Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

 

Registered 10 hours ago
 
Έχεις φέρει πολύ κόσμο στο Steamgifts xtrmsnpr :p

 

έχει άλλη γλυκα όντως το new member :p

και η πλάκα είναι ότι απλώς στέλνω στο steam και το γράφω στο activity,πέρα από τα φόρουμς..

Το επόμενο βήμα είναι να τους συσπηρώσουμε,και να γίνεται συστηματικά η όλη φάση μέσα από γκρουπ :p

Link to comment
Share on other sites

μιας κ νεοπας να ρωτησω κ κατι.

εχω ενα κλειδακι να βαλω giveaway,αλλα το SG δν το βλεπει,ενω στο store steam υπαρχει.Μου βγαζει μονο τα dlc του...Αν επιλεξω ενα απο τα dlc,αλλα το κλειδι που θα δωσω θα ειναι το game κανονικο,εχω καποια επιπληξη?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, ανακάλυψα το thread σας κατά τύχη όταν μου το ανέφερε ο xtrmsnpr.

 

Για το καλωσόρισμα ορίστε ένα giveaway ανοιχτό σε όλους.

 

signature.png

 

Μαζεύω αρκετά παιχνίδια κατά καιρούς που τα δίνω μέσω SG, οπότε ευκαιρία να μοιράσω και τίποτε στους συμπατριώτες μου!  :D

 

Θα μου άρεσε να μπω και στο group του TheLab.gr@SG οπότε θα προσπαθήσω να είμαι όσο ενεργός γίνεται στο forum και στα giveaways.

 

Καλή τύχη.

Νικητής ο http://www.steamgifts.com/user/Smeldor

Link to comment
Share on other sites

να σημειωθεί,ότι όπως γράφω και στο GA μου,όποιος δεν γράψει έστω ένα ty-thx-ευχαριστώ..θα θεωρώ άκυρη την σημετοχή του εαν κερδίσει,θα γίνει reroll

Γιατί είπαμε,ανοιχτές ανοιχτές οι δωρεές,ένα thx..δεν θα σας βλάψει

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα συμμετάσχει νωρίτερα, μιας και δε θεωρούμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος του thelab, αν και το επισκέπτομαι καθημερινά.

Έχω μερικά κλειδιά για χάρισμα, κατά καιρούς έχω και καλύτερα αλλά δόθηκαν σε φίλους [emoji14]

Profile

SteamRep

SteamGifts

Έγινε επεξεργασία από pgetsos
Link to comment
Share on other sites

μιας κ νεοπας να ρωτησω κ κατι.

εχω ενα κλειδακι να βαλω giveaway,αλλα το SG δν το βλεπει,ενω στο store steam υπαρχει.Μου βγαζει μονο τα dlc του...Αν επιλεξω ενα απο τα dlc,αλλα το κλειδι που θα δωσω θα ειναι το game κανονικο,εχω καποια επιπληξη?

Όχι να μην το κάνεις αυτό γιατί τότε παραβαίνεις τους κανόνες του SG για παραπλανητικό giveaway. Αν δεν υπάρχει στη λίστα (αλήθεια ποιο είναι; ) τότε έχει λόγο που δεν υπάρχει, αλλιώς φτιάχνεις Support ticket και περιμένεις να το βάλουν.

 

να σημειωθεί,ότι όπως γράφω και στο GA μου,όποιος δεν γράψει έστω ένα ty-thx-ευχαριστώ..θα θεωρώ άκυρη την σημετοχή του εαν κερδίσει,θα γίνει reroll

Γιατί είπαμε,ανοιχτές ανοιχτές οι δωρεές,ένα thx..δεν θα σας βλάψει

Όπως σου έγραψα και στο giveaway, δε νομίζω ότι θα κάνουν αποδεκτό το re-roll σου για αυτό το λόγο. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις στην blacklist σου το μέλος ώστε να αποκλειστεί από μελλοντικά giveaways σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι να μην το κάνεις αυτό γιατί τότε παραβαίνεις τους κανόνες του SG για παραπλανητικό giveaway. Αν δεν υπάρχει στη λίστα (αλήθεια ποιο είναι; ) τότε έχει λόγο που δεν υπάρχει, αλλιώς φτιάχνεις Support ticket και περιμένεις να το βάλουν.

 

Όπως σου έγραψα και στο giveaway, δε νομίζω ότι θα κάνουν αποδεκτό το re-roll σου για αυτό το λόγο. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις στην blacklist σου το μέλος ώστε να αποκλειστεί από μελλοντικά giveaways σου.

ειναι μικρης αξιας...

εχω το Commander - Conquest Of The Americas και το Litil Divil.

τα εχει κ τα δυο το store του steam.

Εστειλα ενα support ticket κ βλεπουμε.

Έγινε επεξεργασία από propatzis
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου έγραψα και στο giveaway, δε νομίζω ότι θα κάνουν αποδεκτό το re-roll σου για αυτό το λόγο. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις στην blacklist σου το μέλος ώστε να αποκλειστεί από μελλοντικά giveaways σου.

 

 

:hm:

είπα ότι μιας και είναι private το GA και όχι public..

Νταξ μπορώ να το δοκιμάσω για τώρα,και βλέπουμε στο μέλλον το blacklist..Το θέμα μου είναι να λένε και ένα ευχαριστώ :secret:

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.