Jump to content



δείξτε το γραφείο σας


Obijuan83

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
"πανεα" χάκερ άμυνα επίθεση βλέπω....:) ωραίο βιβλίο έχω την δεύτερη του έκδοση...

sorry για τα greeklish δεν έχει ελληνικά το gos..

http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp

http://greeklish.qsh.eu/ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μιας και ο πατερας ειναι εις τας αθηνας και το pc του το τρωει η σκονη ειπα να αξιοποιησω την belinea 17" .

[ATTACH]5709[/ATTACH]

[ATTACH]5710[/ATTACH]

[ATTACH]5711[/ATTACH]

edit. το κουτι απο chivas χρησιμοποιηθηκε αφου ηπιαμε το περιεχομενο του μπουκαλιου.:D

post-497-1414343298,4274_thumb.jpg

post-497-1414343298,4667_thumb.jpg

post-497-1414343298,501_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ορίστε στο νεο μου σπιτι.

φυσικά δεν εχω πάρει ακομα γραφείο κ έβαλα ενα που ειχε μέσα το σπιτι.

1003190m.th.jpg 1003191i.th.jpg

μιας και βλεπω οτι το κουτι παραμενει το ιδιο (η μοντα που ειχες κανει εννοω),αναρωτιεμαι αν και το περιεχομενο HW παραμενει ιδιο ή εαν πλεον δεν συναδει με το πρασινακι της μοντιφας :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μιας και βλεπω οτι το κουτι παραμενει το ιδιο (η μοντα που ειχες κανει εννοω),αναρωτιεμαι αν και το περιεχομενο HW παραμενει ιδιο ή εαν πλεον δεν συναδει με το πρασινακι της μοντιφας :rolleyes:

το κουτί θα ανήκει πάντα στο όνομα τις amd αλλα προς το παρών είμαστε με μπλε εσωτερικό.. banana

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχετικό βόλεμα..:D

Γραφείο το έχω σχεδιάσει εγώ πριν κανα 1.5-2 χρόνια και το έχει φτιάξει φίλος μαραγκός..(~90ε κόστισε).:D

Οποτε Νο Comments.:p

[ATTACH]5854[/ATTACH]

[ATTACH]5855[/ATTACH]

post-196-1414343304,2759_thumb.jpg

post-196-1414343304,3_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.