θα ήταν τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Η δικιά μου δεν θα το φορτώσει και πολλά πολλά αφού έχει ταμπλετ γι'αυτά, οπότε δε νομίζω να δυσκολεύει το κινητό να ανταπεξέλθει.

Όσο για την κάμερα συμφωνώ, αλλά πόσες φωτογραφίες να βγάλεις? Σημαντικότερο είναι να μην κολλάει κλπ. Άλλωστε και 8μπ κάμερα να είχε, αν ήταν σαν του nexus 4, τότε να το βράσω.

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μονές μου επιφυλάξεις για την μπαταρία και την κάμερα, που από και λήψεις που έκανα εντός καταστήματος ήταν παραπάνω από ικανοποιητική.

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Για την καμερα να εχεις επιφυλαξεις. Για την μπαταρια συγκριση μονο με Note.-

(To nexus 5 ηδη πηρε ποδι, κυριο κινητο το Moto G και τα brains in the bars λεμε! ) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για την καμερα να εχεις επιφυλαξεις. Για την μπαταρια συγκριση μονο με Note.-

(To nexus 5 ηδη πηρε ποδι, κυριο κινητο το Moto G και τα brains in the bars λεμε! ) :hehe:

Κρατάει δλδ περίπου όσο στο note?

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10 roms που τελικά δεν έκαναν το Arc S της κοπέλας να ΠΕΤΑΕΙ....

comingsoon.jpg

EDIT: Τελικά το Tesco UK το έδινε 129, αλλά Tesco Mobile Sim Locked. Unlocked στα 149 λιρόνια, οπότε τα 159 του αμαζόνιου δεν απείχαν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το ανοίξαμε και μεις το δώρο. Πολύ καλό και φοβερή οθόνη μέχρι τώρα. Τα υπόλοιπα σε λίγες μέρες γιατί τώρα είναι ακόμη και χωρίς κάρτα.

Πιστεύω ότι στα χρήματα αυτά μέχρι £200 είναι ότι καλύτερο

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει να το παραγγείλω? Τι λετε? Κ ποσο βγαινει?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Με αυτά τα λεφτά δε βρίσκεις τίποτε καλύτερο.Το expansys το έχει στα 189 ευρώ, ίσως το βρεις κανα εικοσάρικο λιγότερο από το Amazon.Τα 8GB πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 3 ημέρες μπορώ να πω τα καλύτερα για αυτό το κινητό.

Πραγματικά αξίζει τα χρήματα του και είναι φοβερή αγορά.

Το είχα πετύχει σε διπλανό forum που είχε προσφορά το amazon

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.