Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

Σαφως! Τον 0.41. Προς το παρον εβαλα την 1.3.2 χωρις αλλο κερνελ..

:T: Φαντάζομαι έχεις και εσύ τα άκυρα restart με Optimus G3 ( κληρονομιά της official rom ) ή είμαι ο μόνος άτυχος;

Link to comment
Share on other sites

:T: Φαντάζομαι έχεις και εσύ τα άκυρα restart με Optimus G3 ( κληρονομιά της official rom ) ή είμαι ο μόνος άτυχος;

Μονος μαλλον... Εγω δεν εχω. :nothing:

Καθαρισες τα παντα εκτος internal πριν φλασαρεις;

Link to comment
Share on other sites

Μονος μαλλον... Εγω δεν εχω. :nothing:

Καθαρισες τα παντα εκτος internal πριν φλασαρεις;

:/ fak. Στην αρχή αναρωτιόμουν τι παίζει..Μετά διάβασα για τα restart του G3 και το δικαιολόγησα. Αλλά τώρα...

Ναι και την πρώτη φορά και στην αλλαγή 1.2 -> 1.3. Τώρα είμαι με 1.3.1 (dirty flash) και προσεχώς πήγαινα για dirty flash 1.3.2. Μήπως επειδή ξύλωσα μερικές από τις νέες παπατζοεφαρμογές του G3 και πάει να τις καλέσει; (τέρμα άκυρο)

syslogger έχετε βρει που να καταγράφει συνεχώς; Έβαλα έναν aLogger, αλλά αρχίζει να καταγράφει ελάχιστα πράγματα και μονο την στιγμή που το ανοίγεις.

Link to comment
Share on other sites

:/ fak. Στην αρχή αναρωτιόμουν τι παίζει..Μετά διάβασα για τα restart του G3 και το δικαιολόγησα. Αλλά τώρα...

Ναι και την πρώτη φορά και στην αλλαγή 1.2 -> 1.3. Τώρα είμαι με 1.3.1 (dirty flash) και προσεχώς πήγαινα για dirty flash 1.3.2. Μήπως επειδή ξύλωσα μερικές από τις νέες παπατζοεφαρμογές του G3 και πάει να τις καλέσει; (τέρμα άκυρο)

syslogger έχετε βρει που να καταγράφει συνεχώς; Έβαλα έναν aLogger, αλλά αρχίζει να καταγράφει ελάχιστα πράγματα και μονο την στιγμή που το ανοίγεις.

Θα προτεινα να κανεις ενα καθαρο φλας και να μη πειραξεις πολλα πραγματα. Τι κερνελ τρεχεις; Μπορει να φταιει και αυτο.

Dirty flashes γενικως απεφευγε.

Link to comment
Share on other sites

:T: Φαντάζομαι έχεις και εσύ τα άκυρα restart με Optimus G3 ( κληρονομιά της official rom ) ή είμαι ο μόνος άτυχος;

Με καμια G3 Rom δεν ειχα Restart. Επισης δεν νομιζω καμια να ειναι pure G3 rom..βασιζονται και στην Stock του G2.

Cloudy + bruce αλλα ειμαι στην 1η φορτιση και δεν εχω εικονα για μπαταρια....απο bug τιποτα ακομα...

Περιμενω αποτελεσματα και ρυθμισεις.:whip:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα!

Με Optimus 1.3.2 + Bruce + Dalvic επιασα :

d9ef819eb260d4b603ab39bcc57c99db.jpg

68aaa1fb41a1a3cbd4606c02cdbf57d6.jpg

Ειμαι περιπου μιση ωρα πισω απο οτι με ART σε SOT με την ιδια χρηση ισως κ κατι λιγοτερο!

[MENTION=45]PGM[/MENTION] η cloudy πως παει?

Link to comment
Share on other sites

Οποιος κανει install καμια rom και γυρισει απο dalvic σε art ας μου επιβεβαιωσει οτι οι εφαρμογες πιανουν περισσοτερο μετα απο οτι σε dalvic. 1.22 πιανουν με dalvic 1.8x με art εκτος αν ειμαι πολυ κουρασμενος:p

Link to comment
Share on other sites

Hola desde España! ES6 από kaizershop.

attachment.php?attachmentid=64026&stc=1&d=1410450958

Από που αγοράζετε τις γνήσιες Nillkin και Spigen; Επίσης κανένα tool για να βάλω το ρολόι στη μέση και άλλα διάφορα;

Οι γνώστες ας προτείνουν και διάφορα must have apps/tools, διαδικασίες που πρέπει να γίνουν και τα λοιπά.

post-30472-1416078787,2853_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλος πήρε το g2 ρουταρουμε άφοβα η πρέπει να προσέξουμε κάτι άλλο για να μην μπλέξουμε όπως στα νοτε με τον knox? Ευχαριστώ!

Δεν υπάρχει μετρητής, εάν αυτό εννοείς "άφοβα". Λίγη προσοχή και να ξέρεις τι κάνεις πάντα ενδείκνυται :)

Link to comment
Share on other sites

Από που αγοράζετε τις γνήσιες Nillkin και Spigen; Επίσης κανένα tool για να βάλω το ρολόι στη μέση και άλλα διάφορα;

Οι γνώστες ας προτείνουν και διάφορα must have apps/tools, διαδικασίες που πρέπει να γίνουν και τα λοιπά.

Link to comment
Share on other sites

Nillkin και Spigen απο ebay εγω.

Προσοχη κυκλοφορουν πολλες μαιμουδες.

Τη Spigen μου τη πηρα απο δω και ειναι γνησια:SPIGEN Slim Armor Case Color Selection for LG G2 International | eBay

Επιβεβαιωμενη με κωδικο στο επίσημο site της Spigen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.