Jump to content



Η γνωμη σας για τουτου.....[UPDATE]


YDinopoulos

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Honda HR-V 1.6 VΤΕC 5-θυρο σε μαυρο. Εχει ολα τα extra πλην ηλιοροφης και δερματινο σαλονι (450 κ 1200 εκαστο)...Θα παει κοντα 26000. Εδωσα ηδη 7000 προκ. κ τα υπολοιπα σε δοσεις για 5 χρόνια.

Ειμαι απιστευτα χαρουμενος....:happy::)

καλοτάξιδο συνάδελφε.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από XTCgr

Καταφέρατε εσεις να το 200αρίσετε? εγω με τα χίλια ζόρια έφτασα τα 190 κοντερίσια σε ίσιο δρόμο. ίσως σε καμμιά τρέλή κατηφόρα κάτι γίνει.

200 flat τα εχει το δικο μου παντως. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο κι απο μένα! Καλές βόλτες...:D

Μόλις τώρα όμως ήμουν στο http://www.honda.gr και διάβασα οτι έχει τελική 170χλμ/ώρα:eek: Αν ισχύει κατι τέτοιο, θα μου επιτρέψετε να δηλώσω οτι ποτε δε θα έδινα τόσα χρήματα για 170 τελική

Πάντως δε δώσαμε την πρέπουσα βαρύτητα στα 7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ που δίνει αυτή η υπέροχη εταιρία που λέγεται Honda :T:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια. Μολις το παρω θα βαλω κ καμια φωτο.

@Ernest, για 1600cc με μονιμη τετρακινηση 170 ειναι καλα πιστευω !

@Koπρ...το 106 3.000€ σε μαντρα και "ουτε του παπα μην το πειτε" :p:D

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλοριζικο,αν και εγω θα ημουν της γνωμης ενα καθαροαιμο Jeep Wrangler 2.5l soft top να τ ανοιγεις και το καλοκαιρακι(ασε που παιρνει κ ενα σωρο mods χε χε),αυτο πηρα εγω και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μονο που απο ανεσεις τις ξεχνας ,πραγματικα σκληροτραχηλο και θορυβωδες.Αν και απ οτι καταλαβα εσυ προτιμουσες οχι καθαρο jeep αλλα suv αρα σωστη επιλογη το HRV(ειχα οδηγησει το ξαδερφακι του CR-V2.0l)Μεγειες σου και καλα χιλιομετρα.:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.