Jump to content



MH1C SMART προσφορά από e-shop.gr


panos444

Recommended Posts

Από το σημερινό crazy sundays.

SONY ERICSSON MH1C SMART HEADSET WHITE/ORANGE - HANDSFREE -

Τα ακουστικά αυτά αξίζουν πολλαπλάσια την αξία τους.

μερικά ριβιού: [REVIEW] Sony MH1

The incredible Sony MH1 /MH1c!

αν δεν επιτρέπονται τα λινκς να τα αφαιρέσω. Είναι αποκάλυψη τα συγκεκριμένα.

Δεν ξέρω γιατί δεν κάνει εντιτ από το κινητό, πάντως στα λινκ λέει τι παίζει. Προς διευκόλυνση σας, το c παίζει σε κινητά μετά το 2011, χωρίς c πριν. Λένε πατέντες πολλές στα λινκ κτλ. Έχω τέσσερα ζευγάρια. 2 από eBay και δύο από eshop. Αν ενδιαφέρεστε πολλοί να κάνουμε καινούριο νήμα να τα λέμε εκεί. Το galaxy s το πρώτο παίζει με το σκέτο (χωρίς c). Παίζουν κανονικά σε όλες τις συσκευές iPhone iPad galaxy s3 κτλ αυτά τις προσφοράς.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Η διάφορα, το πιο παίζει που, είναι μια: το c σε όλες τις πηγές τριών επαφών και το σκέτο 4. 3 επαφές έχουν τα περισσότερα λάπτοπ/mp3 νέα κινητά κτλ. Έχουν τους ίδιους drivers/ποιότητα τα ακουστικά και αλλάζει η απόληξη τους ουσιαστικά, και η άλλη διαφορά είναι στο λογότυπο! Τις προσφοράς λένε σονυ αντί σονυ εριξον. Από δευτέρα θα ανεβάσω και δικές μου φώτο re-cabled..!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το σημερινό crazy sundays.

SONY ERICSSON MH1C SMART HEADSET WHITE/ORANGE - HANDSFREE -

Τα ακουστικά αυτά αξίζουν πολλαπλάσια την αξία τους.

μερικά ριβιού: [REVIEW] Sony MH1

The incredible Sony MH1 /MH1c!

αν δεν επιτρέπονται τα λινκς να τα αφαιρέσω. Είναι αποκάλυψη τα συγκεκριμένα.

Δεν ξέρω γιατί δεν κάνει εντιτ από το κινητό, πάντως στα λινκ λέει τι παίζει. Προς διευκόλυνση σας, το c παίζει σε κινητά μετά το 2011, χωρίς c πριν. Λένε πατέντες πολλές στα λινκ κτλ. Έχω τέσσερα ζευγάρια. 2 από eBay και δύο από eshop. Αν ενδιαφέρεστε πολλοί να κάνουμε καινούριο νήμα να τα λέμε εκεί. Το galaxy s το πρώτο παίζει με το σκέτο (χωρίς c). Παίζουν κανονικά σε όλες τις συσκευές iPhone iPad galaxy s3 κτλ αυτά τις προσφοράς.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Η διάφορα, το πιο παίζει που, είναι μια: το c σε όλες τις πηγές τριών επαφών και το σκέτο 4. 3 επαφές έχουν τα περισσότερα λάπτοπ/mp3 νέα κινητά κτλ. Έχουν τους ίδιους drivers/ποιότητα τα ακουστικά και αλλάζει η απόληξη τους ουσιαστικά, και η άλλη διαφορά είναι στο λογότυπο! Τις προσφοράς λένε σονυ αντί σονυ εριξον. Από δευτέρα θα ανεβάσω και δικές μου φώτο re-cabled..!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Αν και το site+τιμολόγιο λέει ότι είναι το c τα ακουστικά είναι τα σκέτα SONY ERICSSON MH1 (χωρίς το c)

πριν από λίγο τα πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και το site+τιμολόγιο λέει ότι είναι το c τα ακουστικά είναι τα σκέτα SONY ERICSSON MH1 (χωρίς το c)

πριν από λίγο τα πήρα.

Τα παρέλαβες ή τα έστειλες πίσω;

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα πήρα και μολις τα έβαλα να τα ακούσω (αν και αστρωτα όπως λένε) έφαγα την φολα να ακούω ακυρώσεις σήματος. Κοιτάω και είναι τα σκέτα χωρίς το c. Δεν ξέρω να τα πάω πίσω ή να πέσει re-cabling

Link to comment
Share on other sites

Αν και το site+τιμολόγιο λέει ότι είναι το c τα ακουστικά είναι τα σκέτα SONY ERICSSON MH1 (χωρίς το c)

πριν από λίγο τα πήρα.

Αν και την έχω κάνει ήδη μία φορά τη διαδικασία μετατροπής και βαριέμαι να την ξανακάνω, αφού θεωρούνται τόσο ποιοτικά , χτύπησα κι εγώ δύο. Αν όμως τελικά δεν είναι CTIA και είναι OMTP, μάλλον θα τα επιστρέψω.

Link to comment
Share on other sites

Αν και το site+τιμολόγιο λέει ότι είναι το c τα ακουστικά είναι τα σκέτα SONY ERICSSON MH1 (χωρίς το c)

πριν από λίγο τα πήρα.

