Jump to content



HTC M8/One2/One+ --- Φήμες


sebastian

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Και εγω σε κατι τετοιο ελπιζω γιατι το g2 μεχρι τωρα το εχω καταχαρει...

Εγω icy Θα αραξω με το htc one για ακομα ενα χρονο. Μεγαλυτερο τηλεφωνο και πιο βαρυ απο το Htc one δεν αγοραζω παει και τελειωσε...

Οποτε παιζει του χρονου να μετακομίσω και σε μηλαρακι εαν και εφοσον ειναι 4,5-4,7 ιντσες!

Αλλα προσωπικά μετα το htc one δεν βρισκω και λογο να αλλαξω τηλεφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω icy Θα αραξω με το htc one για ακομα ενα χρονο. Μεγαλυτερο τηλεφωνο και πιο βαρυ απο το Htc one δεν αγοραζω παει και τελειωσε...

Οποτε παιζει του χρονου να μετακομίσω και σε μηλαρακι εαν και εφοσον ειναι 4,5-4,7 ιντσες!

Αλλα προσωπικά μετα το htc one δεν βρισκω και λογο να αλλαξω τηλεφωνο!

Θα είναι 4,7 ψιλό στάνταρ.

Και με τρώει και εμένα πολύ η αλήθεια είναι, αλλά είναι για Οκτώβριο οπότε έχει ακόμα.

Και οι επιδοτήσεις τρέχουν... οπότε για τώρα κάτι πρέπει να παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Το χω απο το Σάββατο..το κινητό είναι αλλού λέμε! Πάει τάπα παντού και πάντα και η κάμερα του είναι μια χαρά :)

....έχει και την ταχύτερη οθόνη by far σε απόκριση 40ms ! Τα σπασε τα κοντερ η HTC!

75ms εχει του iphone 5s

95ms εχει του htc one

105ms ειναι του Lg G2

αντε γεια:

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

xaxax ειδικα οταν γλυτωνεις καμια 350αρια ευρω (G2 for President) και τα τρως σουβλακια εκει να δεις αισθηση :p

Εαν θες να παρεις κινητο και δεν εχεις τα γκαφρα τωρα εννοείται θα πας στα περσινα...

Σε 5 μηνακια θα σε δω, παλι στα περσινά ξινά σταφύλια θα πας ?

Link to comment
Share on other sites

Εαν θες να παρεις κινητο και δεν εχεις τα γκαφρα τωρα εννοείται θα πας στα περσινα...

Σε 5 μηνακια θα σε δω, παλι στα περσινά ξινά σταφύλια θα πας ?

Προσωπικά με τα σημερινά δεδομένα/επιδόσεις κινητών, όποιος σκάει πάνω από 400 (για να πιάσω και τα 32GB) για κινητό, θεωρώ ότι του τα "παίρνουν" όπως κοροϊδεύουν τις γιαγιάδες στην λαϊκή. Κοινώς είναι χαζός.

Καλα τα 40 ms, καλά τα 300MHz στον CPU, αλλά ας μην είμαστε και πλεονέκτες. Ο αλλος ο γιωτας εσπασε το κινητο και γεμισε καρκινο..για πιο λογο ακριβως??

ΟOYYYYYAAAAAAOY Γκοριλα γλαςς 35!!!!!!!!!!

Εγώ ένα G2 θα πάρω για να την βγάλω τα επόμενα 4 χρόνια, μιας και το 3GS που έχω, δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πλέον.

Link to comment
Share on other sites

....έχει και την ταχύτερη οθόνη by far σε απόκριση 40ms ! Τα σπασε τα κοντερ η HTC!

Φαίνεται καθαρά!Η αίσθηση είναι αλλού λέμε..

Προσωπικά με τα σημερινά δεδομένα/επιδόσεις κινητών, όποιος σκάει πάνω από 400 (για να πιάσω και τα 32GB) για κινητό, θεωρώ ότι του τα "παίρνουν" όπως κοροϊδεύουν τις γιαγιάδες στην λαϊκή. Κοινώς είναι χαζός.

