Jump to content



Recommended Posts

το έπαιξα και εγώ για να έχω μια άποψη , αρχικά πρέπει να πω ότι το παιχνίδι έχει 1 καλό και και 1 κακό

το καλό είναι ο χάρτης το πόσο ζωντανό είναι , το κακό είναι ότι το έφτιαξε η ubisoft και ακόμα δεν λέει να μάθει (βλ watch dogs)

 

τώρα ως προς το σενάριο ακόμα στην αρχή είμαι αλλά ξενερώνεις εύκολα όταν είναι να πλακωθείς με άλλους και έχεις 20fps κλπ...

κανονικά όλοι οι gamers πρέπει να σταματήσουν να αγοράζουν παιχνίδια της ubi για 1 χρόνο ! (και μετά να δεις που θα φτιάξει τα προβληματά της)

Link to comment
Share on other sites

η ubisoft φταιει δηλαδη που βγηκε στην κατασταση που βγηκε το game και οχι ο κοσμος που συνεχυζει να δινει τα λεφτα μπροστα μετα το φιασκο του watch dogs ?  μιλαμε η εκδοτρια κοντευει να γινει χειροτερη και ταπο την EA  http://asidcast.com/index.php/2014/11/ex-ubisoft-employee-talks-experience/ 

 

vote with your  f*cking wallet !! σαν τους παππουδες μας κανετε μερικο.ι που ψηφιζουν πασοκ-ΝΔ και  μετα τους βριζουνε που μειωθηκε  η συνταξη :p 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

http://assassinscreed.ubi.com/en-US/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:152-184758-16&ct=tcm:148-76770-32

 

  • Gameplay: this includes bugs like Arno getting stuck on certain areas of the map (including a few more hay carts), problems with getting into/out of cover, character animation bugs, and general camera problems 

άρα με περιμένουμε τρίτο patch

Link to comment
Share on other sites

Ubisoft offers free game as apology for Assassin’s Creed Unity launch woes, season pass no longer on sale
 

In addition, Mallat announced that the game’s season pass will no longer be on sale.

Anyone who owns Assassin’s Creed Unity will receive the Dead Kings DLC free of charge.

 

As for those who bought the season pass – which includes Dead Kings DLC, Ubisoft will offer them a free game from a selection of recently-released titles.

Titles include: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends, Just Dance 2015.

 

κατι ειναι και αυτο....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

το πήρα από g2a τώρα το SP,και ενεργοποιήθηκα κανονικά στο uplay..έτσι μου έγραψε..Αναμένουμε για το Fc4 :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βάζω με τίποτα, εκτός αν υπόσχεται σταθερό 100άρι fps. Σιγά μη χάσω εγώ πάλι τα save μου... τώρα που κοντεύω να το τελειώσω;;

Εντάξει εγώ είμαι ακόμη στην εισαγωγή ρε μαν :p

 

Edit: Κάτι πάει να γίνει με το 3ο patch όμως δεν διορθώνει όσα θα έπρεπε και ειδικά

το πρόβλημα που απασχολεί πολύ κόσμο τις βουτιές στα Frames θα κάνουμε υπομονή

για το 4ο patch που απ ότι λένε θα διορθώνει το performance για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα κι εγώ τελικά. Είπα να το ρισκάρω.

Παίζει λίγο καλύτερα όσο αφορά τα frames μάλλον μα ειδικά σε κάποια cutscenes, ενώ έχω 60-62 frames, περνάνε ολόκληρες οριζόντιες γραμμές που κόβουν την οθόνη στα 2 και φεύγουν κατά πάνω.. πολύ περισσότερο από πριν.. φυσικά με όλα low.

post-32213-0-33247600-1417206587_thumb.j

post-32213-0-43363300-1417206606_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.