Εγώ διάβασα την προσφορά παραγγειλα δύο σετ αλλά δεν ξέρω αν ήρθαν σπίτι.. ελπίζω να είναι τα c γιατί πήρα ένα για hands free και ένα να υπάρχει. Όπως και να έχει σε αυτήν την τιμή είναι χάρισμα. Στην ανακαλωδιωση θέλει λίγο προσοχή. Θα ανεβάσω φώτο μετά πως και γιατί. Στα λινκ έχει οδηγίες! :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα πήρα και μολις τα έβαλα να τα ακούσω (αν και αστρωτα όπως λένε) έφαγα την φολα να ακούω ακυρώσεις σήματος. Κοιτάω και είναι τα σκέτα χωρίς το c. Δεν ξέρω να τα πάω πίσω ή να πέσει re-cabling

Σοβαρα; Είναι τελείως ζώα τοτε. Πήρα 2 ζεύγη, αν πάω και ειναι τα απλά, τοτε θα τους πω να τα κρατήσουν και να φέρουν τα σωστα :p

Παιζει το jack να ξεβιδώνει ή ειναι πρεσαριστό;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία είναι διάφανη και κοντά στο jack έχει ένα αυτοκόλλητο γύρο από το καλώδιο και γράφει model στην δεύτερη σειρά Model:MH1.

Στο τιμολόγιο δεν είναι καν ίδιος ο σειριακός. Παίζουν σωστά με πατημένο το κουμπί στην μέση.

Ο [MENTION=38]Vadergr[/MENTION] πήρε και εκείνος τα σκέτα όπως αναφέρει σε διπλανό forum

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ο σειριακός αριθμός είναι σωστός, απλα ειναι το παλιό μοντελο.

Δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνω.Είναι εξαιρετικά ακουστικά και προτιμώ να καταληξω με αυτά και να μονταριστουν η να μπει ο ανταπτορας απο το να μην έχουν τίποτα άλλο να μου δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάποιο λινκ απο τον ανταπτορα omtp to ctia ?

λινκ έχει σε άλλο thread για τα Mh1/mh1c (έχουμε αρκετά αυτή την στιγμή)

Ctia to Omtp 3 5mm Adapter Converter for Sony HTC Headphones Handsfree Earphones | eBay

$4.00 - 4 pole 3.5mm Male to Female adapter Convertor for Iphone Nokia Moto handfree - LS001073 -

το ίδιο πράγμα φαίνεται...μεταφορικά και χρόνος αναμονής λογικά αλλάζουν

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε email από το e-shop

Αγαπητέ/ή κύριε/α

Σας ενημερώνουμε ότι το προϊόν (TEL.009667) SONY ERICSSON MH1C SMART HEADSET WHITE/ORANGE που έχετε καταχωρήσει στην παραγγελία σας είναι εξαντλημένο και στη θέση του διατίθεται το (TEL.009665) SONY ERICSSON MH1WO LIVESOUND HI-FI HEADSET WHITE/ORANGE, στην ίδια τιμή, καθώς αποτελεί σχεδόν το ίδιο προϊόν.

Προσοχή: Το προϊόν που θα διατεθεί σε εσάς είναι συμβατό ΜΟΝΟ με συσκευές Xperia Sony Ericsson και όχι με τα νέα Sony.

Ευχαριστούμε θερμά!

Με εκτίμηση

H ομάδα του e-shop

Οπότε το MH1 και με τη βούλα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

λινκ έχει σε άλλο thread για τα Mh1/mh1c (έχουμε αρκετά αυτή την στιγμή)

Ctia to Omtp 3 5mm Adapter Converter for Sony HTC Headphones Handsfree Earphones | eBay

$4.00 - 4 pole 3.5mm Male to Female adapter Convertor for Iphone Nokia Moto handfree - LS001073 -

το ίδιο πράγμα φαίνεται...μεταφορικά και χρόνος αναμονής λογικά αλλάζουν

Ελλάδα δεν τα βρισκουμε τα ρημάδια?

Κατι διαβασα οτι ο ανταπτορας αυτος υπάρχει σε καποια ακουστικά turbo x.

Ξερει κανεις ποια είναι?

Link to comment
Share on other sites

MEH

Σας ενημερώνουμε ότι το προϊόν (TEL.009667) SONY ERICSSON MH1C SMART HEADSET WHITE/ORANGE που έχετε καταχωρήσει στην παραγγελία σας λόγω λανθασμένης παραλαβής, είναι το (TEL.009665) SONY ERICSSON MH1WO LIVESOUND HI-FI HEADSET WHITE/ORANGE, που αποτελεί σχεδόν το ίδιο προϊόν και προφανώς διατίθεται στην ίδια τιμή.

Προσοχή: Το προϊόν που θα διατεθεί σε εσάς είναι συμβατό ΜΟΝΟ με συσκευές Xperia Sony Ericsson και όχι με τα νέα Sony.

Ευχαριστούμε θερμά!

Με εκτίμηση

H ομάδα του e-shop

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ολα αυτά , τα ξαναπήρα πίσω (τα είχα πάει το πρωί για να μου δώσουν τα c) και παράγγειλα ανταπτορακια απο το ebay.

Οσο εχω αντέξει να πατάω το μεσαίο κουμπί ακούγονται εξαιρετικά!

Πάντως το μακαρόνι που φοράνε , δεν ειναι καθόλου βολικό για στήριξι στο αφτί.

Η νορμάλ του χρήση / τοποθέτηση είναι για πίσω απο το κεφάλι και πάνω απο το αφτί?

Και τέλος,

mh1 + αντάπτορας = mh1c σε λειτουργία?Θα δουλεύει και το μικρόφωνο ή απλα περνάει ο ήχος χωρις να χρειάζεται πάτημα το μεσαίο πληκτρο και λειτουργούν μονο σαν ακουστικά ?

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη διαφορά των δύο προτύπων είναι η αντιμετάθεση 2 καλωδίων. Από τη στιγμή που αυτή διορθωθεί (με όποιο τρόπο) τέλειωσες.

Άρα είτε με αντάπτορα , είτε με λίγο κόπο, η δουλειά γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.