Jump to content



Recommended Posts

Μπορει στις Collectors να στο δινουν σε SSD το παιχνιδι να ξεμπερδουν και αυτοι και εμεις.

Και ρωτω.Ποσο καιρο κυκλοφορει το παιχνιδι στην αγορα?

1 μηνα?Ηταν δυσκολο να καθυστερησουν την διανομη 1 μηνα και να παραδωσουν ενα ολοκληρωμενο παιχνιδι?

Ειναι να απορεις...

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα που βγαζουν ανετοιμο παιχνιδι. Πραγματικα απαραδεκτο.

Οσο για το μεγεθος μυριζομαι και εγω οτι κατα κει το πανε. Παιχνιδι και σκληρος ή κατεβαζε απο κανα στεαμ να γλιτωσεις τους 100 σκληρους.

Link to comment
Share on other sites

Ubisoft’s Free Game Compensation Comes With a Catch, Because It’s Ubisoft | eTeknix

 

 

Any person that accepts the free game is waiving their right to take legal action against Ubisoft for selling a broken game, and for when the company releases the first DLC for free, which devalues the season pass. So, rather than being a placatory gesture from the game developer for their mistake, the free game deal is actually a sneaky way for Ubisoft to cover its own hide.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είπα και γω να το δοκιμάσω..

πρώτες εντυπώσεις : KΟΛΛΗΣΑ !! πολύ όμορφο, με ωραία γραφικά και νέο character movement..... μέχρι που τρώει ένα ACU has stopped working εκεί που πεθαίνει ο De la serre ( πώς λεγεται τέλος πάντων - ο πατέρας την Elise ) και μένω έτσι :o :o [ τι restart το παιχνιδι τι restart το pc τιποτα, τώρα πατάω continue , πάει να φορτώσει και τσουπ '' has stopped working '' )

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους φίλους του φόρουμ μόλις τερμάτισα το unity και μπορώ να πω ότι το έπαιξα από την πρώτη μέρα που.....δεν παιζόταν, το ξεκίνησα με asus dcu2 770 και το έτρεχα σε οσο Low μπορούσα. Το τερμάτισα με gtx 970 σαφώς το παιχνίδι έχει θέμα με την μήνη ήθελε τουλάχιστο 4 giga για να δις smoth κίνηση και τα γραφικά όπως πρέπει. Έχω παίξει όλα τα ac γενικά και αυτό μου άφησε μια μισό τελειωμένη εντύπωση πιο πολύ σαν να έδωσαν έμφαση στην περίοδο και στα γραφικά και το σενάριο του έριξαν λίγο άχνη ζάχαρη. Mε τα τα πρώτα 3 patch έγινε playable και μπορώ να πω ότι άπλα το έβγαλαν μισό τελειωμένο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.  Έχω την εντύπωση ότι όσο προχωράει η σειρά όσο πάει και σεναριακά και γίνετε πιο φτωχό χωρίς ιδιαίτερή η και κυρίως επαναλαμβανόμενη  προβλεπόμενη εξέλιξη. Δεν λέω τπτ άλλο γιατί θα ξεφουρνίσω spoilers οπιος θέλει για co op γενικά στο uplay ας μου στήλη πμ.

 

 

Χρονιά Πολλά 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

αντε....και ταινιουλα του χρονου :rolleyes:

 

 

Convicted felon Michael Lynch is recruited by a company called "Abstergo" to explore the mind of his ancestor in order to recover a sacred artifact.

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.