Jump to content



HTC M8/One2/One+ --- Φήμες


sebastian

Recommended Posts

Έχω ακούσει καλύτερα, που κόστιζαν και λιγότερο.

Για κάνε μια αναζήτηση στο net να δεις τι κάνουν σε σχέσει με προϊόντα ίδιας η ακόμα και χαμηλότερης τιμής.

Δεν χρειάζεται να πληρώνουμε premium και για beats audio...

Το μοφεξ πάει στο brand που πληρώνεις "όνομα" και εμφάνιση...

Όπως είπα σαν ηχεία σε κινητό το one είναι πολύ ανώτερο.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Για το brand μιλας? Who cares man! ...δεν πα να το λεγανε και ΓΙΟΚΟΜΙΤΣΟΥ SOUND!

H oυσια ειναι οτι ο ηχος που βγαζει ειναι μακραν ανώτερος απο οτι αλλο εχω ακουσει σε κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Ναι και που σου χρησιμεύει εκτός από το να χτυπάει για μια ειδοποίηση αυτό δεν κατάλαβα ακόμα. Το χρησιμοποιεις σαν αναπαραγωγή μουσικής;

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι και που σου χρησιμεύει εκτός από το να χτυπάει για μια ειδοποίηση αυτό δεν κατάλαβα ακόμα. Το χρησιμοποιεις σαν αναπαραγωγή μουσικής;

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ακόμα και αυτο... οταν χτυπαει δεν το σηκώνω!

Ακουω να παιζει το τραγουδι και μετα τον καλώ εγω...τσαμπα ειναι τα τηλέφωνα πια, με 1000 λεπτα το μηνα δεν ξοδεύονται με τιποτα! :p

Joke man!

Link to comment
Share on other sites

Πώς θεωρείς τότε το ηχείο έστω με το τσιριχτο καλύτερο χαρακτηριστικο από την κάμερα πχ, και το τονίζεις τόσο πολύ; ότι πιο αδιάφορο θεωρώ και επιπλέον σταμάτησε η πορεία με την beats. (Monster) θα βρω την πηγή μετά και θα την βάλω.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα htc; τα τελευταία δυο χρόνια από αποτυχία σε αποτυχία βρίσκετε. Δεν υπαρχει πουθενα ! Σιγα σιγα κομματι από τη πίτα αρχίζουν να παίρνουν και οι μικροί κινεζοι ( zte, xiaomi , oppo κ.α. ) και η κυραHtc κοιμαται παιζοντας το ρολο της μεγαλης αρχοντισας και καλα.

Καλα θα κανει να βαλει μια καμερα της προκοπης και να αφησει τα ultra supa pixels. Να κυκλοφορει κινητα με πιο ανταγωνιστικες τιμες(πχ lg g2) και καλυτερες οθονες !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα ίδια λένε και για το galaxy s5. Να είχαμε να λέγαμε είναι τα σπεκς. Αφού δεν θα είναι έτοιμα τα cpu πως θα φοράνε αυτόν τον επεξεργαστή Τα Μισά κινητά της αγοράς;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το νέο galaxy s5 θα είναι για εμένα ο ορισμός της υπερβολής στο hardware.Αντί να βελτιστοποισουν το οικοσύστημα τους στο android να είναι πιο μοντέρνο και όμορφο θα συνεχίσουν στα ίδια., πφφ

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η υπερβολη; οτι εχει το note 3 θα εχει μονο που θα εχει μεγαλυτερη αναλυση οθονης και μικροτερη σε μεγεθος, επισης μικροτερη μπαταρια και χαμηλοτερη αναλυση βιντεο. και λενε πως θα ειναι "αλουμινενιο". που ειναι το wow? το oppo find 7 ειδες τι σπεκς θα εχει;

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να βγει να δουμε τι ψαρια θα πιασει η HTC παλι. Ως κατοχος Htc One το μονο που με χαλαει ειναι η μπαταρια του. Μακαρι να δουμε κατι καλυτερο στο HTC M8 γιατι αν φοραει μπαταρια αναλογη με αυτη του Μ7 θα παει ακλαφτο το κινητο :triniti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.