Εγώ είμαι χαζός οπότε εσύ είσαι ο ζηλιάρης? Μα είναι δυνατόν ακόμα να υπάρχουν αυτές οι απόψεις? Δεν ζητάμε όλοι το ίδιο πράγμα επειδή εσύ συμβιβάζεσαι με 5 πράγματα εγώ μπορεί να θέλω 10 και ο sebastian 20, αυτό σε κάνει έξυπνο?

Εγώ ένα G2 θα πάρω για να την βγάλω τα επόμενα 4 χρόνια, μιας και το 3GS που έχω, δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πλέον.

Πολύ καλή αγορά, η καλύτερη στα χρήματα που ζητάει :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με τα σημερινά δεδομένα/επιδόσεις κινητών, όποιος σκάει πάνω από 400 (για να πιάσω και τα 32GB) για κινητό, θεωρώ ότι του τα "παίρνουν" όπως κοροϊδεύουν τις γιαγιάδες στην λαϊκή. Κοινώς είναι χαζός.

To ιδιο πραγμα μπορει να πει καποιος για καποιον που παει και δινει πχ 400€ για καρτα γραφικων, επεξεργαστη, υδροψυξη κλπ κλπ.

Και γω ειμαι ατομο που κραταει το κινητο 2-3 χρονια, αλλα δεν κουβαλαμε ολοι την ιδια τρελα ή πορτοφολι.

Link to comment
Share on other sites

To ιδιο πραγμα μπορει να πει καποιος για καποιον που παει και δινει πχ 400€ για καρτα γραφικων, επεξεργαστη, υδροψυξη κλπ κλπ.

Και γω ειμαι ατομο που κραταει το κινητο 2-3 χρονια, αλλα δεν κουβαλαμε ολοι την ιδια τρελα ή πορτοφολι.

Ακριβώς, γούστα είναι και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του εκεί που του αρέσει.

Ασχολήθηκα 15 λεπτά μαζί του περίπου και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ξετρελάθηκα!

Έχει απίστευτη αίσθηση. Από απόκριση είναι άψογο. Αλλά μου έκανε εντύπωση η κατασκευή του. Δείχνει και λογικά είναι ποιοτικότερο από το προηγούμενο One.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, γούστα είναι και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του εκεί που του αρέσει.

Ασχολήθηκα 15 λεπτά μαζί του περίπου και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ξετρελάθηκα!

Έχει απίστευτη αίσθηση. Από απόκριση είναι άψογο. Αλλά μου έκανε εντύπωση η κατασκευή του. Δείχνει και λογικά είναι ποιοτικότερο από το προηγούμενο One.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Eπιτέλους ένα σωστό σχόλιο μετά απο 84324723 ποστ λαλακίες.

Αν δεν θέλετε μην τα δίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, γούστα είναι και ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του εκεί που του αρέσει.

Ασχολήθηκα 15 λεπτά μαζί του περίπου και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ξετρελάθηκα!

Έχει απίστευτη αίσθηση. Από απόκριση είναι άψογο. Αλλά μου έκανε εντύπωση η κατασκευή του. Δείχνει και λογικά είναι ποιοτικότερο από το προηγούμενο One.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Aκριβως ιδια εντυπωση μου αφησε και μενα. Παραπανω απο εμφανης η διαφορα με το Note 2 που εχω. Αν αλλαζα τωρα κινητο, θα ηταν η πρωτη επιλογη μου, αν και εφοσον ισχυει οτι εχει μπαταρια σαν του G2.

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως ιδια εντυπωση μου αφησε και μενα. Παραπανω απο εμφανης η διαφορα με το Note 2 που εχω. Αν αλλαζα τωρα κινητο, θα ηταν η πρωτη επιλογη μου, αν και εφοσον ισχυει οτι εχει μπαταρια σαν του G2.

Δεν υπαρχει note 2, αυτο ειναι στην κατηγορια του καρβουνιαρη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.